Andantino Organizasyon

E-posta Gönder

Andantino Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
25.000-30.000 TL

Andantino Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Andantino Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Andantino Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Andantino Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 20.000-25.000 TL aralığından başlamaktadır.


Andantino Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Andantino Organizasyon fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.


Andantino Organizasyon performans süresi ne kadar?

Andantino Organizasyon performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.


Andantino Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Andantino Organizasyon performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.


Andantino Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Andantino Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Andantino Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Andantino Organizasyon parti, açılışlar, nişan, baby shower, piknik, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Andantino Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Andantino Organizasyon düğün müziği alanında 5-10 yıl tecrübeye sahiptir.


Andantino Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Andantino Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.


Andantino Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Andantino Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, i̇nteraktif sahne performansı, açık havada performans, konsepte uygun kostüm, şarkı listesi oluşturma, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman".

Tüm Sorular

Andantino Organizasyon Hakkında

Andantino Organizasyon olarak bünyemizde yer alan Musicana Band ile size unutulmaz bir müzikal hizmet sunuyoruz. Ses, ışık, görüntü, sahne ve truss sistemlerimizi kusursuz bir şekilde kuruyor, muhteşem bir düğüne ev sahipliği yapmanızı sağlıyoruz.

Düğün, kına geceleri, söz, nişan, bekarlığa veda eğlenceleri ve aklınıza gelen tüm özel gün partilerinde memnuniyetle hizmet veriyoruz. Müzikal anlamda gereken desteği sağlamamızın yanı sıra organizasyon konusunda da işinizi kolaylaştırıyoruz.

Herkesin müzik zevki birbirinden farklı. Bu nedenle sizinle davetinizden kısa bir zaman önce bir araya gelerek ön görüşme yapıyoruz. Bizimle çalışırken kendinizi özgür hissetmenizi ve rahat olmanızı istiyoruz. Kendi tarzınıza uygun, zevklerinize göre bir müzik listesi oluşturmanızı istiyoruz. Düğününüzde tamamen sizin seçtiğiniz parçalara yer veriyoruz.

Organizasyonunuzun başından sonuna kadar size gereken desteği sağlıyoruz. Mekan süslemesinden catering hizmetlerine kadar daha pek çok konuda size yardımcı oluyoruz. Sahne şovları gibi düğünlerin olmaz olmaz detayları bizim için çok önemli. Eğlenceli ve dinamik bir sahnemiz olduğunu bilmelisiniz. Açılış törenleri, mezuniyet partileri, kokteyller ve düğün gibi özel günlerinizin konseptine göre hizmet sunuyoruz. Tabii ki konsepti belirleyecek olan sizsiniz.

Amacımız sevdiklerinizle bir arada olacağınız keyifli bir hizmet almanız. Bu nedenle çalışırken oldukça titiz davranıyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sorunsuz bir hizmet almanız bizim için çok önemli. Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hayalini kurduğunuz eğlenceyi yaşamanız mümkün. Sağladığımız tüm hizmetlerden yararlanmak ve eşi benzeri olmayan bir gün geçirmek için bize ulaşın!

Aydın müzik grupları arasında yer alan firmamızla irtibata geçmek için hemen sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.