Ege Mey Orkestrası

E-posta Gönder

Ege Mey Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Ege Mey Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Konsept Müzikler

Ege Mey Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Ege Mey Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Ege Mey Orkestrası Hakkında

Ege Mey Orkestrası olarak Sakarya müzik grupları arasında yer alıyoruz. Kocaeli merkezli olmamıza karşın çevre illerimizde de hizmet veriyor, düğünlerinizi güzelleştiriyoruz. Tamamı eğitimli kişilerden oluşan orkestramızla birlikte en özel günlerinizde size hizmet vermek için hazırız.

Müzik bizim için adeta bir tutku. İçinde bulunduğumuz sektörde ne kadar gelişme varsa hepsini yakından takip ediyoruz. Düğünden önce sizinle ön görüşme yaparak nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Önceliği tamamen sizin taleplerinize veriyoruz. Bugüne kadar orduevlerinde, otellerde, tesislerde ve özel kutlamalarda hizmet vermiş bir orkestra olduğumuz için tecrübelerimiz konusunda sizi aydınlatıyor, kararsız kaldığınız noktalara ışık tutuyoruz.

Düğün mekanınızın ihtiyaçları doğrultusunda gereken ekipmanı da biz temin ediyoruz. Her zaman son teknoloji aletler kullanıyoruz. Işık, ses, sahne ve truss sistemlerimizi beklentilerinize uygun olacak şekilde ayarlıyoruz. Org, trompet, perküsyon ve solist hizmetleri sunuyoruz. İsteğinize bağlı olarak düğün eğlencenizde DJ performansı, davul şovu ve fasıl gruplarına da yer verebiliyoruz. Müzik repertuvarımız oldukça geniş. Türk pop müziğinden yabancı şarkılara kadar hem yöresel hem de batı tarzını en iyi şekilde çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Düğün esnasında sizden ve konuklarınızdan gelen tüm istek parça taleplerine de olumlu şekilde yanıt veriyoruz.

Bizim işimiz sizi memnun etmek. Bunu da bugüne kadar en iyi şekilde yaptığımıza inanıyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler işimizde ne kadar başarılı olduğumuzun en güzel örnekleri. Siz de her detayıyla kusursuz bir eğlencenin tam ortasında yer almak istiyorsanız, bizimle çalışın.

Ege Mey Orkestrası’nın Sakarya’da hizmet alacak çiftlerinden biri olmak için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.