Tarık Sezer Orkestrası

1

E-posta Gönder

0212 963 2179

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Genel Özellikler

 • Performans Türü Orkestra
 • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 2 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl


Hakkında

Türkiye çapında ünü yayılmış ve herkes tarafında bilinip takdir edilen profesyonel bir orkestra ile düğününüzü tam bir şölene dönüştürebilirsiniz. Tarık Sezer Orkestrası düğünleri unutulmaz birer eğlenceye çevirmesi ile bilinir. Çok uzun yıllardır müziğin içerisinde bulunan Tarık Sezer’in direktörlüğünde kurulan orkestramız her biri profesyonel müzisyenlerden oluşan kalabalık bir ekibe sahip. Herkes kendi meziyetlerini en iyi şekilde sergileyerek ortaya muhteşem bir müzik şovu çıkarmak için emek gösteriyor.

Şimdiye dek çok sayıda konsere, televizyon programına, sahne şovuna ve düğünlere müzik desteği sağladık. Portfolyomuzda ünlü sanatçıların, oyuncuların ve yüksek sosyetenin organizasyonları bulunuyor. Düğünler haricinde nişan törenleri, balolar, davetler ve kokteyllere de katılıyoruz.

Orkestramızda her türden ve zevkten müziği icra edebilecek nitelikte sanatçılarımız var ve düğünlerde çiftlerimizin isteğine göre bu tarz detaylar için gerekli ayarlamaları yapıyoruz. Zaten çiftimiz ile ortak olarak belirlediğimiz müsait bir zamanda toplantı yaparak dilek ve isteklerini etraflıca görüşüyoruz. Bu sayede ne istediklerini çok iyi biliyor ve düğüne daha iyi hazırlanıyoruz. Canlı olarak müziğimizi yapıyoruz fakat talep olursa DJ performansı da sunuyoruz. Bu hizmetimiz genelde after party esnasında tercih ediliyor. Davul şovları, enstrümantal müzik dinletisi veya fasıl müziği de dâhil her şeyi bizde bulabilirsiniz. Üstelik profesyonel bir orkestra olduğumuz için gerektiğinde kendi ekipmanımızı mekâna götürebiliyoruz. Ses, ışık ve sahne sistemlerimizin kurulumunu üstleniyoruz.

Tarık Sezer ve orkestrası olarak hem TV programları hem de ünlü sanatçıların konserlerine katılıyoruz. Bu sebeple programımız dolu olabileceği için bizimle önceden iletişime geçmenizde fayda var. Çünkü programımızı ayarladığımızda ve dolu olduğumuzda çiftlerimizi üzülerek geri çevirmek zorunda kalabiliyoruz. Eğer düğünde bizimle birlikte doyasıya eğlenmek isterseniz bize sayfa üzerindeki formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Bu yolla hizmetlerimiz hakkında daha detaylı fikre sahip olabilir ve Tarık Sezer Orkestrası fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Naz Sezer Evin

Yelda Önen

 • Telefon: 0212 963 2179
 • Adres: Teşvikiye Mah. Hacıeminefendi sok. Gül Apt No:73 D:2 Nişantaşı-Şişli

Tarık Sezer Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!