A Lo Loco Band

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Müzikhol
10 2

Şişli

Müzikhol

Müzikhol olarak, kısacası tüm sahne etkinliğinizi düzenleriz; davetiye vide...

Djdüğün.net
35 44 12

Eyüp

Djdüğün.net

Djdüğün.net Ailesi olarak senelerin vermis olduğu tecrübe ile yaklaşık olar...

Ali Burgaç Dj
12

Beyoğlu

Ali Burgaç Dj

1996-1997 yıllarında Lise yıllarında müzik hayatına giriş yaptı. İlk olarak...

Hakkında

A Lo Loco Band, En Popüler Latin Parçalarından Oluşan Kıpır Kıpır, Neşeli Ve Keyifli Repertuarı İle Sizin İçin Sahnede!

Kolombiyalı perküsyonist Joiner LP, pek çok Latin orkestrasında yer aldıktan sonra bu müziği Türkiye'deki dinleyiciyle buluşturmak için A LO LOCO orkestrasını kurdu. Joiner LP ile birlikte Kübalı solist Leyanner Chibas Duporte, Kübalı piyanist ve aranjör Nider Santiesteban, Kübalı saksafoncu Jose Diaz, İtalyan perküsyonist Riccardo Marenghi, Kübalı gitarist ve piyanist Marcos del Valle’den oluşan topluluk, Latin kültürünü ve müziğini tanıtmayı amaçlıyor.

A LO LOCO’nun repertuarında hem caz hem de popüler (crossover) parçalar bulunuyor. Böylece, kokteyl, kurumsal etkinlik, özel parti, düğün gibi her türlü etkinlik için Latin müzik yelpazesinden farklı seçeneklerle dinleyenlere keyifli anlar yaşatıyor.

1. Latin JAZZ Band: Enstrümantal formatta olup Son, Rumba, Cumbia, Merengue, Bossa Nova gibi birçok Afro Küba ve Latin ritmlerinin karışımından oluşuyor. Hem kendi özgün bestelerini hem de Caravan, Oye Como Va gibi geçmişten günümüze en sevilen Latin caz parçalarını kendilerine has bir yorumla dinleyici ile buluşturuyorlar.

2. Latin CROSSOVER Band: En popüler Salsa, Merengue, Bachata, Reggeaton ve Cumbia parçaları ile dinleyicilere kıpır kıpır, keyifli ve unutulmayacak bir müzik ziyafeti sunuyorlar. Repertuar, popüler parçaların Latin uyarlamaları ile Besame Mucho, Quisaz Quisaz, Historia de Un Amor, Bailando, Despacito gibi tanınmış Latin parçalarını içeriyor.

3. Percussion Show: After Partilere renk katıp davetlilerin eğlenceli vakit geçirmelerini isterserseniz A Lo Loco, Percussion Show ile de yanınızda.

İletişim

A Lo Loco Band

  • Adres: Beşiktaş

A Lo Loco Band Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.