Nikah Sonrası Yemeği Aydın

Değirmen Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Değirmen Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Değirmen Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Değirmen Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe
Manzara
Deniz manzaralı Göl manzaralı Doğa manzaralı

Değirmen Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Değirmen Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Değirmen Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Değirmen Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Değirmen Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Değirmen Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Değirmen Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Değirmen Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Değirmen Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Değirmen Restaurant düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Değirmen Restaurant Hakkında

Aydın’ın en meşhur yazlık beldesi olan Kuşadası’nda faaliyet gösteren işletmemiz 1995 senesinden bu yana hizmetlerini sürdürmekte. Açıldığı tarihten kısa bir süre sonra talihsiz bir yangın sonucu yeniden inşa edilen restoranımız 1997 yılından tekrar hizmete girmiştir. Aradan geçen bunca zaman içerisinde işletme olarak kendimizi sürekli yenileyerek geliştirdik. Bu yenilik ve gelişmenin sonucu olarak çeşitli ilave alanlarımız ile büyük bir park haline geldik. Şu anda da doğal bir park alanı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Geniş yemyeşil bir alana yayılmış olan işletmemiz 150 dönüm gibi geniş bir arazi ile hizmet veriyor. Açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alanda misafirlerini ağırlayan işletmemiz içerisinde ördeklerin yüzdüğü bir göl manzarası sunuyor.

İşletmemiz Değirmen Restaurant Kuşadası taş binası ve özellik ile iç tasarımı ile dikkatinizi epeyce çekecek. Yüksek tavanı, ahşap salon içi balkonu, ahşap kolonları ve o yüksek tavanından sarkan gösterişli avizeleri ile size sanki tarihi eski bir şatoda dolanıyormuşsunuz izlenimi yaşatacak.

Eğer kutlamalarınız için bahçemizi tercih edecek olursanız da işletme konseptimize uygun olarak seçilmiş ahşap masalarımız ve ahşap sandalyelerimiz ile uzun masalar kurabiliriz. Bu uzun masalarda bir yandan restaurantımızın leziz yemeklerinin tadına bakarken bir yandan dost meclisiniz ile hoş sohbetlere dalarak günün tadını çıkarabilirsiniz.

Masa ve sandalyelerimizi istediğiniz bir süsleme tarzı var ise bunu bize iletmeniz yeterli olacak veya bu konuda bir organizasyon firması ile de çalışabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde ise bu uzun masaları restaurantımızın kapalı alanında şöminemizin hemen yanı başına kurabiliriz. Ege ve Akdeniz mezelerinin eşlik edeceği ana yemeklerinize şarap ile devam edebilirsiniz.

Siz de nikâh kutlamanız için tarihi konseptte bir mekân olarak hizmet veren işletmemizi tercih etmek isterseniz sizi ve davetlilerinizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Bize ulaşmak isterseniz sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Caferli Mahallesi, Atatürk Cad. No:128 Kuşadası

 • Haritadaki Konumu

  Değirmen Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.