Müzik Aydın

4 Ses Müzik

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

4 Ses Müzik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

4 Ses Müzik Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Balkan Grek Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

4 Ses Müzik Sıkça Sorulan Sorular

4 Ses Müzik düğün müziği fiyatları ne kadar?

4 Ses Müzik düğün müziği minimum fiyatı 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

4 Ses Müzik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

4 Ses Müzik fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

4 Ses Müzik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

4 Ses Müzik performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

4 Ses Müzik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

4 Ses Müzik ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

4 Ses Müzik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

4 Ses Müzik piknik, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, parti organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

4 Ses Müzik kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

4 Ses Müzik düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

4 Ses Müzik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 4 Ses Müzik şehir dışında hizmet veriyor.

4 Ses Müzik hangi ek hizmetleri sunuyor?

4 Ses Müzik şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, ekipman, açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, i̇nteraktif sahne performansı, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri".

4 Ses Müzik Hakkında

Sloganımız “Her yaş için müzik!” sözüyle de belirttiğimiz gibi bizim için müzik hayatın her döneminde var olan muhteşem bir değer. 4 Ses Müzik Aydın’da beklentilerinizin ötesinde bir hizmet almaya şimdiden hazır olun.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günlerinizde orkestra anlamında size gereken desteği sağlıyoruz. Birbirinden güzel şarkıları sizin için özenle seslendiriyoruz. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Aklınıza gelen, istediğiniz tüm tarzları ve parçaları rahatlıkla icra edebiliyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemleri kurulumunda da daima kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Eğitimli ve yetenekli müzisyenlerle bir arada çalışıyoruz. Aynı zamanda eğitimcilik de yapıyor, müzik alanında kendini geliştirmek isteyenlere yardımcı oluyoruz.

1997 yılında Nedim Tarımcıoğlu tarafından kurulan bir orkestrayız. Aydın Kültür ve Sanat Merkezi’nde müzik eğitimi almak isteyen her yaş grubunun ihtiyaçlarını memnuniyetle karşılıyoruz. İster amatör isterseniz de profesyonel bir ruha sahip olun. Bizim için hiç fark etmez. Müzik eğitimi almak isteyen herkese ve her yaş grubuna rahatlıkla yardımcı olabiliyoruz. Akademik eğitmen kadromuzla beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılıyoruz.

Müzik eğitimi almaya başlayacak yeni bir kursiyerseniz sizi önce sınıflara ayırıyoruz. Sınıf dağılımlarımızı yaş grupları, tercih edilen enstrümanın türü, daha önce eğitim aldıysanız da bilgi seviyelerinize göre belirliyoruz. Herkesi kendi için en uygun olacak sınıfa kolaylıkla yönlendiriyoruz. Az öğrenci ama çok etkin öğretim formülü ile harekete geçiyoruz. Enstrüman derslerinde sınıf başına öğrenci sayımız dört kişi. Bireysel derslerimiz ise özel dersliklerde eğitmenle birebir şekilde yapılıyor.

Aydın müzik grupları arasında yer alan firmamız hakkında daha detaylı bilgiler almak ve hizmet içeriklerimizi öğrenmek için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak bize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Güzelhisar Mh. Adnan Menderes Blv. No:19/C

  • Haritadaki Konumu

    4 Ses Müzik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.