Patron Orkestrası

Patron Orkestrası

Müzik

Kategori

Merkez, Eskişehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Büyük Orkestra, Müzik Grubu, Entsrüman Solo Performans, DJ
  • Minimum Fiyat3.000-5.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?2 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Açık Havada Performans, Dışarıya Ekipman Kiralama, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Etkinlik başı
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan, Bayi toplantısı, Doğum günü

Hakkında

Nasıl bir düğün töreni hayal ediyorsunuz? Gecenizin eğlencesi için müzik ve sahneyi defalarca düşünmüş olmalısınız. Elbette pek çok haklı endişeniz de bulunuyor. Ancak Patron Orkestrası ailesiyle hiçbir şeyi riske atmadan unutulmaz bir gece yaşama şansınız var.

Haydi, müzik tutkusuyla işini severek yapan ekibimizle tanışın! Ekibimizde; akademisyenler, notist ve ünlülerle birlikte çalışan birbirinden kıymetli sanatçılarımız yer alıyor. Her müzik tarzına hitap edebilecek uzman kadromuzla yaklaşık 2 hafta önceden iletişime geçmelisiniz. Bu sayede birlikte hazırlıklar ve repertuvar düzenlemeleri yapabiliriz. Ayrıca mekânda; ses, sahne ve ışık sistemleri için teknolojik bir donanım da sağlayarak kaliteli eğlencenin temellerini atabiliriz. Eskişehir düğün orkestrası olarak en güzel günlerinizde yanınızda olmak bize ilk günkü heyecanımızı yaşatıyor.

Yerli ve yabancı son derece geniş bir repertuvara sahibiz. Elbette bunun için Latin, pop, caz, rock, klasik müzik, hatta; sanat müziği ve yöresel müzik tarzlarına uygun seslere sahip solistlerimizle çalışıyoruz. Orkestramızda tarzınıza göre ekipmanlar ve enstrümanlar tercih ederek müzisyenlerimizi sahneye davet ediyoruz. Bu arada solist ve müzisyen sayısına da siz karar veriyorsunuz. Repertuvar hazırlarken olduğu kadar burada da özenli çalışıyoruz. Düşünsenize, enstrümantal müzik veya canlı müzik gruplarıyla kesintisiz eğlence vaat ettiğimiz bir gece… 2, 3 veya 4 kişilik gruplarımızın özel karşılama töreniyle başlayan ve hiç hız kesmeyen bir düğün organizasyonu. Hatta after partide DJ eşliğinde dans ve eğlence de sizi bekliyor.

Patron Orkestrası iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Düğününüzü müzik ile taçlandırmak için siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Acele edin! Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için detaylı bilgi alırken fiyat teklifleri almayı da unutmayın. Ankara, İstanbul ve Bursa’da da sanatımızı icra ettiğimizi söylemeden geçmeyelim.

  • Adres: Eskişehir Merkez

Patron Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Patron Orkestrası firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!