Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Balkan, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi Hakkında

En neşeli düğünlerin göz alıcı sahne performansı sunan ekibi ve başrolüyle tanışmaya hazır mısınız? Serkan Çağrı öncülüğünde muhteşem bir performans sergiliyor ve sizi eğlendiriyoruz.

Serkan Çağrı kimdir diye merak ediyorsanız size ufak bir bilgilendirme yapalım. Kendisini başarısını Türkiye’de ve dünyada ispatlamış bir usta. Serkan Çağrı adına özel klarnet tasarlanan bir üstat. Şarkıları İsveç Radyosu’nda bile yer buluyor. Üstelik sadece klarnet konusunda uzmanlaşmakla da kalmıyor. Aynı zamanda pek çok sahne projesiyle de ilklere imza atıyor. Gişe rekorları kıran Eyvah Eyvah filmlerinin müzik yönetmeni olmasının yanı sıra Ata Demirer’in klarnet hocası. Fasulya ve Karaçalı şarkıları ile ortalığı kasıp kavurmasının ardından klarnetin dünya markası olmuş dev isimlerinden biri. Düğünlerde herkesin gülümseyerek dans ettiği Fasulye ve Karaçalı gibi eğlenceli şarkıların yaratıcısı olan Serkan Çağrı ve orkestrası sizin için de hizmet vermeye hazır. Düğününüzde şimdiden unutulmaz bir müzik ziyafetine hazır olun ve neşenizi garantiye alın!

Serkan Çağrı dinleyenlerin de hep olumlu etkiler bırakıyor. Kendisi hakkında Giora Feidman “O, klarnete benim şu an geldiğim noktadan başladı.” derken, Esquire ise “Şüphesiz yeni jenerasyonun en iyi klarnetçisi.” diyor. Cumhuriyet gazetesinin ise kendisi için “Klarnette Türk İmzası” şeklinde bir başlık atmışlığı var. Serkan Çağrı uluslararası düzeyde bir sanatçı olduğu için İsveç Radyosu’nun deyimiyle “Çaldıkları sınırlar ötesi bir etki yaratıyor.”

Eğer amacınız düğününüzde herkesin eğlenmesi, dans pistinin hep dolu olması ve tüm konuklarınızın düğün bitine kadar göbek atmasıysa, doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en neşeli ve eğlenceli programını sizin için özenle hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Kimi zaman bir kimi zaman daha fazla sayıda güzel ve buğulu sesli vokaller ile sahnemizi renklendiriyoruz. Sizinle hep bir ağızdan şarkılar söylüyoruz. Jazz müziğinden Balkan esintilerine, Türk Sanat Müziği'nden unutulmaz klasiklere kadar farklı formatlarda pek çok şov sunuyoruz. Türkiye’nin en eğlenceli performansını izlemeye hazır mısınız? Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi ile dans etmeye doyamayacaksınız…

Siz de düğününüzde muhteşem bir organizasyona imza atmak isterseniz sayfada yer alan Serkan Çağrı iletişim bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sinanpaşa Mahallesi Alaybeyi Sokak No : 1 Kat : 3 Beşiktaş / İstanbul / TURKEY

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.