• 45.000 25.000 TL

Lider Davet Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-25.000 TL

Kampanyalar

%44
Son gün 01/01/2024

Erken Rezervasyon Kampanyası %44 İndirimle 25.000₺!

1 Ocak 2024’e Kadar Geçerli İndirimli 5+1 Orkestra Fırsatını... devam 

Lider Davet Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Balkan Flamenko
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce İspanyolca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Caz/Blues Konsept Müzikler

Lider Davet Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Lider Davet Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Lider Davet Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 20.000-25.000 TL aralığından başlamaktadır.

Lider Davet Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Lider Davet Orkestrası fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Lider Davet Orkestrası performans süresi ne kadar?

Lider Davet Orkestrası performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

Lider Davet Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Lider Davet Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Lider Davet Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Lider Davet Orkestrası ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Lider Davet Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Lider Davet Orkestrası davet ve resepsiyon, parti, doğum günü, bayi toplantısı, nişan, açılışlar, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, piknik organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Lider Davet Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Lider Davet Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Lider Davet Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Lider Davet Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Lider Davet Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Lider Davet Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "çifte özel beste, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, i̇nteraktif sahne performansı, ekipman, açık havada performans".

Lider Davet Orkestrası Hakkında

İstanbul düğün orkestrası denildiğinde akıllara gelen ilk isimlerden biri olan Lider Davet Orkestrası hizmetlerine devam ediyor. Uzun süredir müzik sektörünün içinde yer alan Ahmet Gök tarafından kurulan firmamız 10 senedir varlığını devam ettiriyor.Sanatı ve eğlenceyi dinleyenlerine sunmaktan keyif alıyor. Dinleyenlerin gönüllerine,kulaklarına hatta itinalı ve şık sahne kıyafetleriyle gözlerine hitap ediyor. Bünyesinde birçok ve çeşitli orkestralar olması onları diğer firmalardan ayırıyor.

Deneyim

17 yıllık sektörel geçmişe sahip olan Ahmet Gök ve orkestra arkadaşları düğünlerde,davetlerde,kokteyllerde,karşılamalarda ve daha birçok organizasyonda müzikleriyle akıllarda kalıyor. Geniş kadrosu,tecrübeli ekibiyle sergiledikleri performansı ihtiyaca yönelik düzenliyorlar. Lİder Davet Orkestrası ekibi alanında ismini duyurmuş,enstrümanlarıyla hayat bulmuş müzik sanatçıları. Sanatla eğlenceyi birleştiren ve topluma müziğiyle hitap eden prestijli bir orkestra.

Hizmetler

Totalde 100 kişiden fazla üyeye sahip ekibimiz dans ve sahne sanatlarını icra edecek alanlarda da varlığını ortaya koyuyor. Dans ekibimiz, Flamenko dansından tutun da Karadeniz yöresinin horon oyununa kadar her dansı sergiliyor. İstanbul düğün müzik grubu olma öncelikliğinin dinleyici odaklı olduğunu biliyor talep edilen şarkıları icra ediyoruz.DJ, trio, bando, orkestra, perküsyon, ritim,fasıl grubu hizmeti de veriyoruz.

Müzik Türleri

Her müzik tarzını icra edecek enstrümana,müzik bilgisine ve repertuvara sahibiz. Alaturka müziğinden pop müziğine,klasik müzikten halk müziğine kadar tüm türlere hakimiz ve onları profesyonelce sahnede sergileyebiliyoruz. Müzik ekibini ve müzik sanatını tamamlayan unsur dinleyicidir. Bu sebeple düğün,davet,kokteyl ve özel etkinliklerde çiflerimizin ve dinleyicilerimizin istediği şarkı türlerine listemizde yer veriyoruz.

Ek Hizmetler

Müzik hizmeti sunmanın ağır sorumluluklar gerektirdiğini biliyor ve bu noktada kendimizi vereceğimiz diğer hizmetler konusunda da geliştirmeye devam ediyoruz. Sahne-truss ve ışık konusunda işini bilen ve daimi çalıştığımız firmadan destek sağlıyoruz. Önceden davet sahipleriyle ya da çiftlerle bir araya gelip koordinasyon toplantısı düzenliyoruz. Gerek görüldüğünde çiftlermize besteler yapıyoruz. Şehir dışındaki organizasyonlara gidiyor ve her organizasyona uygun giyiniyoruz.

“Özel günler riske edilemez” sloganıyla müziğe ve sahneye dair tüm kusursuzluğu ayağınıza seriyoruz çünkü “Lider olmak bunu gerektirir”. İstanbul düğün orkestra fiyatları araştırması yapan çiftlerimiz,organizasyon sahiplerimiz ve misafirlerimiz için erken rezervasyon kolaylığı sağlıyoruz. Ön ödemeyi anlaşma sağladığımız zaman teslim alıyoruz. Ödeme seçeneklerini nakit ya da banka ödemesi şeklinde gerçekleştiriyoruz. Özel gününüzü harika bir orkestra ile taçlandırmak isterseniz iletişim bilgilerimizden Lider Davet Orkestrası’na ulaşabilir “ Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Ahmet Gök
    Firma Yetkilisi

İletişim

  • Telefon: 0212 963 23 52
  • Adres:

    İstanbul/Beyoğlu

  • Haritadaki Konumu

    Lider Davet Orkestrası Yol Haritası

Lider Davet Orkestrası Yorumları (2)

Zehra & Halit

Düğün Tarihi: 10.09.2022

Videolarından İzleyip karar vermiştik. Videolardaki eğlencenin gerçekten düğünümüzde olacağını düşününce çok heyecanlanmıştık. Bizi şaşırtmadılar ve gerçekten videolardakinden çok daha detaylı bir eğlenceye şahit olduk. Sahnede şarkı söyleyip onlara eşlik etme fırsatımızda oldu. Kesinlikle doğru... devam 

Merve & Cüneyt

Düğün Tarihi: 08.07.2022

Gelin odasına gelip bütün stresimizi aldı, harika bir gece geçireceğimizi orda anlamıştık. Süper repertuarları var. Bütün davetlilerin memnun kaldığını söylersem yalan olmaz, ses sistemi konusunda da çok destek oldular kendileri ilgilenip çok ucuza çok iyi bir ses ışık düzeni kurdurdular. Buradan... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.