Müzik Aydın

Aristocrat Müzik

5,0
  • Min. Fiyat
    50.000-75.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Aristocrat Müzik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
50.000-75.000 TL

Aristocrat Müzik Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Şarkı Listesi Oluşturma
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce İspanyolca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği

Aristocrat Müzik Sıkça Sorulan Sorular

Aristocrat Müzik düğün müziği fiyatları ne kadar?

Aristocrat Müzik düğün müziği minimum fiyatı 25.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Aristocrat Müzik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Aristocrat Müzik fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Aristocrat Müzik performans süresi ne kadar?

Aristocrat Müzik performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Aristocrat Müzik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Aristocrat Müzik performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Aristocrat Müzik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Aristocrat Müzik ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmeliyiz.

Aristocrat Müzik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Aristocrat Müzik bayi toplantısı, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Aristocrat Müzik kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Aristocrat Müzik düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Aristocrat Müzik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aristocrat Müzik şehir dışında hizmet veriyor.

Aristocrat Müzik hangi ek hizmetleri sunuyor?

Aristocrat Müzik şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, ekipman, şarkı listesi oluşturma, açık havada performans".

Aristocrat Müzik Hakkında

Merhaba, biz Mert ve Onur Günaydın. Uzun yıllar müzikle amatör olarak uğraştıktan sonra 2002’de şan ve piyano eğitimi alarak profesyonel müzik yaşamımıza adım attık. Bugün Aristocrat Müzik grubu adıyla Kuşadası ve çevresindeki düğünlerde renkli bir performans sergileyerek size keyifli geceler yaşatıyoruz. Ses sistemimiz, zengin repertuarımız ve kulağınızın pasını silecek şarkılarımızla düğünleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

Deneyim

Sadece Kuşadası değil, İzmir ve Aydın çevresinde de sıklıkla sahne alıyoruz. Aristocrat Müzik’te deneyimli müzisyenler, üstün kalitede enstrümanlar ve en son teknolojiye sahip ses ve ışık sistemleriyle sahne alıyoruz. Üstlendiğimiz tüm davetlerde gecenin başlangıcından son dakikasına kadar size ve konuklarınıza bir müzik ziyafeti yaşatacağımızı söyleyebiliriz. Kuruluşumuzdan bu yana devamlı olarak repertuarımızı ve teknik alt yapımızı yenileyerek güncelliyoruz.

Canlı performanslarımızda solist, klavye, klarnet, keman, gitar ve ritim olmak üzere kemik bir kadromuz bulunuyor. Grup üyelerimiz alanlarında uzman eğitimli profesyonellerden meydana gelmektedir. Davetinizle ilgili talepleriniz doğrultusunda grubumuza saksafon, trompet ve trombon gibi bakır üflemeli enstrümanlar, bass gitar, buzuki ve kanun ekleyerek karşınıza daha geniş bir kadroyla çıkabiliriz.

Kuşadası ve Aydın’da bugüne dek pek çok düğünde sahne alarak çiftlerimizin mutluluğuna şahitlik ettik. Ayrıca Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi, Martı Otel, Korumar Otel ve Didim Yacht Club gibi çeşitli turizm işletmelerinin ve kurumsal firmaların özel gecelerine de katıldık. Çiftlerimize ve sevdiklerine bu özel gecede keyifli saatler yaşatmak için repertuarımızda sayısız şarkıya ve tarza yer veriyoruz.

Hizmetler

Kuşadası düğün orkestrası hizmetimizde davul, perküsyon, DJ ve orkestra gibi ayrıcalıklar sunuyoruz. Ücretlendirmemizi sahne performans süresine ve müzisyen sayısına göre belirlediğimizi söyleyebiliriz. Çiftlerimizle yapacağımız ön görüşmede gecenin akışı, çiftlerimizin tercih ettikleri şarkılar ve müzik türleri gibi detayların üzerinden geçiyoruz. Dilerseniz size özel bir şarkı listesi de oluşturabiliriz. Aristocrat Müzik olarak size ve misafirlerinizi aklınızdan asla silinmeyecek bir sahne gösterisi sunabiliriz.

Müzik Türleri

Repertuarımız farklı zevklere sahip tüm çiftlere ve misafirlerine hitap edecek kadar zengin. Enstrümantal eserler, yerli ve yabancı slow parçalar, yemek müziği, vals ve Latin parçalar, Türk sanat müziği eserleri, popüler Türk ve yabancı şarkılar, oyun havaları ve yöresel parçalar repertuarımızın içeriğinin sadece birkaç örneği. Katıldığımız düğünlerde belirli bir repertuara bağlı kalmaksızın misafir profili, yaş grubu ve sizin isteklerinize göre sahne akışımızı sürdürebiliriz.

Ek Hizmetler

Şehir dışındaki düğünlerinize katılabiliriz. Sahnemizdeki renkli saatlerimizin dışında davetinizin organizasyonuyla ilgili çeşitli destekleri vermemiz de mümkün. Planlama, ses, ışık ve sahne gibi teknik destekler ve animasyonla ilgili talepleriniz için bize başvurabilirsiniz. Süsleme, salon ve mekan temini gibi konularda, açılışlar ve iş yemeklerinde de Aristocrat Müzik farkıyla size dört dörtlük bir hizmet verebiliriz.

Düğünlerin aranan isimlerinden biriyiz ve çiftlerimize her davette doyumsuz bir müzik şöleni yaşatıyoruz. Aydın ve Kuşadası çevresindeki davetlerinizde geçmişten günümüze gelen en güzel şarkıları dinlemek ve eğlenmek için sayfanın altındaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Yandaki formumuzu doldurarak Aristocrat Müzik fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir ve ücretsiz fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Çiftlerimize şimdiden sevdikleriyle bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kuşadası

  • Haritadaki Konumu

    Aristocrat Müzik Yol Haritası

Aristocrat Müzik Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Nur & Nevzat

Düğün Tarihi: 21.01.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ses, ışık sistemi ve 4 kişilik orkestra için anlaştık. Ses ve yorumlarıyla gecemizi mükemmelleştirdiler, misafirlerimize müzik ziyafeti sundular, eğlenceye doyamadık, sonsuz teşekkürler 🙏❤️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.