Sam Orkestrası & Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Sam Orkestrası & Davet Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları

Sam Orkestrası & Davet Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sam Orkestrası & Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Sam Orkestrası & Davet Organizasyon Hakkında

Eğlence dünyasında yer alan ayrıcalıklı imkanlar sunan bir müzik grubuyuz. Sam Orkestrası & Davet Organizasyon ailesi olarak muhteşem bir ambiyans eşliğinde dünyaevine girmenizi sağlıyoruz. Türkiye genelinde hizmet veriyor ve pek çok organizasyon türünde sahne alıyoruz. Siz de unutulmaz bir düğüne ev sahipliği yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Profesyonel bir ekibe sahibiz. İşimizi titizlikle yapıyoruz. Alanında uzman kadromuzla birlikte turistik oteller, özel kulüpler, şirket açılışları ve davetlerde sahne alıyoruz. Tabii ki sadece bunlarla sınırlı bir hizmet alanına sahip değiliz. Kongre ve bayii toplantılarında, düğünlerde, mezuniyet eğlencelerinde de performans sergileyebiliyoruz. Hem müzikal anlamda size destek oluyor hem de organizasyonunuzu renklendiriyoruz. Görsel tüm hizmet içeriklerinizi bünyemizde bulabilirsiniz. Ses ve ışık sistemlerimizin kurulumunu da elbette biz yapıyoruz.

Müzik organizasyon hizmetleri sunmamızın yanı sıra davetinizin organizasyon düzenlemesiyle de yakından ilgileniyoruz. Fotoğraf ve video çekimleri yapıyor, anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Davetiye, nikah şekeri gibi hazırlıklarınıza da yardımcı oluyoruz. Sam Orkestrası & Davet Organizasyon ekibi olarak organizasyonların oluşumunda gösterdiğimiz titizliği, mükemmeliyetçiliği ve sanatsal estetiği size en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Bizim için memnuniyetinizi kazanmak tüm ticari kaygıların çok ötesinde.

Sam Orkestrası & Davet Organizasyon ile görüşmeye geldiğinizde sizi dört banquet masası ile görsel sunumlar yapan, müzik, fotoğraf, nikah şekeri ve özel davetiye seçenekleri ile geniş yelpazesini size reyonlarında anlatan bir sunum sergiliyoruz. Bu vesile ile siz de düğün telaşınızda gelinlik ve damatlık dışında tüm kostümleri tek bir çatı altında bulabilirsiniz.

İstanbul orkestra kiralama araştırmanızda karşınızda firmamızı gördüyseniz, çok şanslısınız demektir. Hizmet içeriklerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfada bulunan irtibat kanallarını kullanarak bize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Kadıköy, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sam Orkestrası & Davet Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.