Mayflower Restaurant

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Mayflower Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Mayflower Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mayflower Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mayflower Restaurant Sık Sorulan Sorular

Mayflower Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Mayflower Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Mayflower Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Mayflower Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mayflower Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Mayflower Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mayflower Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Mayflower Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mayflower Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mayflower Restaurant Hakkında

Kuşadası’nda yediğiniz leziz yemeklere eşsiz deniz manzarasının eşlik edeceği bir gece planlamak istiyorsanız Mayflower Restaurant Kuşadası’na davetlisiniz! Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizin sunacağı lezzetli menülerimiz ve müthiş manzaramızın keyfini çıkarabileceğiniz nikah sonrası yemek organizasyonları düzenliyoruz!

50 ila 100 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip mekânımızda sıcak kanlı personelimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yanınızda oluyor. Genellikle mavi ve kahverengi tonlarını ağırlıkta kullanarak dekore ettiğimiz mekânımızda, mavi hemen yanında bulunduğumuz deniz manzarasına eşlik ederken, kahverengi ve ahşap detaylar da Mayflower Restaurant’a doğal bir görünüm getiriyor. Geleneksel Türk mutfağının leziz yemeklerini bulabileceğiniz menülerimizde Dünya mutfağından da pek çok seçkin yemek misafirlerinizin beğenisine sunuluyor. Gecede sunulmasını istediğiniz menüleri önceden mekânımıza gelerek menü tadımlarına katıldığınızda belirleyebilirsiniz. Menü tadımı imkânı sayesinde damak zevkinize en uygun yemeklerden oluşan menümüz usta aşçılarımız tarafından hazırlanıyor.

Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde, evliliğe giden yolda mutluluğunuzu resmileştirdiğiniz bir törenden sonra Mayflower Restaurant’ta damak zevkinize uygun leziz yemeklerin keyfini aileniz ve sevdiğiniz dostlarınızla beraber çıkarma fırsatı sizi bekliyor! Özel davetinizde tüm misafirlerinizin bir arada oturmasını isterseniz masalarımızı U şeklinde birleştirerek hep birlikte hoş bir sohbetin tadını çıkartmanıza fırsat sağlayabiliriz. Yine aynı şekilde özel aile masaları oluşturma imkânımız da bulunuyor. Mutlu gecede misafirleriniz ile birlikte geçirdiğiniz güzel anları yıllar sonra da hatırlamak isterseniz anlaşacağımız fotoğrafçı yardımıyla yüzünüzdeki gülümsemenin en iyi açılardan ölümsüzleştirilmesini sağlayabiliriz.

Sevdiğiniz kişiyle evliliğe giden yolda keyifli bir nikâh sonrası yemek organizasyonu için Mayflower Restaurant Kuşadası ve Aydın’dan misafirlerini bekliyor! Davetinizi bizimle hayat geçirmek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Unutulmaz bir gecede görüşmek dileğiyle…

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.