Kulüpler/Davet Alanları İstanbul

Armonia Mimaroba

Armonia Mimaroba

Armonia Mimaroba Hakkında

Armonia Düğün & Davet ailesinin en genç üyesi Armonia Mimaroba ile davet sektöründe edindiğimiz deneyimleri yepyeni bir mekana taşıyoruz. 2022’de sizlere açtığımız kapılarımızın ardında en yeni trendlerle dekore edilmiş ve en son teknolojiyle donatılmış bir salon yatıyor. Davet sektörüne adımızı altın harflerle yazdıran hizmet kalitemizle düğün gününüzde dünyanın en özel çifti siz olacaksınız.

Davet Alanları

Mekanımız Büyükçekmece Mimaroba Atatürk Parkı içerisinde ve göl kenarında konumlanarak size yeşille doğanın birleştiği dingin bir manzara sunuyor. Düğün ve davetleriniz için kapalı salonumuzun yüksek tavanlı ve konforlu ortamında yapıyoruz. Hem yemekli hem de kokteyl düzeninde davetler verebileceğiniz salonumuz, 500 kişi ağırlayabilmemizi mümkün kılacak büyüklükte. Geniş dans pistimiz herkesin özgürce dans edebilmesine imkan tanıyor. Tesisimiz ayrıca işlevselliği ön plana çıkaran, amaçlarınız doğrultusunda kullanabileceğiniz nikah salonu ve 2 adet takı salonuyla da dikkat çekiyor.

Dekorasyon

Dekorasyonumuz, dikkat çekici ögelerin kullanımıyla oldukça lüks bir görünüme kavuşuyor. Sandalyelerde renk olarak şeffaf ve sedef tercih ederek ayna yüzeyli, S biçimli ve yuvarlak masalarımızın şıklığını tamamlıyoruz. Masa dekorasyonunda modernliği ön plana çıkarmak için cam vazolara ve cam çubuk şamdanlara, hem rengarenk hem zarif buketlere, pampaslara ve cam suplalara yer veriyoruz. Nikah alanı düzenlemesinin ana hatları beyaz masamız ve beyaz kapitone sandalyelerimiz.

Hizmetler

Armonia Mimaroba düğün paketi kapsamına giren ayrıcalıklı hizmetler saymakla bitmiyor. Sizin hiçbir ek firmayla anlaşmanıza gerek bırakmadan organizasyonunuzu düzenliyor, yemek ve kokteyl servisi için en lezzetli menüleri hazırlıyoruz. Fotoğraf ve video çekimlerinizi üstleniyoruz. Hiçbir aksaklığa yol açmayacak şekilde son teknolojiyle donattığımız aydınlatma ve ses sistemlerimiz, gece boyu eğlencenin hiç durmayacağını vadediyor. Üstelik davetinize şahsi aracıyla gelecek misafirlerinizi de unutmuyor, 50 ila 100 araç kapasiteli otoparkımızı kullanımınıza açıyor ve vale hizmetiyle taçlandırıyoruz.

Armonia Davet ailesi her gün büyüyerek şimdiye kadar her çifti memnun etmeyi başarmış hizmet kalitesini herkese ulaştırıyor. Nezih bir semtte ve doğaya yakın şekilde konumlanıyor, ne şıklıktan ne de seçkinlikten ödün veriyoruz. Tüm bu fırsatlardan yararlanmaya can atıyor ve Armonia Mimaroba fiyat listesi gibi bilgileri sizinle paylaşmamızı istiyorsanız hemen yandaki fiyat teklifi formunu doldurabilir veya aşağıdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz.

Armonia Mimaroba Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Göl kenarında Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Armonia Mimaroba Sıkça Sorulan Sorular

Armonia Mimaroba düğün fiyatları ne kadar?

Armonia Mimaroba düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Armonia Mimaroba düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Armonia Mimaroba kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Armonia Mimaroba 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.