Nikah Sonrası Yemeği Eskişehir

Teke Events

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Teke Events Hakkında

2019 yılında faaliyete giren Teke Events, sizin için büyük anlam taşıyan etkinliklerinizi, sizin isteklerinize ve beğenilerinize uygun bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini esas alan ve tüm odağını bu yöne çeviren firma, bu yönüyle Teke Events ile çalışan çiftler tarafından öneriliyor.Teke Events yorumlarından da anlaşılacağı üzere her müşterimizin organizasyonunu koordineli ve planlı bir şekilde yürütüyoruz.

Davet Alanları

Eskişehir’in simgesi olan meşhur Porsuk çayına bakan salon , 130 kişilik bir büyüklüğe sahip. Camekanlı, kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşu ferahlığı ve aydınlığı mekana taşıyor. Pist büyüklüğü 25 metrekare ve yemek sonrası eğlenceli danslarınızı edebileceğiniz büyüklükte.Nikah sonrası yemek yerleri arasında sayılan Teke Events, hem organizasyon firması olma özelliğiyle hem söz-nişan mekanları arasında yer almasıyla hem de davetleriniz sonrasında yemek yenilecek yerleri sunmasıyla organizasyonun her kolunu başarıyla yürütüyor.

Dekorasyon

300 armut ampulle aydınlatılan salonda rustik ve modern dokunuşlar hakim.En kaliteli malzemeden üretilmiş hazeran sandalyeler kullanılıyor. Uzun dikdörtgen masalar beyaz masa örtüleriyle donatılıyor. Üzerindeki siyah runnerlar zıt renklerin uyumunu kanıtlar gibi bütünlüğü yakalıyor. Cam şamdanların içerisinde yer alan mumlar masanın şıklığını üst düzeye taşıyor. Canlı çiçeklerin yaydığı mis kokular ve güzel enerjiler eşliğinde yemeklerinizi yiyor, estetik mekanın tadını doyasıya yaşıyorsunuz.

Hizmetler

Nikah sonrası yemek mekanları içerisinde en çok talep gören mekanlardan biri olarak keman sanatçısı eşliğinde yemeklerinize müzikal güzellik katıyoruz. Sizler yemeğinizi yerken notaların eşsiz ritmi atmosferi daha duygu dolu hale getiriyor. Video ve fotoğraf çekimlerini gerçekleştiren ekibimiz her karesiyle anılarınızı kaydediyor.Ne yaz mevsimi diyoruz ne kış mevsimi diyoruz ve klimamız ile en ideal ısıyı elde ediyoruz.

Yiyecek / İçecek

Lezzet skalamızı oldukça geniş tutuyoruz. İş ortaklığı yaptığımız catering firmasıyla, pastanelerle en can alıcı tatları buluyoruz. Mezelerimizi kendi mutfağımızda hazırlamayı tercih ediyoruz. Tatlı ve tuzlu kurabiyelerimizi muhteşem tadıyla öne çıkmış anlaşmalı firmamızdan sipariş ediyoruz. Catering firması ana yemeklerimizin yapımını üstlenirken sizlere damaklarınızı şenlendirecek menüler oluşturuyoruz. Soft içecekler, kırmızı veya beyaz et tabakları, pilavlar, mezeler, salatalar,pastalar ve daha niceleri ikram edeceğimiz menülerin içerisinde yer alıyor.

Teke Events olarak aklınızda her daim gülümseyerek hatırlayacağınız anılar bırakmak istiyoruz. Hayallerinize eşlik etmek için gereken her hizmeti ayağınıza seriyor sizlere güzel bir nikah sonrası yemek lezzeti vadediyoruz. Eskişehir’de yer alan işletmemizin detayları ve fiyatları üzerine bilgi edinmek isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Muhammed Teke
    Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    odunpazarı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.