Müzik İstanbul

Can Hatipoğlu

Can Hatipoğlu
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Can Hatipoğlu Hakkında

Eğer geleneksel formatlar dışında günümüz trendlerine uygun eğlence arayışındaysanız biz sizin için doğru adresiz. Müzik, ses, ışık ve görsel tasarımlarımızla butik hizmet vermekteyiz.

Düğün gibi düğün mü, yoksa parti gibi düğün mü?

Tam anlamıyla sizi ifade eden eden stilde bir eğlence olmalı. Her ikisi için de yaratmakta olduğumuz çözümlerimizi dinlemeden karar vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Can Hatipoğlu şu anda profesyonel DJ'lik hayatının 23. yılında bulunmaktadır. Bugüne kadar müzik yaptığı İstanbul gece hayatının gözde gece kulübü ve mekanlarının yanısıra düğünler, eğlence tasarımı, özel organizasyonlar ve yurtdışı performanslarına devam etmektedir.

Gerek popüler gerek alternatif müzik olarak çeşitli sahnelerde DJ performansı ve kendi oluşturduğu DJ ve müzisyen kombinasyonlu canlı müzik gruplarıyla da kendisini çeşitli sahnelerde görmekteyiz. Bir çok sanatçımızın remix ve düzenlemelerinde, 4 dizi müziğinde (Sıla, Kış Masalı, Savcının Karısı, Sevinçli Haller) imzası var.

Halen performanslarına devam etmekte olan Can şu sıralar stüdyosunda kendi albümünü bitmek üzere olan yeni Can'lı parti müziği projesini hazırlamakta.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres::

    Ortaköy Mh. Reşat Ağa Sk. 20/1 Ortaköy - Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    Can Hatipoğlu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.