4 Ses Müzik

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Efeler, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Balkan, Grek, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Hakkında

Sloganımız “Her yaş için müzik!” sözüyle de belirttiğimiz gibi bizim için müzik hayatın her döneminde var olan muhteşem bir değer. 4 Ses Müzik Aydın’da beklentilerinizin ötesinde bir hizmet almaya şimdiden hazır olun.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günlerinizde orkestra anlamında size gereken desteği sağlıyoruz. Birbirinden güzel şarkıları sizin için özenle seslendiriyoruz. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Aklınıza gelen, istediğiniz tüm tarzları ve parçaları rahatlıkla icra edebiliyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemleri kurulumunda da daima kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Eğitimli ve yetenekli müzisyenlerle bir arada çalışıyoruz. Aynı zamanda eğitimcilik de yapıyor, müzik alanında kendini geliştirmek isteyenlere yardımcı oluyoruz.

1997 yılında Nedim Tarımcıoğlu tarafından kurulan bir orkestrayız. Aydın Kültür ve Sanat Merkezi’nde müzik eğitimi almak isteyen her yaş grubunun ihtiyaçlarını memnuniyetle karşılıyoruz. İster amatör isterseniz de profesyonel bir ruha sahip olun. Bizim için hiç fark etmez. Müzik eğitimi almak isteyen herkese ve her yaş grubuna rahatlıkla yardımcı olabiliyoruz. Akademik eğitmen kadromuzla beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılıyoruz.

Müzik eğitimi almaya başlayacak yeni bir kursiyerseniz sizi önce sınıflara ayırıyoruz. Sınıf dağılımlarımızı yaş grupları, tercih edilen enstrümanın türü, daha önce eğitim aldıysanız da bilgi seviyelerinize göre belirliyoruz. Herkesi kendi için en uygun olacak sınıfa kolaylıkla yönlendiriyoruz. Az öğrenci ama çok etkin öğretim formülü ile harekete geçiyoruz. Enstrüman derslerinde sınıf başına öğrenci sayımız dört kişi. Bireysel derslerimiz ise özel dersliklerde eğitmenle birebir şekilde yapılıyor.

Aydın müzik grupları arasında yer alan firmamız hakkında daha detaylı bilgiler almak ve hizmet içeriklerimizi öğrenmek için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak bize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İletişim

Nedim Tarimcioglu

 • Adres: Güzelhisar Mh. Adnan Menderes Blv. No:19/C

4 Ses Müzik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!