A Lo Loco Band

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

7.500-10.000 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , Orkestra
 • Minimum Fiyat 7.500-10.000 TL
 • Konsept Müzikler Latin, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Müzisyen sayısına göre
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik
 • Performans Süresi 3 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 2-5 yıl

Önerilen Firmalar

Mete Can Orkestrası
11 9 2

Bakırköy

Mete Can Orkestrası

Djelem
26 14 6

Beşiktaş

Djelem

Hakkında

En popüler neşeli Latin parçalardan oluşan kıpır kıpır ve keyifli repertuvarımız eşliğinde A Lo Loco Band’ın profesyonel ekibi olarak sizin için sahnedeyiz!

Kolombiyalı perküsyonist Joiner LP, pek çok Latin orkestrasında yer aldıktan sonra müziğini Türkiye'deki dinleyiciyle buluşturmak için A Lo Loco’yu kurdu. Joiner LP ile birlikte Kübalı solist Leyanner Chibas Duporte, Kübalı piyanist ve aranjör Nider Santiesteban, Kübalı saksafoncu Jose Diaz, İtalyan perküsyonist Riccardo Marenghi, Kübalı gitarist ve piyanist Marcos del Valle’den oluşan topluluğumuz Latin kültürünü ve müziğini size en iyi şekilde tanıtmayı amaçlıyor.

A Lo Loco Band repertuvarında hem caz hem de crossover popüler parçalar bulunuyor. Düğünler başta olmak üzere kokteyl, kurumsal etkinlik ve özel parti gibi her türlü etkinlik için Latin müzik yelpazesinden birbirinden farklı seçenekleri deneyimleyebilirsiniz. Hem size hem de konuklarınıza çok keyifli anlar yaşatacağımıza şimdiden emin olabilirsiniz.

Orkestramız bünyesinde bulunan A Lo Loco Latin Jazz Band enstrümantal formatta bir hizmet sunuyor. Son, Rumba, Cumbia, Merengue, Bossa Nova gibi birçok Afro Küba ve Latin ritimlerinin karışımından oluşan repertuvarımızın ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Hem kendi özgün bestelerimizi hem de Caravan, Oye Como Va gibi geçmişten günümüze en sevilen Latin caz parçalarını kendimize has yorumlarla sizinle buluşturuyoruz.

A Lo Loco Latin Crossover Band ise en popüler Salsa, Merengue, Bachata, Reggeaton ve Cumbia parçaları ile sizi eğlendiriyor. Kıpır kıpır, keyifli ve unutulmayacak bir müzik ziyafeti sunuyoruz. Repertuvarımız popüler parçaların Latin uyarlamalarının yanı sıra Besame Mucho, Quisaz Quisaz, Historia de Un Amor, Bailando, Despacito gibi tanınmış Latin parçalarını da içeriyor.

Son hizmet içeriğimiz ise perküsyon şovumuz. After partilere renk katan bu çalışmamızla davetlilerinizin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Siz de İstanbul canlı Latin müziği grupları arasında bir tercih yapacaksanız, doğru firmayı buldunuz bile! Düğününüzü planlamak için bir an önce bizimle iletişime geçmelisiniz.

Bize ulaşmak için sayfada bulunan orkestra bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

A Lo Loco Band

 • Adres: Beşiktaş

A Lo Loco Band Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!