Tepecik Senfoni Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Merkez, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Efes Bandosu
65 16 8

Kuşadası

Efes Bandosu

10.000 TL'den fazla
Windband Orkestrası
10 3 12

Kuşadası

Windband Orkestrası

10.000 TL'den fazla

Hakkında

Düğününüzde müzik hizmeti için profesyonel bir destek almak istiyorsunuz fakat hâlâ hangi orkestra ile çalışacağınızın kararını veremediniz mi? O halde kendimizi tanıtarak sizlere biraz yardımcı olalım!

Biz, Tepecik Senfoni Orkestrası olarak oldukça büyük bir ekibiz. Her birimizin müzik geçmişi, kariyerleri ve tecrübeleri var. Bunu da tek bir çatı altında toplayarak sizlere çok daha kaliteli ve kapsamlı bir hizmet vermemiz gerektiğini düşündük.

Düğününüzde sağlayacağımız hizmetlerden bahsetmek için önce çiftlerimizle bir araya geliyoruz. İsteklerini konuşuyor, gecede nasıl şarkılar dinlemek istediklerini öğreniyoruz. Gecenin akışını belirliyor, karşılamadan gecenin sonuna kadar kesintisiz hizmetimizde neler olacağını açıklıyoruz. Geniş repertuvarımız sayesinde isterseniz sizin belirlediğiniz şarkıları çalıp söylüyor, dilerseniz de kendi müzik listemizi oluşturuyoruz. Bu iki koşulda da memnuniyetiniz sağlayacağımızdan eminiz.

Yıllardır Türkiye’nin birçok yerinde çalıyor ve söylüyoruz. Sektördeki konumumuzu hem kendimizi geliştirerek hem de sürekli organizasyonlarda rol alarak artırmayı amaçlıyoruz. Bu özelliklerimiz sayesinde de Aydın düğün orkestrası denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri oluyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyon sayesinde her müzisyenimizin yeterli tecrübeye ve bilgi birikimine ulaştığını söylemek istiyoruz. Ekibimiz güler yüzlü ve profesyonel sanatçılardan oluşuyor. Hepsinin tek bir amacı var; gecenizi eğlenceli bir hale getirerek ölümsüzleştirmek! Bunun için de hassasiyetle çalışıyor ve üzerine düşen ne varsa yapıyorlar.

Bulunduğumuz davetlerin kalitesini artırmak için kendi ekipmanlarımızı da kullanabiliyoruz. Eğer salonun sistemlerinden memnun kalmadıysanız, sizlere böyle bir imkân tanıyabiliyoruz. Ses sistemlerinin en iyi markalarını tercih ediyor, sizin gecenizi de benzersiz bir geceye dönüştürüyoruz.

Eğer düğününüz için aradığınız orkestrayı bulduğunuzu düşünüyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek! Tepecik Senfoni Orkestrası fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ömer Tütüncü

 • Adres: Aydın merkez

Tepecik Senfoni Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!