Sıla Müzik

E-posta Gönder

Sıla Müzik

Müzik

Kategori

Diğer, Kıbrıs

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

1900 Orchestra
17 3

Diğer

1900 Orchestra

İzmir’in en prestijli orkestrası 1900, Kölem Ol adlı single çalışmasıyla Tü...

Hakkında

Sıla Müzik, Kıbrıs’ta bulunan bir müzik grubudur. Düğün, nişan, doğum günü, özel günler, kutlama, yemekli kurumsal davetlerde müşterilerine müzik ziyafeti sunmaktadır. Müzik sistemleri ve müşterilerin isteklerine verdiği önemle bulunduğu müzik piyasasında önemli bir yer edinmiştir. Organizasyonlarınızda yanınızda olmak için hali hazırda olan firmadan hizmet almak istediğinizde iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Özel günleriniz için bir talebiniz olduğunda haftalar öncesinden irtibat kurmanız önemli bir husustur. Öncelikle hizmet almak istediğiniz yer ve mekân bilgisi ile gün ve saat bilgisini de firma ile paylaşmanız gerekmektedir. Aksi taktirde firmanın durumu müsait değil ise size hizmet veremeyebilir. Böyle bir riske katlanmamak adına sizden talep edilen bilgileri en doğru şekilde firmaya vermelisiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: -Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.