Ayvalık Balıkçısı

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Ayvalık Balıkçısı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Ayvalık Balıkçısı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ayvalık Balıkçısı Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ayvalık Balıkçısı Sıkça Sorulan Sorular

Ayvalık Balıkçısı düğün fiyatları ne kadar?

Ayvalık Balıkçısı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ayvalık Balıkçısı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ayvalık Balıkçısı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ayvalık Balıkçısı 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ayvalık Balıkçısı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ayvalık Balıkçısı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Ayvalık Balıkçısı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ayvalık Balıkçısı düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, parti, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ayvalık Balıkçısı Hakkında

Evliliğe giden yolda atılan adımlardan en önemlilerinden birinden sonra aileniz ve dostlarınız ile muhteşem Kuşadası denizinin eşsiz manzarası eşliğinde nikah sonrası yemek organizasyonları düzenliyoruz.

Uzun yıllardır Ege’nin leziz yemek ve mezelerini misafirlerimizle buluşturduğumuz Ayvalık Balıkçısı Kuşadası’nda keyifli bir atmosferde lezzetli yemekler sizi bekliyor! Ege denince akla sağlıklı, hafif ve zeytinyağlı yemeklerinin yanı sıra zengin deniz ürünleri menüleri de geliyor. Tüm bunları da pek çok restoranda bulma fırsatına sahipsiniz. Peki Ayvalık Balıkçısı’nı diğer restoranlardan ayıran özellik ne diye sorarsanız açıklayalım. Ayvalık balıkçısı konseptini diğer restoranlardan ayıran en büyük özelliğimiz sınırsız çeşitte ve çok lezzetli mezelerimiz. Günlük olarak, taze besinler kullanarak hazırladığımız mezelerimiz arasından tercih yapmak size kalmış durumda. Daha önceden belki de adını hiç duymadığınız ve tatmadığınız mezeleri ilk kez Ayvalık Balıkçısı’nda deneme fırsatına erişebilirsiniz. Hiç görmediğiniz kadar büyük meze vitrinimizi gördüğünüzde hepsini denemek isteyeceksiniz!

Peki bu lezzetli yemek ve mezelerin tadını nasıl bir ortamda çıkaracaksınız? Kuşadası’nın güzel denizi yanında olduğumuzdan bahsetmiştik. Gün batımında kıyıda bekleyen teknelerin direkleri arkasındaki kızıl gökyüzü yerini akşamın tatlı havasına bırakırken konfor ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Beyaz ve turkuaz renklerle bezenmiş masa ve sandalyelerimiz ile sadelik ve şıklığı bir arada buluşturuyoruz. Beyaz masa ve sandalyelerimizin üstünde bulunan turkuaz renkte runnerlarımız ile nezih bir ortamda lezzetli yemeklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Davetiniz öncesinde Ayvalık Balıkçısı’na gelerek menü tadımlarına katılabilirsiniz. Menü tadımlarımızda Ege mutfağının pek çok lezzeti arasından damak zevkinize en uygun olanları tercih ederek servis edilecek menünüzü oluşturabilirsiniz.

Keyifli bir akşam için organizasyonunuzu mekânımızda düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan Ayvalık Balıkçısı iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece fiyat tekliflerimizi ileterek davetiniz için hazırlık yapmaya başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.