Haydar & Aslı Wedding Orkestrası

E-posta Gönder

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Konsept Müzikler

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saatten az


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası Hakkında

MERHABALAR DÜĞÜNÜNÜZDE SAHNEDE DE SİZİN GİBİ ÇİFT OLSUN MU? Bizde düğün.com daki çiftler gibi birer çiftiz. Sizi en iyi biz anlarız. Sahnemizi aşk ile birlikte yapıyoruz. Düğün öncesi sonrası mutlaka bir kaç defa bir araya gelerek tüm detayları değerlendiriyoruz. Hatta birlikte sahnede isteğe göre birlikte bir kaç parça bile okuyabiliriz. Sahnede olan tüm müzisyenler sahneye eşlik etmekte ve program görsel olarakta düğün havasında olmaktadır. ORKESTRA konusunda daha minimal bir isteğiniz olabilir. Bu konuda da isteğe bağlı olarak en az 3 saz olarakta sahne yapmaktayız. Tam tersi olarak, çok daha fazla ensturman mesala;

6 saz 2 solist 1 vokal
6 saz 2 solist 2 vokal
İsteğe bağlı çok daha fazla olabilir.

Deneyim

Tamamen resmi single ve tüm dijitalde şarkılarımız bulunmaktadır. Bursa'nın en nezih ve bilindik mekanlarında sahnelerimiz hali hazırda devam etmektedir. Sadece alaylı değil, müzik eğitimimizde de sahne sanatları mezunuyuz. Ekibimizde bulunan ve sürekli beraber çalıştığımız müzisyenlerin her biri sadece müzik ile alakalı ve eğitimcilerdir. Yağtığımız HER ORGANİZASYONU birlikte özenle yürütmekteyiz.

Şarkılarımız nerde yayında?
Tüm 272 DİJİTALDE YAYINDA!!!

Hizmetler

SES,IŞIK,LED VE TÜM ORGANİZASYON İÇİN GEREKLİ TEKNİK KONULARDADA HİZMET VE DESTEK VERMEKTEYİZ. Sadece bursa değil, tüm illerde hizmet verebilecek kemik bir kadroya sahibiz. Düğün başlangıç ve bitimine kadar destek sağlayabilecek dj ekibinede sahibiz. HAYDAR & ASLI WEEDİNG ORKESTRASI olarak çiftlerin en çok dikkatini çeken ise bizimde sahnede çiift olmamızdır. Organizasyonunuz da ayrıca fasıl ekibi veya bando ekibi gibi extra hizmetler sunabiliriz.

Müzik Türleri

Tüm kesime hitap edecek ve tüm misafirlerimizi memnun edecek geniş repartuar yelpazesine sahibiz. Program içerisinde nabza göre güncel parçalar, tsm müzik, haraketli , 90 lar pop, 2/4 lük, oyun havaları, halay ve daha fazlasını sunmaktayız. canlı müzik haricinde extra çok istenen bir müzik türünü de dijital destekle sağlayabiliriz.

Ek Hizmetler

Şarkıları birlikte oluşturuyoruz.
Size özel beste hazırlatıp, profosyenel ortamda kayıt ettirip,misafirlere güzel bir sürpriz yaptırabiliriz.
Dans grupları temin edebilriz.
Düğün esnasında çocuklara ait özel bölümde palyaço veya ilgili bir kişi temin edebiliriz. Veya daha farkli animasyon ekiplerini cazip fiyatlara temin edebiliriz.
En şahşalı sahneyi ışığı kurabiliriz.
Program akışını birlikte hazırlıyoruz.
Video çekim,dron çekim desteği sağlayabiliriz.

EN GÜZEL GÜNÜNÜZDE YÜZÜNÜZDEN TEBESSÜM EKSİK OLMAMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMAK VE SAMİMİ BİR HİZMET İÇİN BURDAYIZ. DÜĞÜN TÜM HAYATINIZ BOYUNCA ANILARI İLE HATIRLAYACAĞINIZ VE UNUTMAYACAĞINIZ BİR GÜNDÜR. TÜM SAMİMİYETİMİZLE BU ÖZEL GÜNÜNÜZÜ SAHNE,IŞIK,SES VE TÜM DETAYLARI İLE BİR ŞÖLENE DÖNÜŞTÜRELİM.

Ekiple Tanışın

 • Haydar Kazanıroğlu
  Firma Sahibi

  Merhabalar profosyenel ekibimizle en mutlu anlarınızda yanınızda olmak isteriz.... devamı 

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.