Müzik Balıkesir

Lidya Band Orkestrası

 • Min. Fiyat
  75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lidya Band Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Lidya Band Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Konsept Müzikler

Lidya Band Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Lidya Band Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Lidya Band Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Lidya Band Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Lidya Band Orkestrası performans süresi ne kadar?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

Lidya Band Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası performans öncesi hazırlığı 1 saatten az sürmektedir.

Lidya Band Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Lidya Band Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası mezuniyet törenleri, nişan, piknik, parti, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Lidya Band Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası düğün müziği alanında 0-2 yıl tecrübeye sahiptir.

Lidya Band Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Haydar & Aslı Wedding Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Lidya Band Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, ekipman, şarkı listesi oluşturma, açık havada performans, dans grupları, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, düğün öncesi planlama toplantısı, çifte özel beste, i̇nteraktif sahne performansı".

Lidya Band Orkestrası Hakkında

Lidya Band Orkestrası, davetlerin romantik atmosferini sahneye yansıtan bir çift olan solistleriyle birlikte kulaklarınızın pasını silmeye geliyor. Çiftimize özel besteler yapıyor, interaktif performanslarla sizi ve konuklarınızı eğlendiriyoruz. İşini aşkla yapan bir müzik grubu olarak davetlerinizi geniş repertuvarımızla şenlendiriyoruz. Tamamı bilgili ve tecrübeli müzisyenlerden oluşan orkestra ekibimiz, davetlerinizde sizi yalnız bırakmıyor. Müziğimiz ruhunuza iyi gelecek!

Deneyim

25 yıllık sahne tecrübemiz ve dijitalde de yer alan şarkılarımızla Balıkesir düğün orkestra dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biriyiz. Sahne sanatları üzerine aldığımız eğitimi, sahnede geçen senelerimizle birleştirdik. Müzik grubumuzda bulunan müzisyenlerin tamamı geniş bir repertuvara ve müzik bilgisine sahip kişiler. Üstelik solistlerimiz de bir çift olarak karşınıza çıktıkları için düğünlerin ne denli önemli olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

Hizmetler

Davetlerinizde Lidya Band Orkestrası’nı tercih ederek sunduğumuz birçok hizmetten yararlanabilirsiniz. Balıkesir düğün bandosu, fasıl ekibi ve dj hizmetimiz mevcut. Genel olarak 6 saz 2 solist 1 vokal veya 6 saz 2 solist 2 vokal olarak sahne alıyoruz fakat isteğe bağlı olarak bu sayılar artıp azalabiliyor. Davetinizin konseptine uygun kostümlerle geliyoruz. İnteraktif performanslar sergiliyor, sizinle ve konuklarınızla performans hazırlayabiliyoruz.

Müzik Türleri

Hakim olduğumuz müzik türlerinin çeşitliliği sayesinde hem sizi hem de misafirlerinizi mutlu edebilecek performanslar sergiliyoruz. Türkçe ve yabancı popüler şarkılara hakim olmamızın yanında daha klasik bir konsept tercih ederseniz Türk sanat müziği veya arabesk gibi türlerde sahne alabiliyoruz. Dilerseniz 90’lar pop, 2/4lük, oyun havaları ve halay gibi herkesi coşturacak müziklerle karşınıza çıkıyoruz.

Ek Hizmetler

Davetten önce sizinle konuşarak şarkı listesini birlikte planlıyoruz. Dilerseniz dans grupları temin ediyor veya özel besteler hazırlayarak davetinizde küçük bir sürpriz sunabiliyoruz. Davetlerinizde gerekli olursa teknik konularda yardımcı oluyoruz. Animasyon ekipleriyle anlaşmalarımız sayesinde davetlerinizde palyaço vs. hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Davetlerinizi unutulmaz kılmak için video ve drone çekimleri konularında da size destek oluyoruz.

Orkestra ekibimiz, davetlerinizde sizinle birlikte çalışmak ve davetlerinizi neşelendirmek için sabırsızlanıyor. Hizmet çeşitliliğimiz ve geniş repertuvarımız ile unutulmaz bir gün geçirmeniz adına elimizden geleni yapıyoruz. Siz de işini aşkla yapan deneyimli müzisyenlerden hizmet almak isterseniz Lidya Band Orkestrası ile iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim adreslerini kullanmak veya sayfanın yan kısmında yer alan formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Haydar&Aslı Wedding Orkestrası bir aile Orkestrasıdır. Sizinde Aile kurma... devam 

İletişim

 • Adres:

  Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Lidya Band Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.