Yaşar Müzik

Yaşar Müzik

Müzik

Kategori

Isparta

İl


Hakkında

Isparta Işık, ses ve düzenleme kategorisinde hizmet sunan Yaşar Müzik en güzel düğün organizasyonları yaşamanız için çalışıyor. Işık ve ses düzeni düğün sürecinin en önemli konuklarından biridir. Düğününüzde kaliteli bir müzik ekibi çalışsa dahi ses sitemleriniz iyi değilse hiçbir şey ifade etmemektedir. Bu nedenle mutlaka iyi bir ses düzenleme ekibinden yardım almanız gerekmektedir. Müzik kategorisinde olduğu gibi görüntü kategorisi içinde ışık sistemleri önemli bir yere sahiptir. Düğün fotoğraflarınızın arzu ettiğiniz gibi çıkabilmesi için mutlaka iyi bir ışık sisteminin bulunması gerekmektedir. Solistlerle birlikte güzel ve eğlenceli bir düğün akşamı yaşamak için ses sistemlerimizi en kaliteli şekilde hazırlıyor ve ses ile ilgili yaşanan tüm problemlerin önüne geçiyoruz.

  • Adres: Yayla Mah. İsmet Paşa Cad. Sakarya Pasajı D:20, Merkez


2 yorum

e&a

ebru & ahmet

Düğün Tarihi: 08.08.2020

düğünümüzde yaşar müzik ve ekibinden çok memnun kaldık çok keyif aldık düğün bitimine kadar performansları 10 numaraydı ayrıca led ekran kurdular değişik bir ahenk oldu herşeğiyle süperdi teşekkürler yşar müzik ısparta

n&a

nazfe & arif

Düğün Tarihi: 10.01.2020

süper bir geceydi tabikide bu geceyi yaşar müzik ve de ekibine borçluyuz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Yaşar Müzik firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.