Port Yelken Restaurant

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Port Yelken Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Port Yelken Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Port Yelken Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Port Yelken Restaurant Sık Sorulan Sorular

Port Yelken Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Port Yelken Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Port Yelken Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Port Yelken Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Port Yelken Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Port Yelken Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Port Yelken Restaurant düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Port Yelken Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Port Yelken Restaurant düğün dışında açılışlar, doğum günü, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Port Yelken Restaurant Hakkında

Düğününüzü Kuşadası’nın eşsiz manzarasına karşı düzenlemeye ne dersiniz?

Düğün, nişan, kına ve tüm özel günlerde kapılarını açan Yelken Port Aydınlılara hizmet veriyor. Deniz ve doğanın güzelliğine karşı lezzetli yemeklerin yanı sıra kaliteli hizmet ve güler yüzlü personellerin inşa ettiği bir düğün vaat ediyoruz.

Açık ve kapalı alanlarıyla davetlerinizin yıldızı olan mekânımızda hangi hizmetleri sağlıyoruz?

-Planlamaya başlarken ilk olarak davetli sayınızı öğreniyoruz. Oturma düzenimizi bu doğrultuda planlıyor, nikâh masanızın konumunu belirliyoruz.

-“Nasıl bir düğün konsepti hayal ediyorsunuz?’’ sorusunun cevabını duymayı istiyor, istekleriniz doğrultusunda mekânımızın dekorasyonunu sağlıyoruz.
Konseptimizi belirledikten sonra seçmiş olduğunuz renkleri aksesuarlar yardımıyla uyguluyoruz. Mekânı beraber düzenleyebildiğimiz gibi dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz. Böylece tüm süreci profesyonel bir ekibe emanet edebilirsiniz.

-Düğün menüleri tasarlıyor, konuk masalarınıza taze balık seçenekleri sunmaya özen gösteriyoruz. Yanına bir de taze yeşillikleri ekledik mi menünüz tam da istediğiniz hale dönüşüyor. Ara sıcak seçeneklerinden seçmek istediğiniz özel lezzetler varsa da organizasyon sorumlumuzla konuşabilir, düğün yemeğiniz hakkında yönlendirmelerde de bulunabiliriz. Taze meyvelerle geceyi sonlandırabilir, düğün pastanızı da tatlı olarak belirleyebiliriz. Lezzetlerin yanında sunduğumuz alkollü ve alkolsüz yemek seçenekleriyle de davetlilerinizin isteklerine cevap verebiliriz.

-Lezzetlerimizi deneyimli aşçılarımız hazırlıyor. Hijyen kurallarına ve sağlıklı ürün kullanımına çok önem veriyoruz. Güvenilir iş ortaklarımız aracılığıyla malzemelerimizi temin ediyoruz. Farklı pişirme teknikleri ve tarifler kullanarak da restoranımızın kalitesini hissettiriyoruz.

Eğer siz de deneyimli ekibin renklendirdiği bir mekânda, en özel lezzetleri deneyimlemek istiyorsanız; yapmanız gerekeni hemen söyleyelim.
Sayfa üzerinde yer alan formu Yelken Port için doldurun, “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak formdaki bilgileri bize ulaştırın. Düğün gününüze ortak olmak için geri dönüş sağlayalım.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.