Dj Cemil Aysema

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Açık Havada Performans

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği DJ, Fasıl Grubu, Entsrüman Solo Performans, Büyük Orkestra
 • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Flamenko, Grek, Latin, Tango, Balkan
 • Repertuar Dilleri Fransızca, Arapça, Almanca, İngilizce, İtalyanca, Türkçe, İspanyolca
 • Müzik Türü Pop, Türk Halk Müziği, Caz/Blues, Diğer, Hip Hop, Türk Sanat Müziği, Oyun Havaları, Rock, Arabesk/Fantazi, Funk, Elektronik, Klasik, Dini/Tasavvuf
 • Performans Süresi 4 saatten fazla
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Özellik

 • Açık Havada Performans
 • Şarkı Listesi Oluşturma
 • Performans Süresinde Limit
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Saat/Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 1 saatten az
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Nişan

Önerilen Firmalar

Davulband Bando
9 12 10

Şişli

Davulband Bando

DJ Cenk Kaymak
5 6 3

Güngören

DJ Cenk Kaymak

Bando İstanbul
20 7 10

Eyüp

Bando İstanbul

Hakkında

Düğününüze dair her detayla en ince ayrıntıya kadar ilgilenirken düğünün en önemli konularından biri olan müzik seçiminde de doğru orkestrayla çalışmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. İstanbul’daki çiftlerimize DJ Cemil Aysema isimli firmamızla yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. Üstelik sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin neresinde olursanız olun düğünlerinizi renklendirmeye geliyoruz.

İşinde uzman, yetenekli, başarıyla kendilerini kanıtlamış profesyonel kişilerle birlikte çalışıyoruz. Uzun zamandır eğlence sektöründe başarıyla hizmet veriyoruz. Önceliğimiz her zaman çiftlerin memnuniyetini sağlamak olduğu için organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan ve müzik repertuvarımızdan bahsederek hakkımızda bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Yerli ve yabancı olmak üzere nostaljik parçalar dahil aklınıza gelen tüm müzik türlerini ve şarkıları başarıyla çalışıyoruz.

Sadece düğünler için hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda nişan, parti, özel gün ve kutlamaları gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız kalabalık tüm davetlere katılım gösterebiliyoruz. Merkezimiz Kocaeli olmasına karşın İstanbul müzik stüdyoları arasında da ismimizi başarıyla duyurmanın mutluluğunu her daim yaşıyoruz.

Düğününüz öncesi eğlencenizin yapılacağı mekana erken saatlerde gidiyoruz. Kaliteli ekipmanlarımızın kurulumlarını yaparak, provalarımızı başlatıyoruz. Sorunsuz bir hizmet almanız için her şeyin saatler öncesinden hazır olmasını sağlıyoruz. İstek parçalardan oluşturduğunuz size özel hazırlanan repertuarı ve ilk dans müziğinizi provalar esnasında tekrar tekrar çalışıyoruz. Eğlenceniz başladığında ise müziğin sesinin bir an olsun kesilmediği, konuklarınızla eğlencenin tadını doyasıya çıkaracağınız bir gece geçireceksiniz.

Siz de İstanbul canlı müzik yapan orkestralar hakkında bir araştırma yapıyor ve tarzınızı yansıtan en doğru firmayı bulmaya çalışıyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Böylelikle hizmet içeriklerimiz ve fiyat tekliflerimizi değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.

İletişim

Cemil Aysema

 • Adres: Merkez KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!