Değirmen Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Değirmen Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Değirmen Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Değirmen Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe
Manzara
Deniz manzaralı Göl manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Değirmen Restaurant Sık Sorulan Sorular

Değirmen Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Değirmen Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Değirmen Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Değirmen Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Değirmen Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Değirmen Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Değirmen Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Değirmen Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Değirmen Restaurant düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Değirmen Restaurant Hakkında

Aydın’ın en meşhur yazlık beldesi olan Kuşadası’nda faaliyet gösteren işletmemiz 1995 senesinden bu yana hizmetlerini sürdürmekte. Açıldığı tarihten kısa bir süre sonra talihsiz bir yangın sonucu yeniden inşa edilen restoranımız 1997 yılından tekrar hizmete girmiştir. Aradan geçen bunca zaman içerisinde işletme olarak kendimizi sürekli yenileyerek geliştirdik. Bu yenilik ve gelişmenin sonucu olarak çeşitli ilave alanlarımız ile büyük bir park haline geldik. Şu anda da doğal bir park alanı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Geniş yemyeşil bir alana yayılmış olan işletmemiz 150 dönüm gibi geniş bir arazi ile hizmet veriyor. Açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alanda misafirlerini ağırlayan işletmemiz içerisinde ördeklerin yüzdüğü bir göl manzarası sunuyor.

İşletmemiz Değirmen Restaurant Kuşadası taş binası ve özellik ile iç tasarımı ile dikkatinizi epeyce çekecek. Yüksek tavanı, ahşap salon içi balkonu, ahşap kolonları ve o yüksek tavanından sarkan gösterişli avizeleri ile size sanki tarihi eski bir şatoda dolanıyormuşsunuz izlenimi yaşatacak.

Eğer kutlamalarınız için bahçemizi tercih edecek olursanız da işletme konseptimize uygun olarak seçilmiş ahşap masalarımız ve ahşap sandalyelerimiz ile uzun masalar kurabiliriz. Bu uzun masalarda bir yandan restaurantımızın leziz yemeklerinin tadına bakarken bir yandan dost meclisiniz ile hoş sohbetlere dalarak günün tadını çıkarabilirsiniz.

Masa ve sandalyelerimizi istediğiniz bir süsleme tarzı var ise bunu bize iletmeniz yeterli olacak veya bu konuda bir organizasyon firması ile de çalışabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde ise bu uzun masaları restaurantımızın kapalı alanında şöminemizin hemen yanı başına kurabiliriz. Ege ve Akdeniz mezelerinin eşlik edeceği ana yemeklerinize şarap ile devam edebilirsiniz.

Siz de nikâh kutlamanız için tarihi konseptte bir mekân olarak hizmet veren işletmemizi tercih etmek isterseniz sizi ve davetlilerinizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Bize ulaşmak isterseniz sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Caferli Mahallesi, Atatürk Cad. No:128 Kuşadası

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Değirmen Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.