Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

En neşeli düğünlerin en neşeli sahnesi...

Başarısını Türkiye’de ve Dünya’da ispat etmiş usta bir isim olan Serkan Çağrı ile düğününüzde, unutulmaz bir müzik ziyafetine hazır olun!

Düğününüzde herkes eğlensin, sabaha kadar göbek mi atsın istiyorsunuz? Bu konuda hiç şüphesiz Türkiye’nin en neşeli ve en eğlenceli programına imza atan Serkan Çağrı ve Rumeli Orkestrası artık düğünlerinizde neşe saçacak…

Düğünlerde herkesin dans ettiği Fasulye, Karaçalı gibi eğlenceli şarkıların yaratıcısı olan Serkan Çağrı ve orkestrası için neşenizi garantiye alın.

“O, klarnete benim şu an geldiğim noktadan başladı.” (Giora Feidman)

“Şüphesiz yeni jenerasyonun en iyi klarnetçisi.”
(Esquire)

“Klarnette Türk İmzası”
(Cumhuriyet)

“Çaldıkları Sınırlar ötesi bir etki yaratıyor”
(İsveç Radyosu)

Yukarıdaki cümleler dünyaca ünlü klarnet üstadı Serkan Çağrı için söylenen cümlelerden sadece bazıları. Adına özel klarnet tasarlanarak üretilen, şarkıları İsveç radyosunda bile yer bulan Serkan Çağrı sadece bir klarnet üstadı olmaktan çok öte, sahne projeleriyle de hep ilklere imza atıyor. Gişe rekorları kıran Eyvah Eyvah filmlerinin müzik yönetmeni, Ata Demirer’in klarnet hocası, geçen yıl “Fasulya” bu yıl ise “Kara Çalı” ile ortalığı kasıp kavuran klarnetin dünya markası olmuş dev ismi…

Jazz’dan Balkan’a, Türk Sanat Müziği'nden, unutulmaz klasiklare kadar farklı formatlarda showlar sunan, Türkiye’nin en eğlenceli performansını sunan Serkan Çağrı & Orkestrası ile, dans etmeye doyamayacaksınız..

Kimi zaman bir, kimi zaman daha fazla güzel ve buğulu sesli vokaller ile, hep bir ağızdan şarkılar söylemeye hazır olun!

İletişim

İlyas Kurtuluş

  • Adres: Bağdat cad. No:346/B Eren Apt. Kat:1 Daire:4 Erenköy İstanbul

Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!