Sam Orkestrası & Davet Organizasyon

Sam Orkestrası & Davet Organizasyon


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Sam Orkestrası & Davet Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

Begüm ve Emre'nin Hikayesi Begüm ve Emre'nin Hikayesi

FİRMA DETAYLARI

  • Hizmet İçeriği Enstrümantal, Grup, Dans grupları, Davul Show, Orkestra
  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler

Hakkında

Eğlence dünyasının ayrıcalıklı ambiansında, seçkin bir titizliği amaç edinen Sam Orkestrası & Davet Organizasyon, bu anlayışı ile Türkiye genelinde, turistik oteller, özel kulüpler, tüm yerli ve yabancı şirketlerin açılış ve davetlerinde, kongre ve bayii toplantılarında, düğün organizasyonlarında, gerek orkestra ve müzik grupları ile, gerek kendi kurduğu ses ve ışk sistemleri ile gereksede, davet organizasyon ve görsel tüm hizmetleri ile çeşitli animasyonlar, toplantılar ve davetleri tek çatı altında toplayan tek şirkettir. ( Müzik Organizasyon, Davet Organizasyon, Fotoğraf ve Video, Davetiye, Nikah Şekeri)

Sam Orkestrası & Davet Organizasyon, bu organizasyonların oluşumunda gösterdiği titizliği, mükemmeliyetçiliği ve sanatsal estetiği, ticari kaygıarın ötesinde önemli sayar.

Sam Orkestrası & Davet Organizasyon showroomuna geldiğinizde, 4 adet banquet masası ile sizlere görsel sunumlar yapan, müzik, fotoğraf, nikah şekeri ve özel davetiye seçenekleri ile geniş yelpazesini sizlere reyonlarında anlatan bir sunum sergileyecektir, bu vesile ile sizler, düğün teleşında sadece Gelin - Damat kostümlerinin dışındaki tüm hizmetleri, tek bir adreste çayınızı içerken, çok fazla vakit kaybeden tek bir yerden temin etmenin hızlılığını ve rahatlığını yaşayacaksınız.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Beyza Aksu, Selim Aksu Adres Eski Bağdat Cad. Çamlık Sok. Çam Apt. 13/D Küçükyalı
Maltepe,
Evleneceklere Destek Hareketi
Sam Orkestrası & Davet Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sam Orkestrası & Davet Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap