Müzik Ankara

Başar Sayılgan Orkestrası

5,0
0312 963 34 81
Mesaj Gönder
 • Min. Fiyat
  50.000-75.000 TL

En Popüler Yorum

Büşra & Ahmet

Düğün Tarihi: 10.06.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bu orkestranın bulunduğu bir düğüne katılmıştık. Müzik kalitesi ortalama bir Türk düğününün oldukça üzerindeydi. Başar Bey'i diğer işlerinden de takip ediyor ve beğeniyoruz. Geleneksel bir düğünden farklı bir şey planlıyorsanız adresiniz burası:)

Başar Sayılgan Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
50.000-75.000 TL

Başar Sayılgan Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Caz/Blues Funk Konsept Müzikler

Başar Sayılgan Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Başar Sayılgan Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Başar Sayılgan Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 50.000-75.000 TL aralığından başlamaktadır.

Başar Sayılgan Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Başar Sayılgan Orkestrası fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Başar Sayılgan Orkestrası performans süresi ne kadar?

Başar Sayılgan Orkestrası performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Başar Sayılgan Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Başar Sayılgan Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Başar Sayılgan Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Başar Sayılgan Orkestrası ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Başar Sayılgan Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Başar Sayılgan Orkestrası doğum günü, bayi toplantısı, piknik, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan, baby shower organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Başar Sayılgan Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Başar Sayılgan Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Başar Sayılgan Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Başar Sayılgan Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Başar Sayılgan Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Başar Sayılgan Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, şehir dışında hizmet, çifte özel beste, açık havada performans, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman, konsepte uygun kostüm, ses, işık, truss ve sahne sistemleri".

Başar Sayılgan Orkestrası Hakkında

Başar Sayılgan Orkestrası, eğlencenizin doruklara ulaşacağı, düğününüzün başladığı andan bittiği ana kadar eşsiz bir müzik keyfine doyacağınız düğünler geçirmenizi sağlıyor. Ankara düğün orkestraları arasında sektörel deneyimi ve her tarza hitap eden zengin repertuarıyla ayrılan orkestramız size bir müzik şöleni yaşatıyor. Talep doğrultusunda çifte özel beste ve istedikleri tarzda performans sergiliyoruz.

Deneyim

Eğlence sektöründe uzun yıllar deneyim sahibi olduktan sonra kendi markamızı kurduk. Yıllardır bu sektörde, ünlü isimlerle çalışarak deneyim kazandık. Burcu Güneş, Rafet El Roman, Deniz Seki, Halil Sezai gibi başarılı sanatçılarla çalıştık. Bunların dışında, Beko 2019 Golf Ödülleri’nde sahne aldık. Bu tecrübemizle çiftimiz ve sevdiklerinin kaliteli bir hizmetle keyif dolu bir gece geçireceklerini garanti ediyoruz.

Hizmetler

Ankara düğün müzik grupları arasında yer alan Başar Sayılgan Orkestrası, sadece Ankara’da değil şehir dışındaki etkinliklerinizde de hizmet veriyor. Orkestra, DJ, bando, fasıl grubu, karşılama ya da kokteyl grubu ve solo enstrüman gibi müzik sektörüne dahil olan her hizmeti sağlayabiliyoruz. Düğününüz öncesi planlama yapıyor ve programın akışına birlikte karar veriyoruz.

Müzik Türleri

Nerdeyse bütün müzik türlerinden ve birçok dilden oluşan repertuarımız her müzik zevkini doyuracak zenginliğe sahip. Başlıca müzik türleri arasında oyun havaları, Türkçe veya yabancı pop, rock, elektronik, Türk halk müziği, arabesk, fantezi, caz ve nostaljik, Latin, Karadeniz gibi konsept müzikler yer alıyor. İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca olmak üzere repertuar dilleriyle size kulaklarınızın pasını silecek bir eğlence sunuyoruz.

Ek Hizmetler

Başar Sayılgan Orkestrası sunduğu bir çok ek hizmetle de gecenizi güzelleştirmeye devam ediyor. İstek doğrultusunda şarkı listesi oluşturma, kişiye özel beste, DJ perküsyon, DJ saksafon, DJ keman gibi hizmetleri bulunuyor. Bunlar dışında ses, ışık ve truss sistemleri düzenlemelerini de yapıyoruz. Eğlencenizi doruklara çıkaracak olan çifte özel karaoke hizmetimiz de bulunuyor.

