Nikah Sonrası Yemeği Denizli

Cengiz Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cengiz Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Cengiz Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Cengiz Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Cengiz Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Cengiz Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Cengiz Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cengiz Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Cengiz Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cengiz Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Cengiz Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cengiz Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Cengiz Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cengiz Restaurant düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Cengiz Restaurant Hakkında

Evlilik kararınızı aileniz ve arkadaşlarınızla beraber sıcak ve samimi bir ortamda kutlamak istiyorsunuz. Farklı lezzetler denerken aynı zamanda masanızda yıllardır tadını bildiğiniz yemeklerde yer alsın istiyorsunuz. Hem doğanın içinde olmak hem de şehir merkezinden uzaklaşmak istemiyorsunuz.


Tam olarak bizi anlattınız.


Biz kim miyiz?


Cengiz Restaurant Denizli adresinde faaliyet gösteren organizasyon ekibiyiz. Özel günlerinizde bizi tercih edebilir, profesyonel ekibimizle beraber bu özel gününüzü tasarlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber evlilik kararınızı kutlamak istiyor, keyifli sohbetler edebilmek için mekân arayışı içindeyseniz son verin. Çünkü bizim sunduğumuz avantajları gördükten sonra başka bir restoran aramanıza gerek kalmayacak.


Cengiz Restaurant olarak sevdiklerinizle beraber huzurlu bir manzara vaat ediyoruz. Yeşilin her tonunu görebiliyorsunuz. Baharda ve yaz mevsiminde ayrı bir güzelliği bulunan mekanımızda farklı lezzetler sunuyor. Geniş ürün yelpazemizle beraber davetlilerinize unutulmaz lezzetler sunuyoruz.


Yufka ekmeği ile sunduğumuz et lezzetlerimizi farklı pişirme tekniklerine göre hazırlıyor, servis ve hizmet elemanlarımız aracılığı ile masalarınıza ulaştırıyoruz. Ara sıcaklardan tatlılara, ana yemeklerden mezelere kadar birçok lezzete yer verdiğimiz organizasyon yemeklerinizde en taze ve kaliteli malzemelerimizi kullanıyoruz.


Hiçbir katkı maddesinin yer almadığı lezzetlerimizi hazırlamak için özel çözüm ortaklarımız bulunuyor. Çözüm ortaklarımız aracılığı ile sağladığımız malzemelerimizi özenle mutfak elemanlarımıza teslim ediyor, organizasyonlarınız için unutulmayacak lezzetlere dönüşmesini sağlıyoruz. Gecenizi daha güzel hale getirebilmek adına profesyonel şeflerle çalışıyor, hünerli elleriyle hazırladıkları menüleri davetlilerinizin beğenisine sunuyoruz.


Küçük misafirlerimizi de unutmuyor. Onlara özel menüler tasarlıyor, bu menüleri de özenle çocuk sunum tabaklarımıza yerleştiriyoruz. Küçük misafirlerimiz için oyun alanları bulunuyor. Anne babalar rahatça sohbet ederken çocuklar ise oyun alanlarında kendi yaşıtları ile eğlenebiliyorlar.


Gecenizde birçok avantaj sunuyoruz. Ama sağladığımız diğer hizmetler hakkında yüz yüze bilgi vermek istiyoruz. Gelin, ücretsiz fiyat teklifi seçeneğini kullanarak bizimle iletişime geçin. Gecenizi konuşmak için buluşmak üzere sözleşelim!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Goncalı Mah. Denizli

 • Haritadaki Konumu

  Cengiz Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.