Marca Beach Club

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Marca Beach Club
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Marca Beach Club Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Marca Beach Club Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Marca Beach Club Sıkça Sorulan Sorular

Marca Beach Club düğün fiyatları ne kadar?

Marca Beach Club düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Marca Beach Club düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Marca Beach Club kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Marca Beach Club 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Marca Beach Club düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Marca Beach Club düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Marca Beach Club düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Marca Beach Club düğün dışında kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Marca Beach Club Hakkında

Samimi ve sıcak bir mekân arayışı içinde misiniz? Aydın’da dostlarınızla beraber düzenleyeceğiniz nikâh sonrası yemeği davetleriniz için bizi seçmeye ne dersiniz?

Deniz manzarası eşliğinde keyifli bir akşam vaat eden Antakya Sofrası Marca Beach Club keyifli saatler geçirebileceğiniz bir restoran. Sabahları Antakya mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan mekânımız gün boyunca plaj olarak hizmet veriyor. Gün batımında masalarımız bahçeye çıkıyor ve özel günlere ev sahipliği yapıyoruz.

Zengin menümüzdeki yemekleri davetlilerinizle buluşturuyor, hoş sohbetin ve doğa manzarasının tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Misafirlerinizin yüzündeki memnuniyeti gördüğümüzde mutlu oluyoruz. Güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimizle gerçekleştirdiğimiz istekleriniz için hummalı bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

100 ila 200 kişiyle düzenleyebileceğiniz nikâh sonrası yemekleriniz için idealiz. Kapasitenize göre belirlediğimiz oturma düzeninizde istersen ayrı masalarda oturabilir isterseniz de davetlilerinizle rahatlıkla sohbet edebileceğiniz U şeklini tercih edebilirsiniz. Kapalı alanımızda konumlanan mermer masalarımızda özel sunum tabakları kullanıyoruz. Lezzetlerimizi deneyimlemeniz için hızlıca masalara ulaştırıyor, davetlilerinizi bekletmiyoruz. Açık alanımızda ise mavi rengi tercih ediyor, denizden ilham alarak farklı bir konseptte hizmet veriyoruz. Çim ya da kum alanımızı tercih edebilirsiniz.

Şıklık ve konforu harmanladığımız restoranımızda aile ve dostlarınızla keyifli bir akşam geçirebileceksiniz. En taze ürünleri güvenilir iş ortaklarımız aracılığıyla temin ediyoruz. Lezzetli yemeklerimizi kreatif sunum tabaklarında sunuyor, nasıl bir gece istiyorsanız sizinle beraber tasarlıyoruz.

Arzu ederseniz müzik hizmeti de sağlayabiliriz. Bir müzisyenle anlaşabilir ya da bizim seçtiğimiz bir sanatçıyla gecenizi geçirebilirsiniz. Mekânımızı en özel melodilerle de süsleyebilirsiniz.

Hayatınızın en özel anını yaşadığınız bugünde tebrikleri kabul edecek, ailenizle mutluluğunuzu paylaşacaksınız. Gelin, özel günlerinizi Marca Beach Club Kuşadası/Aydın adresinde beraber gerçekleştirin. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak organizasyon ve iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamadan da sayfamızdan ayrılmayın, böylece özel gününüz için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.