A Lo Loco Band

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Yusuf Özer Entertainment Design
14 4

Şişli

Yusuf Özer Entertainment Design

Düğününüze renk katacak muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız? ‘’Evet’’ ded...

Suit Up
12 5 2

Şişli

Suit Up

Eğlenceli ve profesyonel bir düğün orkestrasına ihtiyacınız varsa sizleri S...

Dj Koray Haluk Çağlar
10 11 11

Büyükçekmece

Dj Koray Haluk Çağlar

Profesyonel, samimi ve pozitif bir enerjiyle düğün gününüze renk katmak ve ...

Hakkında

A Lo Loco Band, En Popüler Latin Parçalarından Oluşan Kıpır Kıpır, Neşeli Ve Keyifli Repertuarı İle Sizin İçin Sahnede!

Kolombiyalı perküsyonist Joiner LP, pek çok Latin orkestrasında yer aldıktan sonra bu müziği Türkiye'deki dinleyiciyle buluşturmak için A LO LOCO orkestrasını kurdu. Joiner LP ile birlikte Kübalı solist Leyanner Chibas Duporte, Kübalı piyanist ve aranjör Nider Santiesteban, Kübalı saksafoncu Jose Diaz, İtalyan perküsyonist Riccardo Marenghi, Kübalı gitarist ve piyanist Marcos del Valle’den oluşan topluluk, Latin kültürünü ve müziğini tanıtmayı amaçlıyor.

A LO LOCO’nun repertuarında hem caz hem de popüler (crossover) parçalar bulunuyor. Böylece, kokteyl, kurumsal etkinlik, özel parti, düğün gibi her türlü etkinlik için Latin müzik yelpazesinden farklı seçeneklerle dinleyenlere keyifli anlar yaşatıyor.

1. Latin JAZZ Band: Enstrümantal formatta olup Son, Rumba, Cumbia, Merengue, Bossa Nova gibi birçok Afro Küba ve Latin ritmlerinin karışımından oluşuyor. Hem kendi özgün bestelerini hem de Caravan, Oye Como Va gibi geçmişten günümüze en sevilen Latin caz parçalarını kendilerine has bir yorumla dinleyici ile buluşturuyorlar.

2. Latin CROSSOVER Band: En popüler Salsa, Merengue, Bachata, Reggeaton ve Cumbia parçaları ile dinleyicilere kıpır kıpır, keyifli ve unutulmayacak bir müzik ziyafeti sunuyorlar. Repertuar, popüler parçaların Latin uyarlamaları ile Besame Mucho, Quisaz Quisaz, Historia de Un Amor, Bailando, Despacito gibi tanınmış Latin parçalarını içeriyor.

3. Percussion Show: After Partilere renk katıp davetlilerin eğlenceli vakit geçirmelerini isterserseniz A Lo Loco, Percussion Show ile de yanınızda.

İletişim

A Lo Loco Band

  • Adres: Beşiktaş

A Lo Loco Band Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.