Feedback Plus Müzik Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Feedback Plus Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Feedback Plus Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Funk, Konsept Müzikler

Feedback Plus Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Feedback Plus Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Feedback Plus Müzik Organizasyon Hakkında

Feedback Plus Müzik Organizasyon olarak seçkin sanatçı ve orkestra alternatiflerimizle, DJ, karşılama ve bando grupları gibi zengin hizmetlerin olduğu profesyonel çözümler sunuyoruz. Gerek ulusal gerekse uluslararası platformlarda alanında uzman çözüm ortaklarımızla çok özel sahne performanslarına imza atarken, düğün eğlencelerinizi bambaşka bir renk katıyoruz. Bir düğün müzik organizasyon firmasında görmek isteyeceğiniz tüm hizmetleri eksiksiz sunarak davetlerinizde fark yaratıyoruz.

Deneyim

Şirketimizi 2018 yılında Feedback Müzik Organizasyon olarak kurduk ve 2021 yılında kurumsallaşarak çok daha geniş bir yelpazede hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Bugüne dek düğünlerdeki üstün orkestra performansımızla beğeni toplayarak, Aydın başta olmak üzere pek çok ilde düğünlerin vazgeçilmezi olduk. Yetenekli müzisyenlerden oluşan sanatçılarımızın yanı sıra, solo, duo ve trio ekiplerimiz ve zengin repertuara sahip DJ’lerimiz de bulunuyor.

Hizmetler

Aydın düğün müzikleri denince ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Misafirlerinizi davetlerinizin girişinde enstrümantal eserlerle karşılayabiliriz. Sanatçılarımız ve orkestra ekiplerimiz eğlencenizin temposunu asla düşürmüyor ve en sevdiğiniz şarkıları çalabilen DJ’lerimiz geceye renk katıyor. Perküsyon ve özel perküsyon-DJ gruplarımızı ve saksafon performansımızı denemenizi tavsiye ederiz. Gelin alma merasimi ve pasta kesimi gibi özel anlarda bando ekibimiz size eşlik edebilir.

Müzik Türleri

Klasik düğün tarzlarından Türkçe-yabancı, pop ve oyun havalarının yanında müzik zevkinize ve taleplerinize göre halk müziği, caz-blues, funk gibi farklı türler de çalabiliriz. Zengin repertuarlarımızda bu unutulmaz geceye has konseptler yaratmak isteyen çiftlerimiz için Latin, Balkan, Grek gibi müzik türleri için de destek verebiliriz. Başta Balkan müzikleri olmak üzere farklı müzik kültürlerini davetinize taşıyarak düğününüzde tatlı bir Makedon havası estirebiliriz.

Ek Hizmetler

Sabit bir repertuara bağlı kalmaksızın geçmişten ve günümüzden şarkılar ve özel performanslar sunarken, ışık, ses ve sahne gibi tüm teknik ihtiyaçlarınızı da sizin için düşünüyoruz. Dillere destan bir düğün istiyorsanız, dans grupları ve büyüleyici sahne şovlarıyla sahnemizde sadece kulağa değil, gözlerinize de hitap edebiliriz. Birbirinize aşkla bakarak dans ettiğiniz size “özel düğün bestesi” de hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

En çok tercih edilen Aydın düğün orkestraları arasında yer alan firmamız, hayatınızın en özel gününde size A’dan Z’ye kusursuz bir eğlence için tüm hizmetleri sunuyor. Feedback Plus Müzik Organizasyon farkıyla sahne ve gösteri performanslarımızda çiftlerimizin müzik zevkleri kadar bütçelerini de düşünerek uygun fiyat seçenekler sunuyoruz. Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Ömer Kaçar
  Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Feedbackplus Müzik Organizasyon Tic.Ltd.Şti. Adalet Mah.Manas Bulv.Folkart Towers No:47/B D:2601

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Feedback Plus Müzik Organizasyon Yol Haritası

Feedback Plus Müzik Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

R&Z

Rahşan & Zeki

Düğün Tarihi: 25.07.2021Çok eğlendik her türlü müzikten çaldılar ve biz ve misafirlerimiz çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.