Orkestra Moonlight*

Orkestra Moonlight
Sorunsuz ve kaliteli organizasyonlar için,

Gerçekleştireceğiniz özel gecelerinizde Orkestra Moonlight, canlı sahne performansı ile gecenize zarafet,enerji ve heyecan katmaktadır.
​ 20 yıllık profesyonel sahne tecrübesine sahip Orkestra Moonlight yılda yaklaşık 150 - 200 düğün ve davette sahne almaktadır. Bu tecrübe ile size stil sahibi kaliteli müzik ve müzisyenleri ile size sorunsuz, seçkin, kaliteli, dinamik ve çokça eğleneceğiniz geceler vaat ediyor.
Bu özel geceleriniz için Orkestra Moonlight gereksinim duyduğunuz tarz ve stillerde size uygun çözümler üretmektedir. 3 kişiden başlayıp 12 kişilik gruplara kadar genişleyebilen Orkestra Moonlight'ın amacı, çözüm odaklı yapısı ile organizasyonlarınızda sorunsuz ve tamamıyla inisiyatif alarak, sahne ve müzik organizasyonu yükünü omuzlarınızdan almak suretiyle sizi biraz olsun rahatlatmaktır.
Bunun için yapmanız gereken tek şey, etkinliğinizin yeri ve tarihini bize bildirmeniz. Ardından size özel alternatif çözümler üretmek bizim işimizdir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
P&O Pelin & Onural Düğün Tarihi: 28/10/2017

28.10.2017 tarihinde Point Hotel Barbaros'da gerçekleştirdiğimiz düğünümüzde Erhan Bey ve ekibiyle çalışmaktan memnuniyet duyduk. Kaliteli ve güleryüzlü hizmeti, son derece eğitimli ekibiyle Orkestra Moonlight kesinlikle sizler için organizasyonunuzu çok daha keyifli ve eğlenceli hale getirecektir. Çok memnun kaldık şiddetle tavsiye ediyoruz! Organizasyonunuzu yapmadan önce kesinlikle Erhan Bey'le görüşmelisiniz.

P&G Pelin & Gürol Düğün Tarihi: 09/09/2017

9 Eylül'deki düğünümüzde sahne alan Erhan bey ve orkestrasına bize bu güzel geceyi yaşattıkları için çok teşekkür ederiz. Tüm konuklardan çok eğlendikleri yönünde yorumlar aldık. Repertuvarları yerli ve yabancı pek çok güzel şarkıdan oluşuyor ve düğünde çalınacak şarkılar için seçim yapmanıza da olanak veriyorlar. Misafirlerin enerjisini yüksek tutacak şekilde şarkıları sıralıyorlar. Erhan bey her aşamada çok yapıcı ve kibar bir beyefendi. Çok memnun kaldığımız Moonlight Orkestrasını herkese öneririz.

H&H Hakan & Hakan Düğün Tarihi: 22/04/2017

Orkestra Moonlight gözünüz kapalı olarak seçebileceğiniz, bir orkestra ötesi olan çözüm odaklı ve inanılmaz bir düğün gecesi yaşatan buna ek olarak konuklarımızın hepsının oynamaktan ve eğlenmekten ayaklarının şiştiği ve en güzel gecemızı en güzel şekilde süsleyen güzel insanlar topluluğudur. Düğün döneminde sizden daha çok işinizi takip eden ve daima yönlendirmelerde bulunarak size yol gösteren bir iş yapısına sahiptir. Biz düğünümüzde harici konulardan dolayı yaşadığımız sıkıntılardan en güzel şekilde onlar sayesinde atlattık. Örnek olarak, otel ile ses sisteminde son dakıka yaşadığımız sıkıntıya rağmen bile çözüm odaklılığı ile ses sisteminin getirilmesine bile kendi işleri gibi sahip çıkarak bize yardımcı oldular. Özellikle ücret konusunda fiyat ve performans olarak mükemmel diyebiliriz. Bazı firmalar gibi dakika başinda sizlere hatırlatma yapmıyorlar. Düğünde iki önemli konu bulunmaktadır bunlardan birisi yemek diğeri en önemlisi ise müziktir. Eğer müzik ve ses sistemi kötü ise inanin düğününüz berbat olur. Ayrıca tavsiye olarak bir kişilik dj ile düğün yapmanız yerine daha uygun olan ve düğününüze canlı bır hava katan buna özellikle çok şık görünüşleri ve harika müzikleri ile düğünde yer alanların temposunu ve eğlenmesini en güzel şekilde ayarladığını düşünürsek gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Bize düğünümüzde en küçük şekilde üzmeyem bu güzel ekibe canı gönülden teşekkür ederiz. Tekrar bir düğünde görüşmek üzere :)

A&Ö AYLİN & ÖMER Düğün Tarihi: 05/10/2013

Merhabalar, Düğünümüzü oldukça keyiflendiren,eğlenmemizi sağlayan her türlü talebimizi kırmadan karşılayan,güler yüzlü Erhan bey ve orkestrasına tekrardan teşekkürlerimizi sunarız. Düğününde canlı müzik isteyen evlenecek çiftlere karar vermeden önce Erhan beyle de mutlaka görüşmelerini tavsiye ediyorum.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Orkestra Moonlight ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Orkestra Moonlight hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap