Müzik Aydın

Eliz Band

  • Min. Fiyat
    75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Eliz Band Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Eliz Band Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Konsept Müzikler

Eliz Band Sıkça Sorulan Sorular

Eliz Band düğün müziği fiyatları ne kadar?

Eliz Band düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Eliz Band fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Eliz Band fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Eliz Band performans süresi ne kadar?

Eliz Band performans süresi 4 saatten fazla olarak öne çıkmaktadır.

Eliz Band performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Eliz Band performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Eliz Band ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Eliz Band ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Eliz Band hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Eliz Band davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, bayi toplantısı, piknik, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, açılışlar, nişan, doğum günü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Eliz Band kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Eliz Band düğün müziği alanında 5-10 yıl tecrübeye sahiptir.

Eliz Band şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eliz Band şehir dışında hizmet veriyor.

Eliz Band hangi ek hizmetleri sunuyor?

Eliz Band şu ek hizmetleri sunuyor: "i̇nteraktif sahne performansı, çifte özel beste, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, şarkı listesi oluşturma, şehir dışında hizmet, ekipman, dans grupları, konsepte uygun kostüm, düğün öncesi planlama toplantısı".

Eliz Band Hakkında

Yıllara dayanan tecrübemiz ve kaliteli hizmetimizle organizasyonlarınıza eğlence katmak için buradayız! Eliz Band ekibi olarak şimdiye kadar çok sayıda başarılı işe imza attık. Mutlu anlarınıza eğlence kattığımız için kendimizi şanslı sayıyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler için de oldukça gururluyuz.

Her zaman çiftlerimize ve yaptığımız işe büyük saygı duyuyoruz. Bizimle tanıştığımızda işimiz konusunda ne kadar hassas olduğumuz anlayacaksınız. Aydın düğün orkestrası firmaları arasında yer alıyoruz. Müzik sektörünün öncü firmalarından biriyiz. Eğlenceniz boyunca A'dan Z'ye her şey titiz bir şekilde planlayıp, başarıyla uyguluyoruz. Süreci takip ediyor, size düşlerinizdeki organizasyonu yaşatıyoruz.

Eliz Band ile çalıştığınızda bilmelisiniz ki davetlerinizde eğlenceye doyacaksınız. Profesyonel müzisyenlerden oluşan bu ekibimizle size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sevdiğiniz şarkıları söylüyor, tarzınıza uygun bir repertuvar hazırlıyoruz. Size hizmet etmekten büyük keyif alıyoruz. Dilerseniz organizasyonunuzdan önce bizimle iletişime geçebilir, detaylı akış planı ve müzik listesi oluşturabilirsiniz.

Eğer düğün mekanınızda ses ve şık sistemleri yetersizse sizin mağdur olmanızı istemeyiz. Bu doğrultuda da ses, ışık ve sahne ekipmanı kurulumlarını biz üstelenebiliyoruz. Eğitimli teknik personelimiz öncülüğünde mekanda gereken hazırlıkları kolayca yapıyoruz. Amacımız her açıdan kusursuz bir hizmet almanız. Eğlencenize özen gösterdiğimizi kıyafet seçimlerimizle de kanıtlıyoruz. Birbirimizle uyumlu şekilde giyiniyor, sahnede hoş bir görüntü oluşturuyoruz. Bize nasıl bir düğün eğlencesi hayal ettiğinizi anlatmanız, isteklerinizi gerçeğe dönüştürmemiz için yeterli. Size her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki siz ne kadar mutlu olursanız biz de o kadar kendimizi başarılı sayacağız.

Aydın müzik grupları arasında yer alan orkestramızla iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Kuşadası/ Aydın

  • Haritadaki Konumu

    Eliz Band Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.