Dj Cemil Aysema

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saatten az
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saatten fazla
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Okandora Wedding & Event Team
44 36 8

Sarıyer

Okandora Wedding & Event Team

2.000-3.000 TL
Bando İstanbul
19 13 14

Eyüp

Bando İstanbul

1.000 TL'den az

Hakkında

Düğününüze dair her detayla en ince ayrıntıya kadar ilgilenirken düğünün en önemli konularından biri olan müzik seçiminde de doğru orkestrayla çalışmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. İstanbul’daki çiftlerimize DJ Cemil Aysema isimli firmamızla yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. Üstelik sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin neresinde olursanız olun düğünlerinizi renklendirmeye geliyoruz.

İşinde uzman, yetenekli, başarıyla kendilerini kanıtlamış profesyonel kişilerle birlikte çalışıyoruz. Uzun zamandır eğlence sektöründe başarıyla hizmet veriyoruz. Önceliğimiz her zaman çiftlerin memnuniyetini sağlamak olduğu için organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan ve müzik repertuvarımızdan bahsederek hakkımızda bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Yerli ve yabancı olmak üzere nostaljik parçalar dahil aklınıza gelen tüm müzik türlerini ve şarkıları başarıyla çalışıyoruz.

Sadece düğünler için hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda nişan, parti, özel gün ve kutlamaları gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız kalabalık tüm davetlere katılım gösterebiliyoruz. Merkezimiz Kocaeli olmasına karşın İstanbul müzik stüdyoları arasında da ismimizi başarıyla duyurmanın mutluluğunu her daim yaşıyoruz.

Düğününüz öncesi eğlencenizin yapılacağı mekana erken saatlerde gidiyoruz. Kaliteli ekipmanlarımızın kurulumlarını yaparak, provalarımızı başlatıyoruz. Sorunsuz bir hizmet almanız için her şeyin saatler öncesinden hazır olmasını sağlıyoruz. İstek parçalardan oluşturduğunuz size özel hazırlanan repertuarı ve ilk dans müziğinizi provalar esnasında tekrar tekrar çalışıyoruz. Eğlenceniz başladığında ise müziğin sesinin bir an olsun kesilmediği, konuklarınızla eğlencenin tadını doyasıya çıkaracağınız bir gece geçireceksiniz.

Siz de İstanbul canlı müzik yapan orkestralar hakkında bir araştırma yapıyor ve tarzınızı yansıtan en doğru firmayı bulmaya çalışıyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Böylelikle hizmet içeriklerimiz ve fiyat tekliflerimizi değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.

İletişim

Cemil Aysema

 • Adres: Merkez Kocaeli

Dj Cemil Aysema Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!