Etevim

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Etevim
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Etevim Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Etevim Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Etevim Sıkça Sorulan Sorular

Etevim düğün fiyatları ne kadar?

Etevim düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Etevim düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Etevim kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Etevim 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Etevim düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Etevim düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Etevim düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Etevim düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Etevim Hakkında

40 yılı aşkın süredir Etevim olarak misafirlerimize hizmet ediyoruz. Nikâh sonrası yemek kutlaması gibi özel davetler için de harika lezzetler sizi bir araya getiriyoruz.


Yıllardır verimli meralarda beslenen hayvanlarımızın içinden en beğendiklerimizi besihanemizde yetiştiriyoruz. Modern tesislerde kesimlerini gerçekleştirerek Eskişehir halkına ulaştırıyoruz. Et üreticiliğindeki maharetimiz, dana ve kuzuları iyi tanımamız, çok hünerli aşçı ve işletme sahiplerinden misafirlerimizin olması bizi daha da ileriye taşıdı. Zamanla hangi etin nerede kullanılması gerektiği, hangi pişirme tekniğinde nasıl lezzetleneceği konusundaki tecrübelerimizi Eskişehir ile paylaşmaya karar verdik. Böylece lezzet mekânı Etevim doğdu.


Amacımız; kendi yetiştirdiğimiz hayvanları sunarak modern tesislerimizde kesim yaptıktan sonra etlerin en güzel bölümlerini uygun ısı, zaman ve dinlendirme teknikleri ile terbiye ederek hazırlıyoruz. Özel bir ürüne dönüşecek bu etleri ustalarımız, uygun ızgara tekniği ve pişirme süresiyle, baharata boğmadan ve en önemlisi lezzetini kaçırmadan mühürleyerek özel döküm tavalarda önce görsel daha sonra da damak zevkinize uygun hale getiriyor. Bu uzun ve itinalı süreci kaliteli lezzet ve uygun fiyatla sunan bir mekân olarak karşınıza çıkıyoruz. Etevim Eskişehir fiyatları konusunda sizi şaşırtacağına emin olabilirsiniz.


Kendi beslediğimiz hayvanlarımızla menümüzü hazırladığımız için insan sağlığına asla zararı olmayan lezzetlerimizi yeme şansına sahip oluyorsunuz. Üstelik hiçbir katkı maddesi ya da koruyucu da kullanmıyoruz.


Peki, biz neler yaptık?


 • Her zaman fark yaratmaya devam ettik. Birbirinden başarılı firmaların yer aldığı steakhouse kategorisinde Eskişehir’i teslim ettik. Bu başarı sayesinde oldukça gururlandık.

 • Özel iskenderlik tereyağı ile t-bone lezzetin adresi olduk. Artık orta pişmiş tereyağlı t-bone etimizin damakta bıraktığı tat herkes tarafından bilinir oldu.

 • Besle, büyüt, kes, işle, pişir. Bu mantıkla en başından beri hareket ettik. 40 yıla aşkın süredir et hakkında engin tecrübeler kazandık.

 • Yaptığımız 9 tahıllı ekmeklerimiz ile de farkındalık yarattık. Kahvaltı için gelmek isteyen misafirlerimizin karşınıza hep yöresel ürünlerini ve bu meşhur ekmeklerimizi çıkardık.Şimdi sırada bu lezzetle oluşturacağımız nikâh sonrası yemek menünüzü seçmek kaldı! Bunun için de bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurursanız bunu gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik böylece hem Etevim Eskişehir telefon numarasını öğrenecek hem de fiyatlarımız hakkında bilgi alacaksınız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İsmet İnönü 1 Cad. No: 130

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Etevim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.