Pembe Panjur Design

E-posta Gönder

Pembe Panjur Design Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
5-10 TL
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
2 hafta
Özel Tasarım
Evet
Şehir Dışı Gönderim
Evet
Ücretsiz Teslimat
Evet

Pembe Panjur Design Sık Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Cup cake, Kokulu taş, Kurabiye, Lavanta keseleri, Makaron

Pembe Panjur Design Hakkında

Küçüklükten beri hayal kurduğunuz güne dair yıllarca saklayabileceğiniz bir anıya sahip olmak istemez misiniz?

Düğün gününe dair size güzel anıları anlatacak hediyelik eşyalar isterseniz; Pembe Panjur Design'da sizi bekliyor! Geniş ürün yelpazemizi istediğiniz her modeli size sunuyoruz. Sadece İstanbul'da hizmet vermiyor, Türkiye’nin birçok ilinde sizlere mutlu olun diye oldukça profesyonel ekibimizle seçenekler sunuyoruz. Yaratıcı, dinamik ve yenilikçi hizmet anlayışıyla oldukça farklı modeller var.

Düğün, kına, nişan ve özel günler için hediyelik eşya ve şeker seçeneklerini incelemek için sayfada bulunan fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Sadece düğün ile ilgili süreçleri değil, özel gün etkinlikleri ya da özel davetlerde de faaliyet gösterebiliyoruz. Siz nasıl bir şey diyecek istediğinizi söyleyin; bizde davetlilere dağıtmak üzere en kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlayalım!

Düğün konseptine uyumlu nikah şekerleri tasarlamaya çalışıyoruz. Konseptte hangi renkler yer alıyorsa hediyelikleri de bu doğrultuda seçiyoruz. Hediyelik seçiminde; düğün mekânı ve zamanı oldukça önem taşıyor. Gelin hanımın dış görünüşünden başlayarak mekânda bulunan ölçülerin rengi ne kadar uyumlu ise her şey o kadar kusursuz görünüyor. Büyük bir uyum içinde olmasını istiyoruz. Bu yüzden konsept doğrultusunda tüm sürücü yönetiyoruz.

Sadece hediyelik değil;”Başka konularda destek almak istiyorum.” derseniz sorumlumuzla iletişime geçebilir, diğer hizmet türlerimizi öğrenebilirsiniz. Yukarıdaki fotoğraflarda daha önceki çalışmalarımızı paylaştık, göz atabilirsiniz.

Eğer düğün gününüz için davetlilere dağıtacağınız hediyeleri bizden temin etmek istiyorsanız iletişime geçmelisiniz. Çünkü oldukça yoğun bir dönem geçiriyoruz. Kolayca takviminde yer almak ve hediyelikleri istediğiniz günde teslim almak isterseniz bizimle en az 4 hafta önceden iletişime geçmelisiniz .Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz Pembe Panjur iletişim formunu tıklayarak ücretsiz fiyat teklifi alabilir, hayallerinizdeki düğün mekanında istediğiniz detayları yer verebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla düğün gününüzü harikulade bir düğüne dönüştürmek bizim işimiz! Masalsı bir tören ve hediyelikler sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Mimaroba Mah. Mustafa Kemal Bulv. No:16 B/C 1 Büyükçece/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pembe Panjur Design Yol Haritası

Pembe Panjur Design Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Aslı & Yakup

Düğün Tarihi: 26.11.2017


Sinem Hanım ve Mustafa Bey'e bu güzel günümüzü daha da güzelleştirdikleri için çok teşekkür ederiz:)

Didem & Fahri

Düğün Tarihi: 01.02.2018


Pembe Panjur ekibine çok teşekkür ederiz.Hediyeliklerimiz tam da istediğimiz gibi oldu.Farklı işlerde tekrar görüşmek üzere.

Seher & Okan

Düğün Tarihi: 25.01.2018


Bu tasarımların birinden muhakkak memnun kalırsınız.Biz çok memnun kaldık.Hem organizasyonumuz hem de hediyeliklerimiz için çok teşekkür ederiz.

Merve & Bahtiyar

Düğün Tarihi: 14.09.2017


İlginiz ve emekleriniz için teşekkür ederiz.İyi ki sizin ile çalışmışız :)

Sevda & Mehmet

Düğün Tarihi: 08.04.2017


Çok memnun kaldık.Herkese tavsiye edebileceğim işini düzgün yapan bir firma.Özellikle Sinem Hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.