Köfteci Tamer Öztürk

E-posta Gönder

  • Çine, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Köfteci Tamer Öztürk
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Köfteci Tamer Öztürk Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Köfteci Tamer Öztürk Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Köfteci Tamer Öztürk Sık Sorulan Sorular

Köfteci Tamer Öztürk düğün fiyatları ne kadar?

Köfteci Tamer Öztürk düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Köfteci Tamer Öztürk düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Köfteci Tamer Öztürk kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Köfteci Tamer Öztürk 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Köfteci Tamer Öztürk düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Köfteci Tamer Öztürk düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Köfteci Tamer Öztürk düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Köfteci Tamer Öztürk düğün dışında piknik, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Köfteci Tamer Öztürk Hakkında

Aydın’ın en huzurlu köşesinde, kaliteli hizmet anlayışımız ve dört mevsim taze temin ettiğimiz ürünlerden hazırladığımız menümüzle faaliyet gösteriyoruz. Keyifli zaman geçireceğiniz restoranımızda, özel günleriniz için dilediğiniz tarzda süslemeler yapabileceğinizin bilgisini de vermek istiyoruz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza uygun olacak şekilde birleştiriyor, sadece size özel bir alan oluşturuyoruz.


Özellikle nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için bizi tercih etmeniz için çok sebebimiz var, peki neden?


  • Öncelikle yemeklerimizi günlük temin ettiğimiz malzemelerle hazırlıyoruz. Tercihinize göre konuklarınıza ızgara çeşitlerimizden, zeytinyağlılarımızdan ve salatalarımızdan oluşturduğumuz menülerimizi sunuyoruz. Özellikle meze çeşitlerimiz, et şiş, tavuk şiş, döner ve köfte çeşitlerimiz en beğenilen lezzetlerimizden, kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Üstelik alkolsüz içeceklerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kısacası Köfteci Tamer Öztürk Restoran’da her damak zevkine hitap edebilen müthiş lezzetlerle tanışmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

  • Misafirlerimizin bizden memnun olarak ayrılması için davetleriniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Memnuniyetiniz için kendimizi sürekli geliştiriyor, gelecek için güzel anılar bırakabilin diye eşsiz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte size sadece en uygun menüyü seçip, organizasyonlarınızda misafirlerinizin övgülerini dinlemek kalıyor.


  • Nikâh sonrası eşiniz, dostunuz, arkadaşlarınız ya da akrabalarınız ile leziz yemeklerin tadına bakabilir, bu mutlu gününüzde mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Doğum günü organizasyonları için eşinize, sevdiğiniz kişiye, anne babanıza ya da çocuklarınıza sürpriz parti düzenleyebilirsiniz. Evlilik yıldönümleri, kurumsal iş yemeklerinde size hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.Organizasyon tarihinizden yaklaşık bir hafta öncesinde bizden randevu almanız gerektiğinin bilgisini de ayrıca vermek istiyoruz. Daha fazla bilgi almak, Köfteci Tamer Öztürk fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Heyecanımızı dinç tutan çalışma disiplinimiz ve özverili ekibimizle sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.