Müzik Aydın

Violinist Kate

Violinist Kate

Violinist Kate Hakkında

Aydın düğün müzik grupları arasında bambaşka bir yere sahibiz. 2006 yılından bu yana Violinist Kate ve DJ Hüseyin olarak müzik sektöründeyiz. Çiftlerimizin bizden istediği projeleri çok iyi kavrayarak size en uygun performansı belirliyoruz. Bu gösteriyle uyumlu kostümle ve danslarla şovumuzu renkli bir hale getirerek size her yerde göremeyeceğiniz bir gece yaşatıyoruz. Müziğe olan aşkımızla mutluluğunuzun bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim

Size biraz bizden bahsedelim. Hüseyin Bey, 2006-2013 yıllarında dansa olan ilgisinin yanı sıra, yurtdışından şov ve dans programları getirdi ve Türkiye’de pek çok önemli organizasyona imza attı. 2013 yılından beri de müzik alanında hizmet veriyor. Hüseyin Bey hem DJ’lik yapıyor, hem de düğün davetleri ve diğer tüm kutlamalar için çok özel müzik repertuarları hazırlayarak kişiye özel bir müzik ziyafeti sunuyor.

Ekibimizin hedefi her zaman çiftlere ve misafirlerine hem müziği hissettirmek hem de hayal dünyalarına dokunabilmek. Violinist Kate ise Kiev Ulusal Müzik Akademisi’nden mezun ve profesyonel bir keman virtüözü. Katıldığı düğün ve davetlerde dinleyicilerine doyumsuz keman resitalleri yaşatıyor. Aynı zamanda gösterisine muhteşem dans performansları eklemeyi de unutmuyor. İşimizi severek yapıyoruz ve düğün davetlerine büyük önem veriyoruz.

Hizmetler

Düğün davetlerinde DJ ve elektro kemanla canlı performans sergiliyoruz. İşimizi ve müziğimizi davetlilere hissetirmek işimizin en güzel parçası. Özellikle düğün davetlerinde misafirlerin güzel bir performansla keyifli saatler geçirmesine önem veriyoruz. Ortamın havasını değiştirmekle birlikte, düğün konseptinize uygun tarzlar belirleyebiliriz. Kostümlerimizi her organizasyon için ayrı ayrı hazırlıyoruz. DJ masası ve dekorasyonumuz DJ Hüseyin Bey ve Violinist Kate ile bütünlük içinde oluyor.

Müzik Türleri

Aydın düğün müzikleri performanslarımızda düğün atmosferine uyum sağladığımızı söyleyebiliriz. Popüler klasik tarzlarda, lounge ve house müzik çalabiliriz. Düğün öncesinde çiftlerimizle bir araya gelerek müzik listelerine birlikte karar veriyoruz. Sizi ve müzik zevklerinizi anladıktan sonra gerekli tüm düğün organizasyon planlamamızı size özel hazırlıyoruz. Müziğe aşığız ve bu farkındalıkla keyifli anların aranılan isimleri olmaya devam ediyoruz.

Ek Hizmetler

Renkli düğün organizasyonları kadar tanıtımlar, kokteyl ve açılışlar, davet ve fuarlar da sık sık yer aldığımız etkinliklerin başında geliyor. Davetlilerinizi karşılama müziği yapabilir ve düğününüze adım atar atmaz iyi hissetmelerini sağlayabiliriz. Gelin ve damat girişi ve ilk dans için özel çalışmalar yapıyoruz. Violinist Kate ilk dansınızda size büyülü müziğiyle eşlik ederken bu değerli anı unutulmaz kılmış oluyor.

Violinist Kate ve DJ Hüseyin ekibimizle iletişim diline büyük önem vererek çiftlerimize hayallerini yaşatmak ve çok özel fikirler sunmak istiyoruz. Birlikte güzel kutlamalarda buluşmak için sayfanın altındaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Aydın düğün müzik fiyatlarımızla ilgili sorularınız varsa yandaki formu doldurup gönderebilirsiniz. Violinist Kate ile özgürce müzik yapmak isteyen çiftlerimizi tanışmaya bekleriz.

Violinist Kate Özellikler

Performans Türü
DJ Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Klasik Konsept Müzikler

Violinist Kate Sıkça Sorulan Sorular

Violinist Kate düğün müziği fiyatları ne kadar?

Violinist Kate düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Violinist Kate fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Violinist Kate fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Violinist Kate performans süresi ne kadar?

Violinist Kate performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Violinist Kate performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Violinist Kate performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Violinist Kate ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Violinist Kate ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Violinist Kate hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Violinist Kate doğum günü, parti, nişan, mezuniyet törenleri, baby shower, açılışlar, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Violinist Kate kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Violinist Kate düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Violinist Kate şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Violinist Kate şehir dışında hizmet veriyor.

Violinist Kate hangi ek hizmetleri sunuyor?

Violinist Kate şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, düğün öncesi planlama toplantısı, dans grupları, şarkı listesi oluşturma, konsepte uygun kostüm, açık havada performans, ekipman".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.