Müzik İstanbul

CBN Müzik Organizasyon

CBN Müzik Organizasyon

CBN Müzik Organizasyon Hakkında

İstanbul düğün orkestrası denince ilk akla gelen isimlerden biriyiz. 2014 yılından bu yana eğlence sektöründe pek çok düğün ve kurumsal etkinlikte yer aldık. CBN Müzik Organizasyon olarak katıldığımız davetlerde çiftlerin ve misafirlerinin kaliteli bir müzik ziyafetiyle eğlenmesini sağlıyoruz. Zengin bir repertuarımız var ve size özel şarkı listelerimizle düğün davetinizi keyifli bir konser tadında geçirmenizi temin ediyoruz.

Deneyim

Bugüne dek Türkiye’nin Garanti Bankası ve P&G gibi önde gelen büyük ve kurumsal firmalarıyla çalıştık. Sahne gösteriler de dahil olmak üzere müzikal anlamda tüm hizmetleri veriyoruz. Ekibimiz temelde 5 yetenekli sanatçıdan oluşuyor. Büyük kapsamlı davetlerde daha geniş bir ekiple sahne alabiliyoruz. Çiftlerimizle bir araya geldiğimiz ön görüşmeden itibaren onları mutlu edecek bir performansa odaklanıyor ve geceden memnun ayrılmalarını sağlıyoruz.

Hizmetler

CBN Müzik Organizasyon iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren “iyi ki” diyeceğiniz bir müzik hizmetiyle karşınızda olacak. Başta ses ve ışık sistemleri olmak üzere her alanda size destek verebiliriz. Jazz, Türk sanat müziği ve pop tarzlarda sahne alan orkestramızla keyifli saatler sizleri bekliyor. Düğün davetinizde farklı müzik tarzları görmek isterseniz, fasıl ve bando gösterilerimizi tercih edebilirsiniz.

Gelin alma bandomuzla size eşlik edebillir, karşılama triolarımızla misafirlerinizin ilk andan hoş bir atmosferi deneyimlemesini sağlayabiliriz. Sahnede hem yöresele hem de modern olmak üzere dans gösterileri sunabiliyoruz. Oryantal şovlar, semazen gösterisi gibi pek çok hizmetimiz var. Performanslarımız içinde arp, flüt, saksafon, keman ve çello gibi enstrümanlara yer veriyoruz. Renkli bir gece ve kulağınızın pasını silmek için CBN Müzik Organizasyon’a güvenebilirsiniz.

Müzik Türleri

Misafirleriniz yemeklerini yerken onlara dünyaca ünlü yabancı eserler ve soft şarkılarla hoş bir dinleti sunuyoruz. Program akışımızda daha sonra yerli ve yabancı pop şarkılar, yöresel ezgilere sıra geliyor. CBN Müzik Organizasyon’da özellikle jazz orkestralarında tecrübeli olduğumuzu söyleyebiliriz. Türk sanat müziği alanında bugüne dek pek çok değerli sanatçımızla çalıştık. Müzik zevklerinize ve tercihlerinize göre farklı konseptte müzikleri sahnemizde görebilirsiniz.

Örneğin, Karadeniz türküleri seviyorsanız, horona hazır olun! Latin ve Balkan ezgilerinden hoşlanan çiftlerimiz için de kalplerine dokunacak şarkılarımız var. Repertuarımızı flamenko, tango ve diğer dünya müzikleriyle donatarak size zengin seçenekler sunuyoruz. Gecenin temposunu asla düşürmüyor, romantik şarkılarla küçük ve tatlı molalar veriyoruz. CBN Müzik Organizasyon davetlerinde dans pisti neredeyse hiç boş kalmıyor diyebiliriz.

Ek Hizmetler

Çiftlerimize düğün öncesinde dans eğitimi verebiliriz. Ön görüşmemizde sahne performansımız ve program akışı üzerinden geçerken özel istek parçalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz size bir şarkı listesi de oluşturabiliriz. Gelin ve damat çıkışı, pasta ve ilk dans gibi önemli anlarda keman şov ve saksafon gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Sünnet düğünlerinde çocuklar için şişme oyunlar ve maskotlu bando gibi ayrıcalıklarımız da var.

Bizi tercih eden çiftlerimize erken anlaşma avantajları sunuyoruz. Tekrarı olmayan düğün davetinize en iyi şekilde hazırlanacağımızdan hiç şüpheniz olmasın! Mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz ve bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Detaylı bilgi almak ve CBN Müzik Organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek için yandaki formu doldurabilirsiniz. Ayrıca alttaki bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmanız da mümkün.

CBN Müzik Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Orkestra Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Caz/Blues Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

CBN Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

CBN Müzik Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

CBN Müzik Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

CBN Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

CBN Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, performans süresine göre yapmaktadır.

CBN Müzik Organizasyon performans süresi ne kadar?

CBN Müzik Organizasyon performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

CBN Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

CBN Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

CBN Müzik Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

CBN Müzik Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

CBN Müzik Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

CBN Müzik Organizasyon açılışlar, mezuniyet törenleri, parti, kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü, sünnet düğünü, bayi toplantısı organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

CBN Müzik Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

CBN Müzik Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

CBN Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, CBN Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

CBN Müzik Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

CBN Müzik Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, düğün öncesi planlama toplantısı, şarkı listesi oluşturma, konsepte uygun kostüm, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, şehir dışında hizmet, ekipman".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ece & Ahmet

Düğün Tarihi: 02.09.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Onur Bey çok ilgiliydi. Her konuda yardımcı oldular. Kesinlikle kendilerini öneriyoruz

Aylin & Uğur

Düğün Tarihi: 14.08.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ekip şahaneydi, inanılmaz eğlendik ve keyif aldık. Orkestraya ve Cbn Müzik ekibine özel anlarımızda bizlerle oldukları için çok teşekkür ederiz.

Pelin & Özcan

Düğün Tarihi: 18.06.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

18 Haziran 2022 akşamı İstanbul CVK Park Boshporus Otel’de düzenlenen Pelin ve Özcan çiftinin düğününde kusursuz bir organizasyon ve performans sergileyen sevgili Onur Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler. Ellerinize ve emeğinize sağlık🙏😁

Beril & Hakan

Düğün Tarihi: 28.08.2022

Öncelikle CBN Organizasyon ekibine çok teşekkür ediyoruz. Rüya gibi bir gece geçirmemiz için ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Onur beye ayrıca teşekkür ederiz.

Beril & Hakan

Düğün Tarihi: 29.05.2022

Her detayla tek tek ilgilenen çözüm odaklı bir ekip, çok eğlendik, çok keyif aldık. Her şey için teşekkür ederiz :)

Duygu & Deran

Düğün Tarihi: 14.05.2022

Müzik grubu seçiminden, ses ve ışık sistemlerinin kurulumuna, düğün esnasında ki sahne showlarına kadar her detayla tek tek ilgilenen Onur bey nezdinde tüm CBN MÜZİK ORGANİZASYON ekibine tek tek teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.