Armonia Mimaroba

0212 963 08 38

E-posta Gönder

 • Büyükçekmece, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Armonia Mimaroba
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Armonia Mimaroba Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Armonia Mimaroba Özellikler

Mekan Özellikleri
Göl kenarında Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Armonia Mimaroba Sıkça Sorulan Sorular

Armonia Mimaroba düğün fiyatları ne kadar?

Armonia Mimaroba düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Armonia Mimaroba düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Armonia Mimaroba kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Armonia Mimaroba 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Armonia Mimaroba Hakkında

Armonia Düğün & Davet ailesinin en genç üyesi Armonia Mimaroba ile davet sektöründe edindiğimiz deneyimleri yepyeni bir mekana taşıyoruz. 2022’de sizlere açtığımız kapılarımızın ardında en yeni trendlerle dekore edilmiş ve en son teknolojiyle donatılmış bir salon yatıyor. Davet sektörüne adımızı altın harflerle yazdıran hizmet kalitemizle düğün gününüzde dünyanın en özel çifti siz olacaksınız.

Davet Alanları

Mekanımız Büyükçekmece Mimaroba Atatürk Parkı içerisinde ve göl kenarında konumlanarak size yeşille doğanın birleştiği dingin bir manzara sunuyor. Düğün ve davetleriniz için kapalı salonumuzun yüksek tavanlı ve konforlu ortamında yapıyoruz. Hem yemekli hem de kokteyl düzeninde davetler verebileceğiniz salonumuz, 500 kişi ağırlayabilmemizi mümkün kılacak büyüklükte. Geniş dans pistimiz herkesin özgürce dans edebilmesine imkan tanıyor. Tesisimiz ayrıca işlevselliği ön plana çıkaran, amaçlarınız doğrultusunda kullanabileceğiniz nikah salonu ve 2 adet takı salonuyla da dikkat çekiyor.

Dekorasyon

Dekorasyonumuz, dikkat çekici ögelerin kullanımıyla oldukça lüks bir görünüme kavuşuyor. Sandalyelerde renk olarak şeffaf ve sedef tercih ederek ayna yüzeyli, S biçimli ve yuvarlak masalarımızın şıklığını tamamlıyoruz. Masa dekorasyonunda modernliği ön plana çıkarmak için cam vazolara ve cam çubuk şamdanlara, hem rengarenk hem zarif buketlere, pampaslara ve cam suplalara yer veriyoruz. Nikah alanı düzenlemesinin ana hatları beyaz masamız ve beyaz kapitone sandalyelerimiz.

Hizmetler

Armonia Mimaroba düğün paketi kapsamına giren ayrıcalıklı hizmetler saymakla bitmiyor. Sizin hiçbir ek firmayla anlaşmanıza gerek bırakmadan organizasyonunuzu düzenliyor, yemek ve kokteyl servisi için en lezzetli menüleri hazırlıyoruz. Fotoğraf ve video çekimlerinizi üstleniyoruz. Hiçbir aksaklığa yol açmayacak şekilde son teknolojiyle donattığımız aydınlatma ve ses sistemlerimiz, gece boyu eğlencenin hiç durmayacağını vadediyor. Üstelik davetinize şahsi aracıyla gelecek misafirlerinizi de unutmuyor, 50 ila 100 araç kapasiteli otoparkımızı kullanımınıza açıyor ve vale hizmetiyle taçlandırıyoruz.

Armonia Davet ailesi her gün büyüyerek şimdiye kadar her çifti memnun etmeyi başarmış hizmet kalitesini herkese ulaştırıyor. Nezih bir semtte ve doğaya yakın şekilde konumlanıyor, ne şıklıktan ne de seçkinlikten ödün veriyoruz. Tüm bu fırsatlardan yararlanmaya can atıyor ve Armonia Mimaroba fiyat listesi gibi bilgileri sizinle paylaşmamızı istiyorsanız hemen yandaki fiyat teklifi formunu doldurabilir veya aşağıdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 08 38
 • Adres:

  Mimaroba Mahallesi Şenay sokak no:4 Büyükçekmece/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Armonia Mimaroba Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.