Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi

Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

En neşeli düğünlerin en neşeli sahnesi...

Başarısını Türkiye’de ve Dünya’da ispat etmiş usta bir isim olan Serkan Çağrı ile düğününüzde, unutulmaz bir müzik ziyafetine hazır olun!

Düğününüzde herkes eğlensin, sabaha kadar göbek mi atsın istiyorsunuz? Bu konuda hiç şüphesiz Türkiye’nin en neşeli ve en eğlenceli programına imza atan Serkan Çağrı ve Rumeli Orkestrası artık düğünlerinizde neşe saçacak…

Düğünlerde herkesin dans ettiği Fasulye, Karaçalı gibi eğlenceli şarkıların yaratıcısı olan Serkan Çağrı ve orkestrası için neşenizi garantiye alın.

“O, klarnete benim şu an geldiğim noktadan başladı.” (Giora Feidman)

“Şüphesiz yeni jenerasyonun en iyi klarnetçisi.”
(Esquire)

“Klarnette Türk İmzası”
(Cumhuriyet)

“Çaldıkları Sınırlar ötesi bir etki yaratıyor”
(İsveç Radyosu)

Yukarıdaki cümleler dünyaca ünlü klarnet üstadı Serkan Çağrı için söylenen cümlelerden sadece bazıları. Adına özel klarnet tasarlanarak üretilen, şarkıları İsveç radyosunda bile yer bulan Serkan Çağrı sadece bir klarnet üstadı olmaktan çok öte, sahne projeleriyle de hep ilklere imza atıyor. Gişe rekorları kıran Eyvah Eyvah filmlerinin müzik yönetmeni, Ata Demirer’in klarnet hocası, geçen yıl “Fasulya” bu yıl ise “Kara Çalı” ile ortalığı kasıp kavuran klarnetin dünya markası olmuş dev ismi…

Jazz’dan Balkan’a, Türk Sanat Müziği'nden, unutulmaz klasiklare kadar farklı formatlarda showlar sunan, Türkiye’nin en eğlenceli performansını sunan Serkan Çağrı & Orkestrası ile, dans etmeye doyamayacaksınız..

Kimi zaman bir, kimi zaman daha fazla güzel ve buğulu sesli vokaller ile, hep bir ağızdan şarkılar söylemeye hazır olun!

İLETİŞİM

Yetkili Kişi İlyas Kurtuluş Adres Bağdat cad. No:346/B Eren Apt. Kat:1 Daire:4 Erenköy İstanbul
Kadıköy,
Evleneceklere Destek Hareketi
Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap