A Lo Loco Latin Band

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

7.500-10.000 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , Orkestra, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 7.500-10.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, İspanyolca
 • Müzik Türü Pop, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Müzisyen sayısına göre
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik
 • Performans Süresi 2 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 2-5 yıl

Önerilen Firmalar

Mete Can Orkestrası
10 10 2

Bakırköy

Mete Can Orkestrası

7.500-10.000 TL
Djelem
26 17 8

Beşiktaş

Djelem

7.500-10.000 TL
Tarık Sezer Orkestrası
7 1

Şişli

Tarık Sezer Orkestrası

10.000 TL'den fazla

Hakkında

Grubumuz A Lo Loco Band, geçmişten günümüze en popüler pop, caz ve funk parçaları; piyano, saksafon, trompet, bas gitar enstrümanları kullanarak Latin ritimlerle, ezgilerle yorumluyor. Dinleyicilerine Karayip Adaları’ndan başlayan ve Arjantin'in dağlarına uzanan keyifli bir müzik şöleni sunuyor. Davet özelliğine göre trio (3’lü), quartet (4’lü) ve quintet (5’li) performanslar sergiliyor, perküsyon gösterileri ile eğlenceyi doruklara çıkarıyor.

Deneyim

Kurucumuz Kolombiyalı perküsyon sanatçısı Joiner LP pek çok Latin orkestrasında yer almış. Türk eşi ile tanışınca ülkemize yerleşmeye karar vermiş. Müziğini buradaki dinleyicilerle paylaşmak üzere; Kolombiya, Küba, Meksika, İspanya ve Arjantinli müzisyenleri de yanına alarak 2018 yılında A Lo Loco’yu kurmuş. İspanyolca “A Lo Loco” dilimizde “çılgınca, delice” anlamına geliyor.

Joiner LP’nin aşkı için hiç bilmediği bir ülkeye gelmesi, mizaç olarak da müziğini icra ederken de tutumunun “çılgınca” olması grubun adını belirlemiş. Kültürümüzde müziğin ritmine “delice” kapılıp rahatlama anlayışının kabul görmemesi de grubun ismine katkı sağlamış. Başta özel etkinlikler olmak üzere pek çok etkinlikte müzik yapan grubumuzun albümü de bulunuyor.

Hizmetler

4 ila 8 kişilik grubumuz özel davetlere müzikleriyle eşlik ediyor. A Lo Loco Latin Jazz Band enstrümantal, A Lo Loco Latin Crossover Band ise vokallerle enstrümanların bir arada olduğu performanslar sergiliyor. Kokteyl davetlerinde ortalama 45-60 dakika, yemekli davetlerde yaklaşık 2 saat müzikleriyle sahne alıyor. After party eğlencelerinde ise kurucumuz perküsyonist Joiner LP yaklaşık 45 dakika multi perküsyon şov yapıyor.

Müzik Türleri

A Lo Loco Band’in Salsa, Cumbia, Latin Jazz, Reggeaton, Afro Cuban ve geleneksel Latin parçalarından oluşan bir repertuvarı var. Özgün besteleri de bulunan grubumuz geçmişten günümüze gelmiş ve çok sevilen, çok bilinen Besame Mucho, Stand by Me gibi Latin caz parçalarını kendine has olarak yorumluyor. Ayrıca popüler parçaların Latin uyarlamalarını yapıyor, tanınmış Latin parçalarını da çalıyor, söylüyor.

A Lo Loco Band, en neşeli Latin parçalardan oluşan kıpır kıpır ve keyifli repertuvarıyla davetlerinizi renklendirmek için her daim hazır! Eğer, İstanbul Latin müzik grupları arasında bir tercih yapacaksanız grubumuz A Lo Loco Band’e ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

A Lo Loco Band

Hande Kayacik

 • Adres: Beşiktaş

A Lo Loco Latin Band Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!