Uninvited Jazz Band

E-posta Gönder

 • Beyoğlu, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Uninvited Jazz Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Uninvited Jazz Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Diğer
 • Repertuar Dilleri

  İngilizce
 • Müzik Türü

  Caz/Blues

Uninvited Jazz Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları

Uninvited Jazz Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saatten az


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Tüm Sorular

Uninvited Jazz Band Hakkında

Uninvited Jazz Band İstanbul merkezli, Türkiye’nin dört bir yanında, en prestijli mekanlarda ve gösterişli düğünlerde sahne alan bir gruptur. Düğün, kokteyl ve parti gibi tüm özel gün davetlerinize 1920’lerin ve 1930’ların New Orleans caz ve blues klasiklerini taşıyabilir, size ve misafirlerinize harika bir atmosfer yaşatabiliriz. Dönemin ruhunu taşıyan sahne performanslarımızla düğün davetinizde size adeta bir müzik ziyafeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim

Uninvited Jazz Band kimdir diyenler için grubumuzun 2012 yılından bu yana aktif olarak sahne aldığını söyleyebiliriz. Bugüne dek 300’ün üzerinde düğün performansı sergileyerek çiftlere unutulmaz bir davet sunduk. Türkiye, ABD, Çek Cumhuriyeti, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerin müzisyenlerinin bir araya gelmesiyle oluşan grubumuzda her türlü etkinlikle yüksek bir enerjiyle yer alabiliriz.

Beğenilerinizle dinleyici kitlemiz her geçen gün daha da büyüyor. İstanbul’un önde gelen caz ve swing gruplarından biri olarak Uninvited Jazz Band imzamızı sadece yurt içindeki davetlere değil, yurtdışındaki kutlamalara da taşıyoruz. Bugüne dek pek çok kapsamlı organizasyon, festival, marka etkinlikleri, müzeler gibi çalışmaların yanı sıra özel ve kurumsal etkinliklerde de dinleyicilerimize keyifli bir eğlence sunduk.

Hizmetler

Uninvited Jazz Band grubumuzla verdiğimiz hizmetlerde trio veya 5 kişiden oluşan orkestramızla sahne alıyoruz. Bu orkestrada vokal, trompet, saksafon, davul/bateri ve kontrbas bulunuyor. Çiftlerimiz düğün tarihlerinden yaklaşık 6 hafta önce bizimle iletişime geçtiğinde geceyi tüm detaylarıyla planlıyoruz. Amacımız size 1920-1930’lu yılların ruhunu en güzel şekilde yaşatmak ve düğününüzden geriye hoş bir müzikal hatıra bırakmak.

Müzik Türleri

Grubumuzda ağırlıklı olarak 1920 ve 30’ların dans müziklerine yer veriyoruz. Caz, blues ve swing klasiklerini bir de Uninvited Jazz Band farkıyla bizden dinlemelisiniz. Repertuarımızı zengin tutmakla birlikte, kendimize has yorumlarımızla şarkılarımıza eğlenceli bir tarz kattığımızı söyleyebiliriz. Davetinizin konseptine göre karşılama, kokteyl ve lounge veya kutlama ve parti havasında performanslar da hazırlayabiliriz.

Ek Hizmetler

Çiftlerimiz için hazırlayacağımız renkli ve akıllardan silinmeyecek sahne şovlarının ve geniş repertuarımızın yanı sıra size özel istek şarkıları da çalabiliyoruz. Özellikle ilk dans şarkısı gibi değerli anlarınızda mutluluğunuza eşlik ederek, sizin için anlam taşıyan parçaları listemize alabiliriz. Katıldığımız düğün ve diğer tüm organizasyonlarda teknik ekibimizle de yanınızdayız. Arzu ederseniz ses sistemi sağlayabiliriz.

Düğün davetinizin tamamen size özel ve eşsiz bir düğün grubuyla konsept bir havada geçmesini istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey Uninvited Jazz Band ile tanışmak! Deneyimlerimiz, sahne kostümlerimiz ve en önemlisi de enerjisi yüksek performansımızla sizi ve misafirlerinizi büyüleyeceğimize eminiz! İstanbul düğün orkestra fiyatlarımız ve hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için yandaki formu doldurarak fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.