Eliz Band

E-posta Gönder

 • Kuşadası, Aydın. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Eliz Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Eliz Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Eliz Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Eliz Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Eliz Band Hakkında

Yıllara dayanan tecrübemiz ve kaliteli hizmetimizle organizasyonlarınıza eğlence katmak için buradayız! Eliz Band ekibi olarak şimdiye kadar çok sayıda başarılı işe imza attık. Mutlu anlarınıza eğlence kattığımız için kendimizi şanslı sayıyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler için de oldukça gururluyuz.

Her zaman çiftlerimize ve yaptığımız işe büyük saygı duyuyoruz. Bizimle tanıştığımızda işimiz konusunda ne kadar hassas olduğumuz anlayacaksınız. Aydın düğün orkestrası firmaları arasında yer alıyoruz. Müzik sektörünün öncü firmalarından biriyiz. Eğlenceniz boyunca A'dan Z'ye her şey titiz bir şekilde planlayıp, başarıyla uyguluyoruz. Süreci takip ediyor, size düşlerinizdeki organizasyonu yaşatıyoruz.

Eliz Band ile çalıştığınızda bilmelisiniz ki davetlerinizde eğlenceye doyacaksınız. Profesyonel müzisyenlerden oluşan bu ekibimizle size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sevdiğiniz şarkıları söylüyor, tarzınıza uygun bir repertuvar hazırlıyoruz. Size hizmet etmekten büyük keyif alıyoruz. Dilerseniz organizasyonunuzdan önce bizimle iletişime geçebilir, detaylı akış planı ve müzik listesi oluşturabilirsiniz.

Eğer düğün mekanınızda ses ve şık sistemleri yetersizse sizin mağdur olmanızı istemeyiz. Bu doğrultuda da ses, ışık ve sahne ekipmanı kurulumlarını biz üstelenebiliyoruz. Eğitimli teknik personelimiz öncülüğünde mekanda gereken hazırlıkları kolayca yapıyoruz. Amacımız her açıdan kusursuz bir hizmet almanız. Eğlencenize özen gösterdiğimizi kıyafet seçimlerimizle de kanıtlıyoruz. Birbirimizle uyumlu şekilde giyiniyor, sahnede hoş bir görüntü oluşturuyoruz. Bize nasıl bir düğün eğlencesi hayal ettiğinizi anlatmanız, isteklerinizi gerçeğe dönüştürmemiz için yeterli. Size her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki siz ne kadar mutlu olursanız biz de o kadar kendimizi başarılı sayacağız.

Aydın müzik grupları arasında yer alan orkestramızla iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.