Aristocrat Müzik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Aristocrat Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Aristocrat Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, İspanyolca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Aristocrat Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma

Aristocrat Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Aristocrat Müzik Hakkında

Merhaba, biz Mert ve Onur Günaydın. Uzun yıllar müzikle amatör olarak uğraştıktan sonra 2002’de şan ve piyano eğitimi alarak profesyonel müzik yaşamımıza adım attık. Bugün Aristocrat Müzik grubu adıyla Kuşadası ve çevresindeki düğünlerde renkli bir performans sergileyerek size keyifli geceler yaşatıyoruz. Ses sistemimiz, zengin repertuarımız ve kulağınızın pasını silecek şarkılarımızla düğünleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

Deneyim

Sadece Kuşadası değil, İzmir ve Aydın çevresinde de sıklıkla sahne alıyoruz. Aristocrat Müzik’te deneyimli müzisyenler, üstün kalitede enstrümanlar ve en son teknolojiye sahip ses ve ışık sistemleriyle sahne alıyoruz. Üstlendiğimiz tüm davetlerde gecenin başlangıcından son dakikasına kadar size ve konuklarınıza bir müzik ziyafeti yaşatacağımızı söyleyebiliriz. Kuruluşumuzdan bu yana devamlı olarak repertuarımızı ve teknik alt yapımızı yenileyerek güncelliyoruz.

Canlı performanslarımızda solist, klavye, klarnet, keman, gitar ve ritim olmak üzere kemik bir kadromuz bulunuyor. Grup üyelerimiz alanlarında uzman eğitimli profesyonellerden meydana gelmektedir. Davetinizle ilgili talepleriniz doğrultusunda grubumuza saksafon, trompet ve trombon gibi bakır üflemeli enstrümanlar, bass gitar, buzuki ve kanun ekleyerek karşınıza daha geniş bir kadroyla çıkabiliriz.

Kuşadası ve Aydın’da bugüne dek pek çok düğünde sahne alarak çiftlerimizin mutluluğuna şahitlik ettik. Ayrıca Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi, Martı Otel, Korumar Otel ve Didim Yacht Club gibi çeşitli turizm işletmelerinin ve kurumsal firmaların özel gecelerine de katıldık. Çiftlerimize ve sevdiklerine bu özel gecede keyifli saatler yaşatmak için repertuarımızda sayısız şarkıya ve tarza yer veriyoruz.

Hizmetler

Kuşadası düğün orkestrası hizmetimizde davul, perküsyon, DJ ve orkestra gibi ayrıcalıklar sunuyoruz. Ücretlendirmemizi sahne performans süresine ve müzisyen sayısına göre belirlediğimizi söyleyebiliriz. Çiftlerimizle yapacağımız ön görüşmede gecenin akışı, çiftlerimizin tercih ettikleri şarkılar ve müzik türleri gibi detayların üzerinden geçiyoruz. Dilerseniz size özel bir şarkı listesi de oluşturabiliriz. Aristocrat Müzik olarak size ve misafirlerinizi aklınızdan asla silinmeyecek bir sahne gösterisi sunabiliriz.

Müzik Türleri

Repertuarımız farklı zevklere sahip tüm çiftlere ve misafirlerine hitap edecek kadar zengin. Enstrümantal eserler, yerli ve yabancı slow parçalar, yemek müziği, vals ve Latin parçalar, Türk sanat müziği eserleri, popüler Türk ve yabancı şarkılar, oyun havaları ve yöresel parçalar repertuarımızın içeriğinin sadece birkaç örneği. Katıldığımız düğünlerde belirli bir repertuara bağlı kalmaksızın misafir profili, yaş grubu ve sizin isteklerinize göre sahne akışımızı sürdürebiliriz.

Ek Hizmetler

Şehir dışındaki düğünlerinize katılabiliriz. Sahnemizdeki renkli saatlerimizin dışında davetinizin organizasyonuyla ilgili çeşitli destekleri vermemiz de mümkün. Planlama, ses, ışık ve sahne gibi teknik destekler ve animasyonla ilgili talepleriniz için bize başvurabilirsiniz. Süsleme, salon ve mekan temini gibi konularda, açılışlar ve iş yemeklerinde de Aristocrat Müzik farkıyla size dört dörtlük bir hizmet verebiliriz.

Düğünlerin aranan isimlerinden biriyiz ve çiftlerimize her davette doyumsuz bir müzik şöleni yaşatıyoruz. Aydın ve Kuşadası çevresindeki davetlerinizde geçmişten günümüze gelen en güzel şarkıları dinlemek ve eğlenmek için sayfanın altındaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Yandaki formumuzu doldurarak Aristocrat Müzik fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir ve ücretsiz fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Çiftlerimize şimdiden sevdikleriyle bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.