Grup Tuana Olcay Müzik

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Kuşadası, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Orkestra, Enstrüman Solo Performans
  • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Kuşadası’ndaysanız ve düğününüz için müzik hizmeti almak istiyorsanız, Grup Tuana Olcay Müzik farkını hissetmeye ne dersiniz? Organizasyonunuzun gidişatını olumlu yönde değiştirecek, tecrübeleriyle adeta düğününüzü yönetecek olan bir orkestra ile gecenin sonunun gelmesini hiç istemeyeceksiniz!

30 yılı aşkın bir süredir etkinliklerde müziğimizi canlı bir şekilde icra ediyoruz. Özellikle Ege bölgesinde aldığımız sahnelerde adımızdan sıkça söz ettirdik. Uzun zamandır sektörün hatırı sayılır müzisyenleriyle çalışan ekibimiz ile birlikte gecenize farklı bir yorum getirmek için hazırız!

Düğününüzden önce çiftimizle bir toplantı gerçekleştiriyor, gece için bizden neler istediğinizi öğreniyoruz. Düğünlerde faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri çiftlerimizin memnuniyetini sağlamak bizim ilk amacımız. Bunun için de tüm istek ve beklentilerinizi öğreniyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Ses, ışık ve görüntü sistemlerine sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bu sayede Kuşadası düğün orkestrası olarak faaliyet gösteren tüm orkestralardan farklılık gösteriyoruz. Düğün salonunun yetersiz olduğu ya da çiftlerin o şekilde anlaştığı durumlarda kaliteli ve son teknolojiden yararlandığımız ekipmanlarımızı getirebiliyoruz.

Düğününüz başlamadan 3 saat önce salonda olmamız, hazırlıklarımızı tamamlamak için yeterli oluyor. Deneyimlerimiz sayesinde sistemlerimizi hızlı bir şekilde kuruyor, provalar yapıyor gecenin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için hazır oluyoruz.

Vizyonumuz ve geniş repertuvarımız sayesinde sadece düğünlerde değil, aklınıza gelen tüm özel ve kurumsal davetlerde rol alabiliyoruz. Bugüne kadar sayısız düğünde, kına gecesinde, nişanda, mezuniyette, sünnette, doğum gününde ve kokteyllerde müziğimizi icra ettik. Tecrübelerimiz sayesinde gecenin sonuna kadar tüm akışı kontrol ediyor, konuklarımızın istek şarkılarını da çalarak keyifli saatler yaşamanızı sağlıyoruz.

Bizi şehir dışındaki birçok yerden de tercih edebiliyorsunuz. Kaliteli müziğimizi sizinle de paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Olcay Tonkul

  • Adres: Kuşadası, Aydın

Grup Tuana Olcay Müzik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!