Başar Sayılgan Orkestrası, yıllardır eğlence sektörünün önde gelen isimlerinden oluşmuş, kalite ve deneyimiyle öne çıkan bir orkestra. Rüya gibi bir gece geçirmenizi ve eşsiz bir müzik şöleni yaşayarak doyasıya eğlenmenizi istiyoruz. Eğer siz de Ankara düğün orkestra fiyatlarını öğrenmek ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0312 963 34 81

 • Adres::

  Ankara/Çankaya

 • Haritadaki Konumu

  Başar Sayılgan Orkestrası Yol Haritası

Başar Sayılgan Orkestrası Yorumları (10)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Büşra & Ahmet

Düğün Tarihi: 10.06.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bu orkestranın bulunduğu bir düğüne katılmıştık. Müzik kalitesi ortalama bir Türk düğününün oldukça üzerindeydi. Başar Bey'i diğer işlerinden de takip ediyor ve beğeniyoruz. Geleneksel bir düğünden farklı bir şey planlıyorsanız adresiniz burası:)

Yıldız & Arda

Düğün Tarihi: 04.09.2021

Düğünün hazırlık süreçleri stresli ve koşturmaca halindedir bilirsiniz. Bizim bu sürecimizin her anında verdiğiniz destekler için, anlayışınız ve çözüm odaklı olduğunuz için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Başar Sayılgan Orkestrası ile muhteşem bir gece yaşadık. Her evlenecek çifte bu... devam 

Aleyna & Kerem

Düğün Tarihi: 08.08.2021

Çok keyif aldığımız bir akşamdı, bütün ihtiyaçlarımıza çözüm odaklı yaklaşıldı ve her istediğimiz her dilediğimiz gerçekleşti. BSO ve Başar bey bütün desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Sizleri tekrardan izlemek, dinlemek çok isteriz.

Berna & Serdar

Düğün Tarihi: 01.08.2021

Ekibi, enerjilerini, çaldıkları şarkıları çok beğendik. Davetli olarak bulunduğum bir düğündü ve gerçekten çok güzeldi. Bu ekibi takip etmeye başladım ve konserlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

Kübra & Güneş

Düğün Tarihi: 05.06.2021

Hayatımızın en önemli gününü etkileyici sahne performanslarıyla konuklarımız ve bizim için unutulmaz kıldınız. BSO'ya sonsuz teşekkür ediyoruz. Her düğün videosunu izleyişimizde o güne tekrar geri dönmek istiyoruz. Sizi başka organizasyonlarda görmek, sahnenizi tekrar izleyip eğlenmek çok... devam 

Özge & Umut

Düğün Tarihi: 15.08.2020


Her sürecimizde bize destek olunmuştur. Düğünümüz tam istediğimiz gibi rüya gibi bir geceye dönüşmüştür. Teşekkürler Başar Sayılgan Orkestrası.

Başar Sayılgan Orkestrası

Bizimle çalıştığınız için asıl bizler çok teşekkür ederiz. Sizde güzel hatıralar bırakmak bizim için pahabiçilemez. Bir ömür mutlulukla ve sağlıkla kalın :))

İlknur & Samet

Düğün Tarihi: 02.06.2020

Yeni evlenecek çiftlere tavsiye ediyoruz. Çünkü her detayla tek tek ilgilenen çözüm odaklı bir ekip, çok eğlendik, çok keyif aldık. Her şey için teşekkür ederiz. BSO orkestrası bir harika (:

Süeda & Berker

Düğün Tarihi: 24.08.2019


Harika bir kadro ve harika müzikler. Çok eğlendik. Başar Bey'e desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Başar Sayılgan Orkestrası

Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sevgiler diliyoruz.

Tuğçe & Ertuğ

Düğün Tarihi: 28.07.2017

O nasıl bir geceydi öyleee. Kesinlikle anlatılmaz yaşanır. Yaşamayanlar gerçekten çok şey kaybetmiş demektir. Bu nasıl bir performans, nasıl güzel müzikler öyle. Ağzım sürekli kulaklarımda, o mutluluğumuzu , o heyecanımızı, o eğlencemizi hiç unutamıyorum. Tekrar tekrar o geceye dönmek istiyorum. Bu... devam 

Züleyha & Kıvanç

Düğün Tarihi: 20.08.2016

Düğünümüzü Samsun'da yaptık. Tercihimizi buradan yerel bir orkestra ile değil de BSO'dan yana kullandık. Bu orkestrayı bir arkadaşımızın düğününde görmüştük, ısrarla kendi düğünümüze istedik. Başar bey bizi kırmadı ve buralara kadar geldiler. Hayallerimizin çok çok üstünde bir gece geçirdik... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.