Tepecik Senfoni Orkestrası

E-posta Gönder

 • Merkez, Aydın. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tepecik Senfoni Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Tepecik Senfoni Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Tepecik Senfoni Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tepecik Senfoni Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tepecik Senfoni Orkestrası Hakkında

Düğününüzde müzik hizmeti için profesyonel bir destek almak istiyorsunuz fakat hâlâ hangi orkestra ile çalışacağınızın kararını veremediniz mi? O halde kendimizi tanıtarak sizlere biraz yardımcı olalım!

Biz, Tepecik Senfoni Orkestrası olarak oldukça büyük bir ekibiz. Her birimizin müzik geçmişi, kariyerleri ve tecrübeleri var. Bunu da tek bir çatı altında toplayarak sizlere çok daha kaliteli ve kapsamlı bir hizmet vermemiz gerektiğini düşündük.

Düğününüzde sağlayacağımız hizmetlerden bahsetmek için önce çiftlerimizle bir araya geliyoruz. İsteklerini konuşuyor, gecede nasıl şarkılar dinlemek istediklerini öğreniyoruz. Gecenin akışını belirliyor, karşılamadan gecenin sonuna kadar kesintisiz hizmetimizde neler olacağını açıklıyoruz. Geniş repertuvarımız sayesinde isterseniz sizin belirlediğiniz şarkıları çalıp söylüyor, dilerseniz de kendi müzik listemizi oluşturuyoruz. Bu iki koşulda da memnuniyetiniz sağlayacağımızdan eminiz.

Yıllardır Türkiye’nin birçok yerinde çalıyor ve söylüyoruz. Sektördeki konumumuzu hem kendimizi geliştirerek hem de sürekli organizasyonlarda rol alarak artırmayı amaçlıyoruz. Bu özelliklerimiz sayesinde de Aydın düğün orkestrası denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri oluyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyon sayesinde her müzisyenimizin yeterli tecrübeye ve bilgi birikimine ulaştığını söylemek istiyoruz. Ekibimiz güler yüzlü ve profesyonel sanatçılardan oluşuyor. Hepsinin tek bir amacı var; gecenizi eğlenceli bir hale getirerek ölümsüzleştirmek! Bunun için de hassasiyetle çalışıyor ve üzerine düşen ne varsa yapıyorlar.

Bulunduğumuz davetlerin kalitesini artırmak için kendi ekipmanlarımızı da kullanabiliyoruz. Eğer salonun sistemlerinden memnun kalmadıysanız, sizlere böyle bir imkân tanıyabiliyoruz. Ses sistemlerinin en iyi markalarını tercih ediyor, sizin gecenizi de benzersiz bir geceye dönüştürüyoruz.

Eğer düğününüz için aradığınız orkestrayı bulduğunuzu düşünüyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek! Tepecik Senfoni Orkestrası fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.