Beyaz Yelken Meyhanesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyaz Yelken Meyhanesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Beyaz Yelken Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Beyaz Yelken Meyhanesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beyaz Yelken Meyhanesi Sık Sorulan Sorular

Beyaz Yelken Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Yelken Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Beyaz Yelken Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Beyaz Yelken Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beyaz Yelken Meyhanesi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Beyaz Yelken Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beyaz Yelken Meyhanesi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Beyaz Yelken Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Yelken Meyhanesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Beyaz Yelken Meyhanesi Hakkında

Profesyonel bir ekiple birlikte Beyaz Yelken Meyhanesi Eskişehir’de hizmet veriyor. Eğlence merkezi Barlar Sokağı’nda nikah sonrası kutlamanız dahil birçok grup organizasyonunuz için hizmet veriyoruz. Meyhane usulü bir eğlence yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz.


Taze malzemelerle yapılan mezelerimizi günlük olarak hazırlıyoruz. Bu sebeple son derece rahat bir şekilde yemeklerimizden yiyebilirsiniz. Hatta evde kutlama yapmak isteyenler için de hizmet veriyoruz. Daha önce Beyaz Yelken yorumuyla humus yediniz mi? Ya da kabak ezme? O zaman mutlaka denemelisiniz. Ayrıca mantar salatasını da nikah sonrası kutlama menünüze koymalısınız. Sadece mezeler de değil ana yemek ve ara sıcaklarda da tadı damağınızda kalacak lezzetlerle karşınıza çıkıyoruz. Eminiz ki kutlama sonrasında eğlence kadar yemeklerimizden de çokça bahsedeceksiniz!


Mutfaktan servise kadar hijyen konusuna oldukça dikkat ediyoruz. Misafirlerimizin bu konuda içlerinin rahat olması bizim için çok önemli. Bunun dışında uygun fiyatlarla da karşınıza çıkıyoruz. Her kesimden kişiyi meyhanemizde ağırlamayı çok istiyoruz. Çünkü ne kadar çok farklı misafirle tanışmak o kadar farklı pencereler açmak, demek. Gelişmeyi, renkliliği seven bir ekip olduğumuz için yeni muhabbetlere eşlik etmeyi çok istiyoruz.


Servis ekibimiz her an yanınızda oluyor. Asla aksama yaşatmıyor ve ihtiyaçlarınızı gidermek için her an hazır durumdalar. Misafirlerinizle de özel olarak ilgileniyorlar. Çünkü en başından beri samimiyeti profesyonellikle birlikte sunmayı hedefledik. Tüm adımlarımızı da buna göre attık.


Eğer Beyaz Yelken Meyhanesi Eskişehir telefon numarasını merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Böylece bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Hem telefon numarası hem fiyat bilgisi gibi merak ettiğiniz konuları sorabiliyorsunuz. Eğer olumlu bir telefon konuşması da geçirirsek sizi meyhanemize bir kahve eşliğinde konuşmaya davet ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hoşnudiye Mahallesi, Nayman Sk. No:4,

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Yelken Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.