Mali Ve Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Orkestra
 • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Balkan
 • Repertuar Dilleri Türkçe
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Hakkında

Balıkesir’de tecrübeli bir düğün orkestrası arıyorsanız, Mali ve Orkestrası olarak size hizmet vermeye hazırız.

20 seneyi aşkın deneyimimizle size ve konuklarınıza unutulmaz bir gece sunuyoruz. Düğününüzde sahne alıyor, gecenizi müziklerimizle güzelleştiriyoruz. Geniş müzik repertuvarımızla istediğiniz tüm parçalara düğününüzde yer veriyoruz. Düğünlerin yanı sıra kına gecesi, nişan törenleri, sünnetler, kurumsal etkinlikler, gala geceleri, mezuniyet kutlamaları gibi içinde müziğin olduğu her etkinlikte memnuniyetle hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimizle tamamen sizin isteklerinize göre bir organizasyon planı oluşturuyoruz. Her detayın kusursuz olduğu eğlencenizde bizimle çalıştığınız için “İyi ki!” diyeceksiniz.

Davetinizden önce sizinle mutlaka bir araya gelerek gereken planlamaları yapıyoruz. Bizim için önemli olan daima sizin memnuniyetinizi sağlamak. Bunu da en doğru şekilde yapmak istiyoruz. Nasıl bir düğün hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek size en uygun müzik listesini ve sahne şovlarını hazırlıyoruz. Saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir eğlence oluşturmak bizim işimiz.

Kaliteli ve son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Düğününüzden saatler önce mekana gelerek gereken sahne kurulumunu yapıyoruz. Ses provaları alıyoruz. Sahnede birbirimizle uyumlu şekilde görünmek için hepimiz bir örnek giyiniyoruz. Oldukça şık görüneceğimiz konusunda garanti verebiliriz. Düğün esnasında sizden gelen istek parça taleplerini de memnuniyetle yerine getiriyoruz. İster oyun havalarıyla isterseniz de halaylarla konuklarınızı piste davet ediyoruz. Şarkılara hep bir ağızdan eşlik edeceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Düğün eğlencenizin uzun müddet konuşulacağına emin olabilirsiniz. Çünkü bir düğünü öne çıkaran en önemli detayların başında müzik geliyor.

Siz de Balıkesir düğün orkestrası arayışınızı burada sonlandırabilir, bizimle çalışabilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

 • Adres: Balıkesir

Mali Ve Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!