GM Event & Music

0212 963 06 28

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

GM Event & Music Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

GM Event & Music Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

GM Event & Music Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

GM Event & Music Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

GM Event & Music Hakkında

Beşiktaş düğün müzik hizmetlerimizi 2005 yılından bu yana GM Event & Music Organizasyon çatısı altında veriyoruz. Aynı zamanda 1998 yılından beri müzik ve eğlence sektöründe olan bir firmayız. Düğün davetinizin eğlencesi, sahne performansları ve teknik tüm ihtiyaçları artık bize emanet! Sektörün en güvenilir, kaliteli ve deneyimli ekibiyle çalışarak misafirlerinize bir müzik ziyafeti verebilirsiniz.

Deneyim

Çiftlerimizin müzik zevkine hitap edecek zengin bir repertuarımız ve birbirinden yetenekli müzisyenlerimiz var. Çiftlerimizin memnuniyetini kazanmak için hem kaliteli ve özel bir sahne hazırlıyor hem de ekonomik çözümler sunuyoruz. Bugüne dek düğünlerin yanı sıra Abdi İbrahim İlaç, Bayraktar Holding, CHP Beşiktaş, Divan Kuruçeşme, Yapıkredi ve Hilton Otel gibi büyük firmalarla da çalıştık. En büyük özelliğimiz ise kurucularımızın da müzisyenlerden oluşmasıdır.

Hizmetler

Performans sürelerimiz katıldığımız davete göre değişiklik göstermekle birlikte performansımızın her dakikasını eğlenerek ve keyifle geçireceğinizden eminiz. İstanbul düğün müzik grubu için karar vermeden önce size biraz hizmetlerimizden söz etmemize ne dersiniz? GM Event & Music olarak DJ, orkestra, sanatçı organizasyonları ve müzik grupları temin ediyoruz. Düğün mekanınızdaki ihtiyaçlar kapsamında podyum veya ışık ve ses anlamında teknik donanım desteği de verebiliriz.

Sahnemizde davul, perküsyon, fasıl grubu, solo enstrüman gibi pek çok farklı hizmet olduğunu göreceksiniz. Misafirlerinizi hoş bir müzikle karşılamak isterseniz kokteyl veya karşılama gruplarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Düğün bandosu ise en renkli hizmetlerimizden biri. Gelin alma merasiminde, kuaför çıkışında veya istediğiniz her yerde size eşlik ederek bol ritimli ve eğlenceli dakikalara imza atıyoruz.

Müzik Türleri

Düğün organizasyonlarımızda tarz ve repertuar sınırımız yok. Türkçe ve yabancı pop, Türk Halk müziği, arabesk, fantezi veya Türk sanat müziğinin en değerli eserlerini sizin için çalabiliriz. Hafifi bir yemek müziğiyle başladığımız gecenizi oyun havalarıyla şenlendirmemiz de mümkün, caz ve blues parçalarımızla keyifli bir müzik dinletisi sunmamız da. Nostalji sevenlerdenseniz orkestramız 70’ler, 80’ler ve 90’ların en güzel şarkılarını sizin için yorumlayabilir.

Ek Hizmetler

Düğün davetlerinde sahne almamızın yanı sıra düğün organizasyonlarınızla da ilgilenebiliriz. Kır düğünleri ve havuzbaşı düğünlerinde sizlerle aynı heyecanı duyarak çalışıyoruz. Mekan süsleme, havai fişek gösterileri, barkovizyon, ışık şelaleleri ve profesyonel fotoğraf çekimi gibi ihtiyaçlarınız için bize başvurabilirsiniz. Balon süsleme, tahtırevan süsleme, palyaço gösterileri ve diğer etkinliklerimizle kına ve sünnet organizasyonlarınızda da fark yaratabiliriz.

GM Event & Music’te kusursuz bir düğün için aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Müzik ve eğlence bir düğünün en önemli parçasıdır ve biz işimizi büyük bir ciddiyetle yapıyoruz. Geniş repertuarımız, muhteşem seslerimiz ve müzisyenlerimizle hizmetinize hazırız. Beşiktaş düğün müzik fiyatlarımızla ilgili sorularınız varsa yandaki formu doldurup gönderdiğinizde hızlı geri dönüş alabilirsiniz. Randevu ve diğer detaylar için alttaki bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 06 28
 • Adres:

  Lotus World Ambarlıdere Sokak No:6 Kat:5 Ortaköy/Beşiktaş/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

GM Event & Music Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

G&G

Gülmez & Gülmez

Düğün Tarihi: 28.05.2022


Unutulmaz, mükemmel bir gece yaşadık. Hepinize çok teşekkür ederiz. Başta Büşra hanım olmak üzere Murat bey, Selvi hanım, Hakan bey Sizlere binlerce teşekkürler. Orhan beyin konseri şahane idi. Folklor ekipleri ve özellikle kafkas ekibi mükemmeldi. Binlerce teşekkür. Şimdiden merakla diğer... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.