Cengiz Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cengiz Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Cengiz Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Cengiz Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cengiz Restaurant Sık Sorulan Sorular

Cengiz Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Cengiz Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cengiz Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Cengiz Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cengiz Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cengiz Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cengiz Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Cengiz Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cengiz Restaurant düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cengiz Restaurant Hakkında

Evlilik kararınızı aileniz ve arkadaşlarınızla beraber sıcak ve samimi bir ortamda kutlamak istiyorsunuz. Farklı lezzetler denerken aynı zamanda masanızda yıllardır tadını bildiğiniz yemeklerde yer alsın istiyorsunuz. Hem doğanın içinde olmak hem de şehir merkezinden uzaklaşmak istemiyorsunuz.


Tam olarak bizi anlattınız.


Biz kim miyiz?


Cengiz Restaurant Denizli adresinde faaliyet gösteren organizasyon ekibiyiz. Özel günlerinizde bizi tercih edebilir, profesyonel ekibimizle beraber bu özel gününüzü tasarlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber evlilik kararınızı kutlamak istiyor, keyifli sohbetler edebilmek için mekân arayışı içindeyseniz son verin. Çünkü bizim sunduğumuz avantajları gördükten sonra başka bir restoran aramanıza gerek kalmayacak.


Cengiz Restaurant olarak sevdiklerinizle beraber huzurlu bir manzara vaat ediyoruz. Yeşilin her tonunu görebiliyorsunuz. Baharda ve yaz mevsiminde ayrı bir güzelliği bulunan mekanımızda farklı lezzetler sunuyor. Geniş ürün yelpazemizle beraber davetlilerinize unutulmaz lezzetler sunuyoruz.


Yufka ekmeği ile sunduğumuz et lezzetlerimizi farklı pişirme tekniklerine göre hazırlıyor, servis ve hizmet elemanlarımız aracılığı ile masalarınıza ulaştırıyoruz. Ara sıcaklardan tatlılara, ana yemeklerden mezelere kadar birçok lezzete yer verdiğimiz organizasyon yemeklerinizde en taze ve kaliteli malzemelerimizi kullanıyoruz.


Hiçbir katkı maddesinin yer almadığı lezzetlerimizi hazırlamak için özel çözüm ortaklarımız bulunuyor. Çözüm ortaklarımız aracılığı ile sağladığımız malzemelerimizi özenle mutfak elemanlarımıza teslim ediyor, organizasyonlarınız için unutulmayacak lezzetlere dönüşmesini sağlıyoruz. Gecenizi daha güzel hale getirebilmek adına profesyonel şeflerle çalışıyor, hünerli elleriyle hazırladıkları menüleri davetlilerinizin beğenisine sunuyoruz.


Küçük misafirlerimizi de unutmuyor. Onlara özel menüler tasarlıyor, bu menüleri de özenle çocuk sunum tabaklarımıza yerleştiriyoruz. Küçük misafirlerimiz için oyun alanları bulunuyor. Anne babalar rahatça sohbet ederken çocuklar ise oyun alanlarında kendi yaşıtları ile eğlenebiliyorlar.


Gecenizde birçok avantaj sunuyoruz. Ama sağladığımız diğer hizmetler hakkında yüz yüze bilgi vermek istiyoruz. Gelin, ücretsiz fiyat teklifi seçeneğini kullanarak bizimle iletişime geçin. Gecenizi konuşmak için buluşmak üzere sözleşelim!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Goncalı Mah. Denizli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cengiz Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.