Müzik İstanbul

Burcu Temizkan

Burcu Temizkan

Burcu Temizkan Hakkında

Düğün davetinizin unutulmaz bir geceye dönüşmesi bizim elimizde! Burcu Temizkan ve orkestrasıyla dans pisti asla boş kalmıyor. Gelin ve damat en favori şarkılarında dans ederken, misafirleri davet boyunca neşeyle bize eşlik ediyor. İstanbul düğün orkestrası hizmetimizi 20 yıldır profesyonel bir anlayışla verirken aynı zamanda elde ettiğimiz geliri Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği’ne bağışlayarak kanser tedavisi gören çocuklarımızın hayatlarına da dokunuyoruz.

Deneyim

Burcu Temizkan İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. 20 yılı aşkın solist geçmişinde çeşitli özel davetlerde, lansman ve ödül törenlerinde sahne almıştır. 7 kişilik orkestramızla düğün ve diğer tüm kutlamalarınızda sahne alırken asıl amacımız kanserle mücadele veren çocuklarımıza destek olmak. Türkçe, pop, Greek, yabancı ve alaturka gibi zengin bir repertuarla hem çiftlerimize ve misafirlerine hoş bir gece yaşatıyor, hem de çok güzel bir amaca hizmet ediyoruz.

Orkestramızdan bahsetmek gerekirse, davetinizde arzu ettiğiniz müzik tarzına göre farklı müzisyen arkadaşlarla çalışabiliyoruz. Klavye, bas gitar, gitar ve bateri orkestramızın vazgeçilmezleri. Ayrıca klarnet, saksafon ve flüt gibi nefesli çalgılarımız da bulunuyor. Yakın zamanda Sezen Aksu şarkılarından oluşan ilk klibimiz yayınlandı ve ikinci klip çalışmalarımız da devam ediyor. Burcu Temizkan ve orkestrasını tercih eden çiftlerimizden övgüler almaya devam ediyoruz.

Hizmetler

İstanbul düğün müzik grupları arasında bir seçim yapıp karar vermeden önce bizimle tanışıp bir kahvemizi için deriz. Çünkü uzun yıllardır müzik sektöründeyiz ve deneyimlerimiz sayesinde çiftlerimizin bu tekrarı olmayan gecesini en güzel şekilde geçirmesini sağlıyoruz. Profesyonel bir kadronun yanı sıra zengin bir repertuarla istediğiniz tüm şarkıları çalabiliriz. Müzik tarzınızı ve size özel şarkıları bizimle paylaşmanız yeterli.

Ayrıca trio, davul ve zurna veya DJ performanslarına ilgi duyuyorsanız bu tarz taleplerinizi de karşılayabiliriz. Düğün organizasyonunuzun en içinize sinecek şekilde geçmesi için Burcu Temizkan farkıyla yanınızda olacağız. Düğün öncesinde gerçekleştireceğimiz görüşmede size hem bugüne dek katıldığımız davet ve düğünlerden örnekler vererek fikir alışverişinde bulunacağız, hem de Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği’nden bahsederek bu güzel katkınız hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Müzik Türleri

Düğün davetlerimizde her ne kadar sahnedeki müzik tarzını çiftlerimiz belirlese de, biz onlara geniş alternatifler sunmayı ihmal etmiyoruz. Türkçe ve yabancı pop şarkılar, oyun havaları, fantezi veya arabeskten tutun da Greek müziğe ve daha pek çok müzik türüne hakimiz. Geçmişe gidip nostaljik bir yolculuk yapmak isterseniz, 70’ler,80’ler ve 90’lara ait en romantik aşk şarkılarıyla sahnede yerimizi alabiliriz.

Ek Hizmetler

Burcu Temizkan markamızla düğün davetleriniz kadar lansman, kurumsal etkinlik, söz, nişan ve diğer tüm kutlamalarınızda sahnenin yıldızı olmaya hazırız. Davetlerinize ses, ışık, sahne gibi teknik destek de verebiliriz. Organizasyon tarafında masa düzeni, davetiye, gelin arabası süsleme veya kiralama gibi tüm adımlarda bizden yardım alabilirsiniz. Düğün ve diğer özel gün organizasyonlarınızın muhteşem bir anıya dönüşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burcu Temizkan ve orkestramızla her düğün davetimiz ve çiftimiz için farklı bir repertuarla birlikte benzersiz bir konsept yaratmaya özen gösteriyoruz. Bu özel günü birlikte planlamak ve aynı zamanda kanserli çocuklara faydalı olmak için alttaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. İstanbul düğün orkestra fiyatlarımızla ilgili sorularınız varsa, yandaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu eksiksiz doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Burcu Temizkan Özellikler

Performans Türü
DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Şarkı Listesi Oluşturma Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Grek Tango
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Konsept Müzikler

Burcu Temizkan Sıkça Sorulan Sorular

Burcu Temizkan düğün müziği fiyatları ne kadar?

Burcu Temizkan düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Burcu Temizkan fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Burcu Temizkan fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Burcu Temizkan performans süresi ne kadar?

Burcu Temizkan performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

Burcu Temizkan performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Burcu Temizkan performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

Burcu Temizkan ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Burcu Temizkan ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Burcu Temizkan hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Burcu Temizkan piknik, açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Burcu Temizkan kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Burcu Temizkan düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Burcu Temizkan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Burcu Temizkan şehir dışında hizmet veriyor.

Burcu Temizkan hangi ek hizmetleri sunuyor?

Burcu Temizkan şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, şehir dışında hizmet, açık havada performans, ekipman, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, konsepte uygun kostüm".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.