Segah Sanat Merkezi Sakarya

E-posta Gönder

Segah Sanat Merkezi Sakarya Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

Segah Sanat Merkezi Sakarya Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Segah Sanat Merkezi Sakarya Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Segah Sanat Merkezi Sakarya Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Segah Sanat Merkezi Sakarya Hakkında

Segah Sanat Merkezi Sakarya’da 2008’den bu yana faaliyet göstermektedir. Kuruluş günümüzden bu yana bünyemizde pek çok deneyimli öğretmen ve sanatçıyla yol aldık ve yüzlerce öğrenci yetiştirdik. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmamızın yanı sıra ABRSM (Kraliyet Müzik Okulları Birleşik Kurulu) programlarına katılım imkanı da sunmaktayız. Bünyemizdeki değerli sanatçılarımızla düğün davetlerinize ve diğer özel günlerinize tatlı bir huzur getirmek için hizmetinizdeyiz.

Deneyim

Segah Sanat Merkezi’nde uzun yıllardır her yaşa ve seviyeye uygun sanat eğitimleri verilmektedir. Sakarya’daki merkezimizde müzik, resim, bale, dans ve sahne sanatları alanlarında pek çok farklı kurs bulunuyor. Kurumumuzun sanatçılarından oluşan orkestramız ve fasıl grubumuz da bulunuyor. Değerli çiftlerimizin mutluluklarına müziğimizle eşlik ederek, onlara keyifli saatler yaşatıyoruz. Profesyonel anlamda verdiğimiz bu hizmet, Sakarya ve çevresindeki illerden büyük beğeni topluyor.

Hizmetler

Sakarya düğün müzik firmalarını incelediğiniz halde henüz bir karar veremediyseniz, bir düğünün olmazsa olmazı sayılan müzik konusunu bizim gibi işinin ehli kişilere bırakmanızı tavsiye ederiz. Çünkü biz Segah Sanat Merkezi’nde hem eğitiyor hem de birbirinden yetenekli sanatçılar yetiştiriyoruz. Fasıl grubu ve orkestra hizmetimizin yanı sıra davetleriniz için karşılama ve kokteyl grubu ya da solo enstrüman gibi hizmetler de sunabiliriz.

Müzik Türleri

Müzisyenlerimiz size en sevilen nostaljik ve romantik parçaları ya da günümüz pop müziğinin tempolu eserlerini çalabilir. 70’ler, 80’ler ve 90’lar Türkçe ve yabancı pop, Türk sanat müziği ve Türk halk müziği denince akla gelen en popüler şarkılarla sahnede olacağız. Arabesk ve fanteziye kadar uzanan geniş bir repertuarımız var. Dini ve tasavvuf müziklerinde iddialıyız. Karadeniz türküleri ve oyun havalarıyla misafirlerinizi coşturabiliriz.

Ek Hizmetler

Segah Sanat Merkezi Sakarya’da çiftlerimize ve misafirlerimize sunduğumuz muhteşem müzik performansının yanı sıra teknik donanım ve ekipman desteği de verebiliriz. Kurumumuzda ayrıca düğün dans dersleri de verilmektedir. Şehir dışındaki düğün ve diğer davetlerinizde en az 4 hafta önce iletişime geçtiğinizde gerekli planlamayı birlikte yapabiliriz. Düğün gecesi sahnede çalacağımız şarkıları ön görüşmemizde karar verebilir, sevdiğiniz müzik tarzlarına göre şarkı listeleri oluşturabiliriz.

Müziğin kalbinde yetişen müzisyenler ve eğitmenlerle profesyonel bir müzik hizmeti almak isterseniz, Segah Sanat Merkezi Sakarya’da sizleri de şanslı ve mutlu çiftlerimizden olmaya bekleriz. Kapılarımızı yeni bir hayata adım atmaya hazırlanan çiftlerimize açtık ve düğün davetlerini en güzel şekilde renklendirmek için buradayız. Sayfadaki Segah Sanat Merkezi iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak hizmetlerimizi öğrenebilir, yandaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.