• Kişi Başı
    750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kebapname Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Kebapname Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Kebapname Sıkça Sorulan Sorular

Kebapname düğün fiyatları ne kadar?

Kebapname düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Kebapname düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Kebapname Hakkında

Eskişehir sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir kent halini aldı. Bunun sonucu olarak Eskişehirli’lerin ihtiyaçlarını karşılamak için Atatürk Bulvarı’nda (H.Polatkan Bulvarı) KEBAPNAME'yi açtık. Bulvardan geçerken mutlaka gözünüze çarpacak olan bu yeni mekanımızda şık dış tasarımı kadar hizmetiyle ve yemekleriyle de iddalıyız.

Yiyecek içecek sektöründe hizmet kalitesi ,yemek çeşitliliği ve deneyim kadar, açtığımız yerde önemli bir unsur.Atatürk Bulvarı’nda(H.Polatkan Bulvarı) yer almamızın nedeni de kaliteyi arayan ‘saygın’ Eskişehir’li misafirlerimiz bizi burada bir mekan açmamız konusunda ikna etmeleridir.

Kebapname'nin bir diğer önemli bir farkı ise servis personelinin misafir ağırlama konusundaki deneyimleri. Müşteri memnuniyeti konusundaki iddiamız, bu konudaki önemli unsurlardanbiri olan servis personelinde çıtayı yüksekte tutmamızdır. Mekanımızın mutfağı da emin ellere emanet edilmiş, özellikle Türk Mutfağı’nın inceliklerini bilen, seçkin ve işinin ehli isimler misafirlerin damak keyfine hitap eden harikalar yaratmaktadırlar.En çok rağbet gören yemeğimiz ise ‘Kebapname Speciale’ misafirlermizin tercihlerinde başta gelmektedir.

Yıllardır kebapçılık konusunda deneyimlerimizle şehrimizde önemli bir marka haline gelen işletmemiz aynı zamanda Eskişehir’deki tek etli çiğ köfteyi de misafirlerinin beğenisine sunmaktadır.Kebapname, Hatay’ın eşsiz tatlı lezzeti künefe tatlısı,döner çeşitleriyle ve kebaplarıyla da fark yaratmaktadır.

Hasan Polatkan Bulvarı’nın kendine has sakinliği ve elit yapısıyla bütünleşmiş olan Kebapname, mekanımızın iç tasarımı konusunda da iddialı. Mutfağımız, fırın ve iç mekanımız, şirin bahçemiz ve üst katımızla hizmet veren Kebapname özellikle duvar kağıtları ve aydınlatmalarıyla iş dünyasından seçkin konuklarımızın hem yemek yiyebilecekleri hem de misafirlerini gönül rahatlığıyla ağırlayabilecekleri şık bir mekandır.

Kebapname olarak, kaliteli servis, yılların deneyimi ,enfes lezzetteki yemeklerimiz ,şık iç tasarımımız ile Eskişehir halkına hizmet vermek için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Vişnelik Mahallesi, Atatürk Blv. 110/A, 26020

  • Haritadaki Konumu

    Kebapname Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.