Servo Professional Sound System

E-posta Gönder

Servo Professional Sound System Hakkında

Türkiye İçin Üretiyoruz...

25 yıllık profesyonel iş hayatımızda kaliteli ve daha profesyonel ses sistemleri üretmek tek hedefimiz oldu. Ülkemizin ismini daha iyi koşullarda ileriye taşımayı görev edindik.

HAKKIMIZDA

1986 yılında Hayri Durukan tarafindan atölye bazında kurulan ve küçük çaplı üretime geçen SERVO Elektronik Türkiye'de seslendirme cihazları konusunda üretim yapan bir firma özelligi ile gelişmelere açık bir üretim politikası izleyerek kullanıcılara farklı çözümler ve alternatifler sunmaktadır. Firmamız sahibi Hayri Durukan beyin oğulları Serkan ve Volkan kardeşlerin isimlerinin ilk hecelerinden oluşturulmuş bir marka olan SERVO, Hayri Durukan tarafindan firmamiza isim olarak verilmistir. 1988 yılında müzik piyasasında bantli eko cihazlarindan sonra büyük bir devrim niteliginde olan Digital eko cihazlarinin Türkiyede illk üretimini yaparak sektörde hizli bir yükseliş göstermiş ve ürün yelpazesini hızla genişleterek şuan üretimini sürdürdüğü Eskişehir'deki fabrika binasina geçmis ve kapasite, çesitlilik olarak çok daha geniş bir alana hitap eden bir firma olmuştur.

1999 yılında kurumsallaşma çalışmaları kapsamında ISO 9001 kalite güvence sistemi çalışmalarını başlatmış ve kisa bir sürede sistemi olusturarak, müsteri memnuniyetini esas alan bir kalite politikasi ile üretim sistemini takviye etmistir.

Tüm bu çalismalar sirasinda yine Türkiyede bir ilk olarak profesyonel sinema sistemleri ile ilgili ses cihazlari ve hoparlör kabinleri üretimine geçmis ve Türkiye genelinde Sinema sistemleri konusundada iddiali oldugunu göstermistir. AR- GE çalismalarina önem veren firmamiz, Hoparlör kabinlerinin ve Ses Cihazlarinin dizayninda teknolojik gelismeleri yakindan takip ederek gerekli tüm yazilim ve test ekipmanlarina sahip bir makine parki ile profesyonel olarak üretimini sürdürmektedir. Üretilen tüm cihazlar teknik yeterlilik acisindan son kullanicilarin yönlendirmeleri ve Dünyadaki son gelismeler göz önünde bulundurularak çok daha islevsel ürünler haline getirilerek seri üretimdeki ürün yelpazasi içerisinde yeralmaktadir. Satis sonrasi teknik destek ve güvence konusunda Türkiye genelindeki bayi olusumlarina önem veren firmamiz genis bayi agi ve Istanbul ve Eskisehirdeki Showroomlarimiz ile hizmet vermeye devam etmektedir.

FİRMAMIZ

Kalite politikamız;

Tedarikçilerimizin desteği, çalışanlarımız katılımı ve sürekli geliştirilen kalite sistemimiz ile yasal mevzuatlar çerçevesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

1999 yılında başlayan ISO 9001 çalışmaları başarıyla sonuçlanmış ve 2010 yılında ISO 9001: 2008 revizyonuna geçilmiştir. 2007 yılında tüm testlerini tamamlamış ve Avrupa’ya Uygunluk anlamına gelen CE belgesini alarak ürünlerimizin Avrupa pasaportunu almıştır. 2010 yılında ise tüm dünyanın uygulamaya adım adım geçmeye başladığı ROHS kurallarını benimseyen firmamız bu konuda da çalışmalarına başlamıştır.

Kalite Güvence kısmında yapılan çalışmalar sayesinde tüm ürünlerde aynı kalitede standardı ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktır. Firmamız ham madde gelişinden başlayarak tüm üretim süreçlerini kalite kontrol süreçlerini denetim altında tutmaktadır. Bu sayede herhangi bir aşamada ürünlere müdahale edilebilmekte ve gerekli işlemler yapılabilmektedir.

Ürünlerimizin hepsi kalibrasyonları düzenli olarak yapılan test aletleri ile test edilmektedir. Tüm testlerden olumlu sonuç alan ürünler satışa çıkartılmaktadır. Testler sırasında tespit edilen olumsuzluklar raporlar ile kayda alınır ve yapılan periyodik toplantılarda bunlar ele alınarak bu hataların tekrarlanmaması sağlanmaktadır. Gerekli görülen eğitimlerin yanı sıra, çalışanlarımız tarafından talep edilen eğitimler de düzenli olarak uygulanmaktadır.

Kalite güvence kısmının yaptığı tüm bu çalışmalar neticesinde düzenli ve standartlara uygun bir çalışma anlayışı şirketimizle bütünleşmiş ve uluslararası bir üretim standardı yakalanmıştır.

Garanti ve Satış sonrası hizmeti olmazsa olmaz gören firmamız, Türk Standartları Enstitüsünün onayı ile 1997 yılından bu yana uzman teknik servis kadrosu ile hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetini vermekte, servise gelen tüm ürünlere üretim sürecindeki gibi son test aşamalarını uygulamaktadır.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Organize Sanayi Bölgesi 10. Cadde No: 9

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Servo Professional Sound System Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.