Müzik Aydın

Atlas Orkestra

 • Min. Fiyat
  20.000-30.000 TL

Atlas Orkestra Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Atlas Orkestra Özellikler

Performans Türü
DJ Orkestra
Özellikler
Ekipman Şehir Dışında Hizmet Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Oyun Havaları Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Konsept Müzikler

Atlas Orkestra Sıkça Sorulan Sorular

Atlas Orkestra düğün müziği fiyatları ne kadar?

Atlas Orkestra düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Atlas Orkestra fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Atlas Orkestra fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Atlas Orkestra performans süresi ne kadar?

Atlas Orkestra performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Atlas Orkestra performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Atlas Orkestra performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

Atlas Orkestra ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Atlas Orkestra ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Atlas Orkestra hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Atlas Orkestra açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, bayi toplantısı, parti, nişan, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Atlas Orkestra kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Atlas Orkestra düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Atlas Orkestra Hakkında

Atlas Orkestra Kuşadası orkestraları içinde, 15 yıldır sektördeki deneyimi ve profesyonelliğiyle öne çıkan bir kuruluş. Özellikle düğün sektöründe faaliyet gösteren firma, bölgede tanınan ve tercih edilen bir marka. Atlas Orkestra, sadece orkestra ve müzik hizmeti sunmakla kalmayıp düğün organizasyonu konusunda çiftlere kapsamlı bir destek sağlar. Bu sayede çiftlerin organizasyon detaylarıyla uğraşma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor onlara sadece o büyülü günün tadını çıkarmak kalıyor.

Deneyim

Atlas Orkestra ekibi, sabit olarak 4 uzman üyeden oluşuyor. Ancak etkinliklerin özel içeriğine ve ihtiyacına bağlı olarak, esnek bir yaklaşımla ekibi genişletiyor ve iş birlikleri kuruyoruz. Bu şekilde her organizasyonun benzersiz gereksinimlerine uygun olarak özel bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve etkinliklerini unutulmaz kılmak için Aydın düğün orkestra alanında dinamik bir ekiple çalışıyoruz.

Hizmetler

Orkestra, müşterilere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Orkestra, DJ, bando ekibi, nedime hizmeti ve 4 kişilik dans ekibi gibi çeşitli seçeneklerle etkinliklere renk katıyor. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet gibi özel günlerinizde profesyonel ekibimizle yanınızda oluyoruz. Her etkinlik için özel olarak hazırlanan hizmetlerimizle, anılarınızı unutulmaz kılmak için buradayız.

Müzik Türleri

Firma, düzenlediği organizasyonlarda geniş bir müzik yelpazesi hazırlayarak her zevke hitap ediyor. Türkçe oyun havaları, dans müzikleri ve özel düğün konsepti müzikleri ile etkinliklere renk katıyor. Orkestramız, müşterilerin istekleri doğrultusunda çeşitli müzik türlerini ustalıkla çalıyor, her anın ve her organizasyonun atmosferini en iyi şekilde yansıtmayı amaçlıyor. Müşterilerimize unutulmaz bir müzik zevki yaşatmak için çeşitli tınıları bir araya getiriyor ve herkesin dans etmeye hazır olduğu enerjik bir atmosfer oluşturuyoruz.

Ek Hizmetler

Ek hizmetlerle organizasyonunuzu A'dan Z'ye planlayarak hayalinizdeki etkinliği gerçeğe dönüştürüyoruz. Aktüel çekim ve drone çekimi ile özel anlarınızı ölümsüzleştiriyor, etkinliğinizi muazzam görsel bir şölene dönüştürüyoruz. Süslemeler, dev ekran kurulumu, orkestra, kamera, giriş yolu, kına tahtı ve gelin masası gibi detaylarla her anı özenle tasarlıyor, etkinliğinizi unutulmaz kılıyoruz. Atlas Orkestra olarak size özel etkinlikleri hayata geçirmek için buradayız.

Atlas Orkestra olarak erken rezervasyonlarda müşterilerimize yardımcı oluyor ve ödeme konusunda esnek seçenekler sunuyoruz. Nakit ödeme ve banka havalesi gibi alternatifleri müşterilerimize sağlayarak ödeme sürecini kolaylaştırıyoruz. İş birliği sağlandığında önce bir kapora alıyor, etkinlik tamamlandıktan sonra kalan ödemeyi alarak müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Bu sayede, müşterilerimize güvenilir ve esnek bir hizmet sunarak özel günlerini sorunsuz bir şekilde planlamalarına yardımcı oluyoruz.Orkestra fiyatları Aydin incelemeleri için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurunuz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0256 234 03 57

 • Adres:

  Aydın Kuşadası

 • Haritadaki Konumu

  Atlas Orkestra Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.