Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon

1

E-posta Gönder

0262 255 5134

6 yorum

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

İzmit, Kocaeli

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği DJ, Fasıl grupları, Orkestra, Enstrümantal
  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Performans Süresinde Limit, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 1 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Kampanyalar ve Paketler

Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon

Ocak Ayı Sonuna Kadar Yapılacak Sözleşmelerde %10 İndirim!

Ocak Ayı Sonuna Kadar Yapılacak Sözleşmelerde Bay / Bayan Dj hizmetlerimizde % 10 İndirim Uygulanacaktır

Son gün 31/01/2020


Hakkında

Özellikle son yıllarda, yeni konseptlerin ortaya çıkması ve sürekli bir yeni fikrin ortaya atılmasından dolayı farklı düğünler düzenleniyor. Sıradan düğünlerin artık daha az tercih edildiğini ve telafisi olmayan bugünleri unutulmaz kılmak için çiftlerin yaratıcı birçok fikre imza attığını söylemek istiyoruz. Bunlardan biri de, son yıllarda düğünlerde çok da sık kullanılan DJ hizmeti! Hem salon hem de kır düğünü olmak üzere birçok düğün konseptine uygun olan, sadece düğünlerde değil aklınıza gelen her organizasyonun müzik hizmetini karşılayabilen Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon ile gecenizi ölümsüzleştirmeye ne dersiniz?

Hem yerli hem de yabancı geniş müzik repertuvarımız sayesinde talep ettiğiniz her müziği çalabilme imkânına sahibiz. Bu sayede Kocaeli düğün müzik grupları arasında da fark yaratıyor ve DJ denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Peki ağırlıklı olarak hangi tarzlarda çalıyoruz? Kocaeli düğün DJ müziklerinde Deep house, hip hop, dubstep, rock popo, electro pop ve klasik ağırlıklı tercih ediyoruz. Listemize isterseniz şarkı önerilerinizi ekliyoruz, isterseniz de bize olan güveninize layık olmak için benzersiz bir liste oluşturuyoruz.

Hizmetlerimizden şehir dışındaki çiftlerimiz de yararlanabiliyor. Dilediğinizi yere gelebiliyor, düğününüzü renklendirebiliyoruz. Bunun için bize sadece düğününüzden 1 hafta önce ulaşmanızı istiyoruz. Böylelikle hazırlıklarımızı eksiksiz olarak tamamlayabiliyor ve herhangi bir aksaklığın oluşmamasını sağlıyoruz.

Oldukça kullanışlı ve küçük ekipmanlarla çalıştığımız için yalnızca 1 saat kurulumlarımızı tamamlamak için yeterli oluyor. Düğün saatinizden önce geliyor, planlamayı yapıyor ve 1 saat içinde her sistemin eksiksiz bir şekilde çalıştığından emin oluyoruz. Yaptığımız küçük provalarla da ses ve ışık seviyelerini kontrol ediyoruz.

Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon, düğünlerde sıkça tercih edilmekle birlikte doğum günlerinde, konserlerde, partilerde, mezuniyetlerde ya da kurumsal kokteyllerde de rol alıyor. Siz de düğününüz için profesyonel bir DJ hizmeti almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Cemil Aysema

  • Telefon: 0262 255 5134

  • Adres: İnönü Cd. Cengiz Sille Sk.Yalçın Pasaj No:5 Kocaeli

Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon Yol Haritası

6 yorum


N&L

Nilüfer & Levent

Düğün Tarihi: 20.03.2019

Cemiyetimizde profesyonelliğinizle detaycılığınızla samimiyetiniz ve sıcaklığınızla iş disiplini ve ahlakınızla mükemmel dj arşiviniz ve ekibinizle hele unutulmaz davul şovunuzla gecemize imzanızı atıp unutulmaz kıldığınız için sonsuz teşekkürler kendi branşınızda ekibiniz ve siz çok önemli... devamı 
Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon

Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli siz mutlu biz gururlu


P&A

Pınar & Ahmet

Düğün Tarihi: 26.10.2018

Profesyonellik ve samimiyet bir arada, mükemmel organizasyon, teşekkürler Kocaeli Dj
Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon

Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon
Çok naziksiniz ömür boyu mutluluklar dileriz


s&m

süheyla & metin

Düğün Tarihi: 23.06.2018

Sayın Cemil Aysema mükemmel baterist geniş müzik arşiviyle tecrübenin adı.İşinde disiplin,özveri,samimiyet,profosyenellik hepsi bir arada.Keyifli bir program ve başarili bir organizasyon istiyorsaniz kesinlikle Kocaeli Dj Cemil tavsiyemdir.

s&m

senem & mehmet

Düğün Tarihi: 21.08.2018

Nişan törenimizdeki ilgili ve bilgili yaklaşımınız Harika orkestranız ve arşivi sınırsız dj'inize çok teşekkür ederiz

E&K

Elgiz & Kenan

Düğün Tarihi: 08.08.2018

Müzik ve eğlence konusunda doğru karar verdiğimi düğün sonunda bir kez daha anladım dj cemil aysema maşallah arşivinizde yok yok çok teşekkür ederiz saygılar sevgiler başarılar

S&D

Sevim & Devran

Düğün Tarihi: 14.07.2018

Dj cemil aysema ve Orkestra Eski sokak düğünümüze renk kattınız eğlencenin tarifini yaptınız çok teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!