City Meats

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Nikah kutlaması için uygun.
  • Küçük gruplar için uygun.
  • Ahşap zemine sahip.
  • Açılır-kapanır tavanı var.
  • Geniş camlı ve gün ışığı alıyor.
  • Gün ışığı alıyor.
  • Menü tadımı yapılabiliyor.
  • Alkol servisi bulunmuyor.

City Meats Hakkında

Nikah sonrası yemeği organizasyonunuzu düzenleyebileceğiniz nezih bir mekân olan City Meats Balıkesir’de kapılarını açıyor. Yetenekli, tecrübeli ve güler yüzlü restoran ekibiyle kaliteli bir hizmet sunuyor.

Restoranımızı ve sunduğumuz hizmetleri daha detaylı bir şekilde anlatmak istiyoruz.

Restoranımız şık ve modern bir şekilde dizayn edilmiş olup geniş bir alana sahip. Açılır kapanır tavanımız olduğu için rahatlıkla yemeğinizin tadını çıkarabiliyorsunuz. Yemek davetiniz için masa ve sandalyelerimizi istediğiniz düzene getirerek süslüyoruz. Sandalye çeşitlerimizin Tiffany ve geniş otantik sandalye olduğunu da belirtmek isteriz. Usta aşçılarımızın ve deneyimli mutfak ekibimizin hazırladığı yemekleri ve ikramları görsel sunumlarla misafirlerinize servis ediyoruz. Yemek organizasyonunuzdan önce gelip lezzetli yemeklerimizi tatmanızı isteyerek size özel bir menü oluşturuyoruz. Organizasyonunuz boyunca sevdiğiniz müziklerden oluşan bir liste çalabiliriz. Böylece dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Sevdiklerinizle evliliğinizi kutladığınız bu özel gün için bir organizasyon firması ile anlaşarak restoranımızın dekorasyonunu istediğiniz konseptte tasarlayabilirsiniz. Profesyonel bir fotoğrafçı yardımı ile de geleceğe bu özel günün anılarını bırakabilirsiniz. Tüm ekibimiz titiz ve özenli olduğu için hijyen konusunda şüpheniz olmasın.

Nikah sonrası yemeği organizasyonları dışında doğum günü, bayii toplantısı ve kurumsal etkinlik organizasyonlarını da restoranımızda istediğiniz şekilde düzenleyebiliriz.
Peki, tüm bu hizmetten yararlanmak ve nikah sonrası yemeği organizasyonunuzu restoranımızda düzenlemek için bize nasıl ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmanın çok kolay ve pratik yolunu hemen size aktaralım. Sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak City Meats Balıkesir iletişimini sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden bize iletebilirsiniz.

Nikah sonrası yemeği organizasyonunuzu restoranımızda düzenlemekten ve isteklerinizi yerine getirmekten mutluluk duyarız! Özel gününüzde yanınızda olmak ve heyecanını paylaşmak sabırsızlanıyoruz!

City Meats Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı

City Meats Sıkça Sorulan Sorular

City Meats düğün fiyatları ne kadar?

City Meats düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.City Meats düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

City Meats kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

City Meats 50 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

City Meats düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

City Meats düğününüz için fotoğrafçı getirme, menüde değişiklik, menü tadımı, işık, ses ve sahne hizmeti, catering firması getirme, organizasyon firması getirme, organizasyon sorumlusu ve yemek servisi sunmaktadır.

City Meats düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

City Meats düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.