Antalya Bando - Bando Mavi

E-posta Gönder

Antalya Bando - Bando Mavi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Antalya Bando - Bando Mavi Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Latin, Balkan
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları

Antalya Bando - Bando Mavi Özellikler

 • Özellikler

  Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Antalya Bando - Bando Mavi Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saatten az


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Antalya Bando - Bando Mavi Hakkında

Unutulmaz bir müzik ziyafetine hazır olun! Isparta müzik grupları arasında yer aldığımız Antalya Bando - Bando Mavi isimli ekibimizle birlikte düğününüzde çok eğleneceksiniz.

2017 yılından beri hizmet hayatında varlığımızı sürdüğümüz Antalya Bando - Bando Mavi isimli firmamızla bugüne kadar pek çok organizasyona destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her daim en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve mutluluğunuzu sağlamak için uğraşıyoruz. Uzun yıllardır önemli gün ve organizasyonların müzik konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Eğlence sektörünün odak noktasında bulunuyor ve Antalya, Isparta, Burdur ve ilçelerinde hizmet veriyoruz.

Düğününüzde sizi doyasıya eğlendirip, stresinizi unutturup, tüm konuklarınızla keyifli vakit geçirmenizi amaçlıyoruz. Geniş repertuarımız eşliğinde bitmek bilmeyen bir eğlence için bize sonsuz güvenebilirsiniz. Mesleğinde iyi yerlere gelmiş ve kendisini kanıtlamış çok yetenekli ekip arkadaşları ile çalışarak %100’lük bir müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Şehrimizdeki müzik grupları arasında farkımızı ortaya koyuyoruz. Düğün bandosu, gelin çıkarma, organizasyon düzenleme, kurumsal etkinlikler ve açılışlar gibi çeşitli faaliyetlerde de boy göstererek ismimizden söz ettirmeyi başarıyoruz.

Çalışmalarımız öncesi sizinle tanışarak, nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Sevdiğiniz müzikleri, aklınızdaki eğlencenin detaylarını dinliyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve hizmet içeriklerinden de bahsederek hakkımızda bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Çalışmalarımızda önceliğimiz daima sizin istekleriniz olduğunuz için organizasyon içeriğimizi ve müzik listemizi oluştururken taleplerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Son kararı sizin vermenizi istiyoruz. Böylelikle eğlence anında haberiniz olmayan herhangi bir durumun içerisinde bulunmuyorsunuz. Biliyoruz ki çiftler için bu çok önemli bir konu.

Siz de Isparta düğün müzisyenleri arasında yer alan Bando Mavi isimli firmamızın hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.