Müzik İstanbul

Sept Organizasyon

Sept Organizasyon

Sept Organizasyon Hakkında

Sept Organizasyon adıyla 2020’den beri İstanbul’un çeşitli mekanlarında gerçekleşen organizasyonlarda dansımızla ve müziğimizle yer alıyoruz. Düğün, nişan,kına, sünnet ve birçok etkinlikte sanatsal performanslarımızı ortaya koyuyor, coşkuyu ve keyfi sizlere doyasıya yaşatmayı amaçlıyoruz. Neşeli danslarımızla, dinamik müziklerimizle konuklarınızın ruhunu yakalıyor, çiftlerin kusursuzca geçmesini dilediği düğün günlerini her daim hatırlayacağı eğlenceyle donatıyoruz.

Deneyim

Sınırların ötesinde bir İstanbul düğün orkestrası ve dans grubu olarak her adımda eğlenceyi canlı tutmayı taahhüt ediyoruz.Memnuniyeti sağlamak için yaratıcı bir vizyon ve titiz bir işçilikle çalışıyoruz. Tüm projelerde sadece eğlenceyi değil aynı zamanda bir sanat eseri yaratma heyecanıyla doluyuz. Sahne performanslarından dijital eğlenceye, etkileşimli müzik şöleninden ilgiçekici repertuvara her biri özgün, özenle tasarlanmış ve izleyicinin ilgisini çeken gösterilere imza atıyoruz.

Hizmetler

Yediden yetmişe her insana hitap eden,yabancı müziklerden kendi kültürel mirasımız olan halaya kadar tüm müzik seçeneklerini icra eden orkestra,dans pistindeki coşkunuzu arşa çıkaracak DJ, genellikle gelin karşılamada tercih edilen trompet,davul ve saksafon gibi enstrümanlardan oluşan bando takımı, Türk müziği motiflerini her ayrıntısında bulabileceğiniz fasıl ekibi ve çok daha fazlası…

Modern müzik eşliğinde canlı performans sergileyen modern dans grubu, köklerimizden beslenen ve geleneklerimizin yansıması olan halk müziği grubu, ritim eşliğinde dansın kıvraklığını ortaya koyan dansöz ve zenne, Lübnan düğünlerinin ritüellerinden biri olan ve geleneksel kıyafetlerle yapılan dansı sergileyen zaffe ve Urfa topraklarından doğup gelen sıra gecesi geleneği gibi eğlence içeren sahne sanatları hizmeti veriyoruz.

Müzik Türleri

İstanbul düğün müzik gruplarından Sept Organizasyon olarak her müzik türünü yapabilecek enstrümana ve müzisyene sahibiz ancak önceliğimiz çiftlerimizin hangi tür müzikleri icra etmemizi istediği. Bunun için düğün öncesi planlama toplantısı gerçekleştiriyoruz. Gelin ve damadın istekleri doğrultusunda şarkı listemizi oluşturuyoruz. Konsept müziklerine hakim olduğumuz gibi İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Arapça,İtalyanca dillerinde olan şarkılara da hakimiz.

Eğlenceyi ve mutluluğu yaşatmayı gaye olarak gördüğümüz her etkinlikte memnuniyetinizi esas alıyoruz. Bir müzik grubundan çok daha fazlasıyız! Keyif dolu bir akşamın kapılarını aralamak ve İstanbul düğün orkestra fiyatlarının Sept Organizasyondaki fiyat teklifini öğrenmek isterseniz bizlere iletişim numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz veya “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sept Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Sept Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sept Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Sept Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sept Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Sept fiyatlandırmayı performans süresine göre, müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Sept Organizasyon performans süresi ne kadar?

Sept performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Sept Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Sept performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Sept Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Sept ile 1 haftadan az önce iletişime geçmeliyiz.

Sept Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Sept davet ve resepsiyon, açılışlar, parti, sünnet düğünü, piknik, nişan, bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Sept Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Sept düğün müziği alanında 2-5 yıl tecrübeye sahiptir.

Sept Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sept Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Sept Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Sept Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, açık havada performans, dans grupları, konsepte uygun kostüm, şarkı listesi oluşturma, ekipman, i̇nteraktif sahne performansı".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Belgin & Samet

Düğün Tarihi: 11.08.2023

11 Ağustosta düğünümüz için bando ve orkestra için anlaştık. İşlerini gerçekten titizlikle yapıyorlar Özellikle Ece Hanıma çooook teşekkür ederiz. desteğinizi her zaman hissettik..

Bengisu & Talha

Düğün Tarihi: 09.06.2022

Profesyonel olarak işlerini yerine getirdiler. Herkes çok eğlendi. Ellerine sağlık tüm ekibin.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.