Müzik İstanbul

GM Event & Music

GM Event & Music

GM Event & Music Hakkında

Beşiktaş düğün müzik hizmetlerimizi 2005 yılından bu yana GM Event & Music Organizasyon çatısı altında veriyoruz. Aynı zamanda 1998 yılından beri müzik ve eğlence sektöründe olan bir firmayız. Düğün davetinizin eğlencesi, sahne performansları ve teknik tüm ihtiyaçları artık bize emanet! Sektörün en güvenilir, kaliteli ve deneyimli ekibiyle çalışarak misafirlerinize bir müzik ziyafeti verebilirsiniz.

Deneyim

Çiftlerimizin müzik zevkine hitap edecek zengin bir repertuarımız ve birbirinden yetenekli müzisyenlerimiz var. Çiftlerimizin memnuniyetini kazanmak için hem kaliteli ve özel bir sahne hazırlıyor hem de ekonomik çözümler sunuyoruz. Bugüne dek düğünlerin yanı sıra Abdi İbrahim İlaç, Bayraktar Holding, CHP Beşiktaş, Divan Kuruçeşme, Yapıkredi ve Hilton Otel gibi büyük firmalarla da çalıştık. En büyük özelliğimiz ise kurucularımızın da müzisyenlerden oluşmasıdır.

Hizmetler

Performans sürelerimiz katıldığımız davete göre değişiklik göstermekle birlikte performansımızın her dakikasını eğlenerek ve keyifle geçireceğinizden eminiz. İstanbul düğün müzik grubu için karar vermeden önce size biraz hizmetlerimizden söz etmemize ne dersiniz? GM Event & Music olarak DJ, orkestra, sanatçı organizasyonları ve müzik grupları temin ediyoruz. Düğün mekanınızdaki ihtiyaçlar kapsamında podyum veya ışık ve ses anlamında teknik donanım desteği de verebiliriz.

Sahnemizde davul, perküsyon, fasıl grubu, solo enstrüman gibi pek çok farklı hizmet olduğunu göreceksiniz. Misafirlerinizi hoş bir müzikle karşılamak isterseniz kokteyl veya karşılama gruplarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Düğün bandosu ise en renkli hizmetlerimizden biri. Gelin alma merasiminde, kuaför çıkışında veya istediğiniz her yerde size eşlik ederek bol ritimli ve eğlenceli dakikalara imza atıyoruz.

Müzik Türleri

Düğün organizasyonlarımızda tarz ve repertuar sınırımız yok. Türkçe ve yabancı pop, Türk Halk müziği, arabesk, fantezi veya Türk sanat müziğinin en değerli eserlerini sizin için çalabiliriz. Hafifi bir yemek müziğiyle başladığımız gecenizi oyun havalarıyla şenlendirmemiz de mümkün, caz ve blues parçalarımızla keyifli bir müzik dinletisi sunmamız da. Nostalji sevenlerdenseniz orkestramız 70’ler, 80’ler ve 90’ların en güzel şarkılarını sizin için yorumlayabilir.

Ek Hizmetler

Düğün davetlerinde sahne almamızın yanı sıra düğün organizasyonlarınızla da ilgilenebiliriz. Kır düğünleri ve havuzbaşı düğünlerinde sizlerle aynı heyecanı duyarak çalışıyoruz. Mekan süsleme, havai fişek gösterileri, barkovizyon, ışık şelaleleri ve profesyonel fotoğraf çekimi gibi ihtiyaçlarınız için bize başvurabilirsiniz. Balon süsleme, tahtırevan süsleme, palyaço gösterileri ve diğer etkinliklerimizle kına ve sünnet organizasyonlarınızda da fark yaratabiliriz.

GM Event & Music’te kusursuz bir düğün için aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Müzik ve eğlence bir düğünün en önemli parçasıdır ve biz işimizi büyük bir ciddiyetle yapıyoruz. Geniş repertuarımız, muhteşem seslerimiz ve müzisyenlerimizle hizmetinize hazırız. Beşiktaş düğün müzik fiyatlarımızla ilgili sorularınız varsa yandaki formu doldurup gönderdiğinizde hızlı geri dönüş alabilirsiniz. Randevu ve diğer detaylar için alttaki bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmayı deneyebilirsiniz.

GM Event & Music Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

GM Event & Music Sıkça Sorulan Sorular

GM Event & Music düğün müziği fiyatları ne kadar?

GM Event & Music düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

GM Event & Music fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

GM Event & Music fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

GM Event & Music performans süresi ne kadar?

GM Event & Music performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

GM Event & Music performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

GM Event & Music performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

GM Event & Music ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

GM Event & Music ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

GM Event & Music hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

GM Event & Music davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, piknik, nişan, açılışlar, parti, doğum günü, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

GM Event & Music kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

GM Event & Music düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

GM Event & Music şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, GM Event & Music şehir dışında hizmet veriyor.

GM Event & Music hangi ek hizmetleri sunuyor?

GM Event & Music şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, düğün öncesi planlama toplantısı, şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, ekipman, açık havada performans, dans grupları".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Selin & Sami

Düğün Tarihi: 04.09.2022

En özel günümüzde bize ve davetlilerimize şahane bir müzik ziyafeti yaşattınız.
Size ve ekibinize çok teşekkür ederiz Gm Event & Music ailesi
Sevgiler

Sezen & Özgür

Düğün Tarihi: 27.08.2022

Gm Event&Music ailesi olarak bu mutlu günümüzde bize sunduğunuz tüm hizmetler için çok teşekkür ederiz.

Melis & Ömer

Düğün Tarihi: 13.08.2022

Karşılamada trio ve orkestra şahaneydi!
Çok teşekkür ederiz her şey için

Ezgi & Taner

Düğün Tarihi: 09.07.2022

Bu özel günümüzde vermiş olduğunuz orkestra müzik hizmeti için çok teşekkür ederiz.

Ebru & Ercan

Düğün Tarihi: 25.06.2022

Kusursuz hizmet anlayışınız için çok teşekkür ederiz.Her şey çok ama çok güzeldi

Yaprak & Tarkan

Düğün Tarihi: 18.06.2022

Tek kelimeyle tüm ekip muhteşemmm.
Enerjileri ve güler yüzleri ile güzel gecemizi daha da güzelleştirdirler.
Çok ama çok teşekkür ederiz

Gülmez & Gülmez

Düğün Tarihi: 28.05.2022

Unutulmaz, mükemmel bir gece yaşadık. Hepinize çok teşekkür ederiz. Başta Büşra hanım olmak üzere Murat bey, Selvi hanım, Hakan bey Sizlere binlerce teşekkürler. Orhan beyin konseri şahane idi. Folklor ekipleri ve özellikle kafkas ekibi mükemmeldi. Binlerce teşekkür. Şimdiden merakla diğer... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.