Nikah Sonrası Yemeği Aydın

Akay Et & Balık Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Akay Et & Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Akay Et & Balık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Akay Et & Balık Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Akay Et & Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Akay Et & Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Akay Et & Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Akay Et & Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Akay Et & Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Akay Et & Balık Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Akay Et & Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Akay Et & Balık Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Akay Et & Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akay Et & Balık Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Akay Et & Balık Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi Aydın’da güzel bir mekânda gerçekleştirmek isterseniz, size çok güzel bir teklifimiz var. 1998 yılında faaliyetlerimize başladığımızı söyleyebiliriz. Uzun yıllardır bu sektörde olmanın verdiği deneyimleri, tamamıyla konuklarımızın memnuniyeti için kullanıyoruz. Bugüne kadar farklı isimlerle işlettiğimiz restoranımızı 2018 yılından itibaren şu anki ismimiz olan Akay Et ve Balık Restaurant olarak faaliyete açmış bulunuyoruz. 20 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimizi, bu süreçte birçok Aydın’lıyı işletmemizde ağırladığımızı belirtelim. Amacımı tüm Aydın’lılarla buluşmak ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan işletmemizde güzel bir organizasyon geçirmelerini sağlamak.


Aydın şehrine hâkim olan bir tepeye konumlanmış işletmemiz, Efeler ilçesinde yer alıyor. Özel araçlarınızla bizi tercih edebileceğiniz gibi, toplu taşıma araçlarıyla da yakın bir yerde inebilir ve işletmemize ulaşabiliyorsunuz. Kolay konumumuz sayesinde sevdikleriniz de rahatlıkla ulaşabilecekler.


Mekânımızda açık ve kapalı alanımız bulunmakta. Bu iki alanımızı da mevsim şartlarına göre kullanabilirsiniz. Bizi organizasyonunuz için planladığınız tarihten önce aramanız durumunda, gelecek kişi sayısını, talep ettiğiniz birçok detayı bizimle paylaşabilirsiniz. Böylelikle restoranımıza geldiğiniz an her şeyin sizin için hazır olduğunu göreceksiniz ve gecenin sadece keyfini çıkaracaksınız. Açık alanımız tepeden bütün Aydın’ı gören bir manzaraya sahip. Bu manzara eşliğinde keyifli bir yemek isterseniz, açık alanımızı kullanabilirsiniz. Kapalı alanımız ise şık aksesuarlar ile oluşturuldu. Tavandan sarkan şık ışıklandırmalarımız, masa ve sandalyelerimiz, dekorlarımız ve duvarlarımızın özenle dizayn edildiğini restoranımıza adım attığınızda göreceksiniz. Yüksek tavanımız sayesinde basık bir ortamdan uzak olmanın verdiği rahatlığı yaşayacaksınız.


Geniş bir yemek kültürümüz bulunuyor. Bunu menülerimizde birçok seçeneğe sahip olduğumuzda anlayacaksınız. Bizi tercih eden tüm konuklarımızın damak tadına hitap etmek için balık ve et çeşitleri, spesiyaller, deniz mahsülleri, soğuk ve sıcak mezeler ve salatalar olmak üzere birçok ürünü konuklarımızla buluşturabiliyoruz.


Sizleri, kalitenin ve lezzetin buluştuğu Akay Et Balık Aydın’a bekliyoruz. Bizi tercih etmek için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kemer Mah. 1757 Sk. Atatürk Spor Kompleksi 09100 Efeler / AYDIN

 • Haritadaki Konumu

  Akay Et & Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.