Kulüpler/Davet Alanları Eskişehir

Larapark Düğün & Davet Salonları

 • Kapasite
  100 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Larapark Düğün & Davet Salonları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Larapark Düğün & Davet Salonları Kapasite

Kardelen Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 500

Büyük Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 750 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 750 - Maks. 1500

Orkide Salon 1
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 650
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 650

Larapark Düğün & Davet Salonları Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Larapark Düğün & Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Larapark Düğün & Davet Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Larapark Düğün & Davet Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Larapark Düğün & Davet Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Larapark Düğün & Davet Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Larapark Düğün & Davet Salonları 100 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Larapark Düğün & Davet Salonları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Larapark Düğün & Davet Salonları düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Larapark Düğün & Davet Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Larapark Düğün & Davet Salonları düğün dışında kına, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, piknik, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

1.000'den fazla

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Larapark Düğün & Davet Salonları Hakkında

Eskişehir’in en gözde davet mekanlarından biri olarak uzun zamandır çok sayıda çifte organizasyonlarında ev sahipliği yapıyoruz. Lara Park Düğün Salonu olarak sahip olduğumuz teknolojik donanımlar ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız sayesinde sektörün öncü salonlarından biriyiz. Siz de kutlamalarınız için bizi tercih ederseniz, farkımızı anlayacaksınız.

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Önceliğimiz daima çiftlerin memnuniyetini sağlamak olduğu için oldukça seviliyoruz. Yenilikleri yakından takip ediyor, hizmet sektörünün gerektirdiği tüm sorumlulukları başarıyla yerine getiriyoruz.

Farklı nitelik ve kapasitelere sahip birbirinden güzel salonlarımız ile her tarz ve beğeniye sahip çiftlerimize kolaylıkla hitap ediyoruz. Dört ayrı salonumuzda da aynı özen ve titizlik ile sizi ağırlıyor ve düzenleyeceğiniz etkinlik ne olursa olsun sonuçtan memnun kalmanızı sağlıyoruz.

En kalabalık davetleri düzenleyebildiğimiz davet alanımız Büyük Salon. İsmine uygun bir şekilde 1300 kişilik bir kapasiteye sahip. Eğer geniş bir aile ve arkadaş çevresine sahip çiftlerimizdenseniz burayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Diğer salonumuz ise Orkide Salon. Burası 600 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip. Diğer alan ise Kardelen Salon. Davetli ağırlama kapasitesi oturmalı düzende 500’e kadar çıkabiliyor. Lara Salon ise butik çapta organizasyon düzenlemek için biçilmiş bir kaftan. Çünkü 200 kişilik kapasitesi ile düğünler kadar nişan merasimleri ve kına geceleri için de çokça tercih ediliyor. Salonlarımızın tamamı birbirinden bağımsız giriş ve çıkışlara sahip olduğu için asla karmaşa veya zorluk yaşanmadığını da belirtmek isteriz. Aynı anda pek çok etkinliği yapabiliyoruz.

Siz de Eskişehir düğün mekanları arasında özel davet ve kutlamalarınızı yapacak bir yer arıyorsanız Larapark Düğün & Davet Salonları’nda sizi tanışmayı beklediğimizi bilmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Nihal Duttu
  İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Gündoğdu Mh. Azaltın Sk. No:2 Odunpazarı Çevre Yolu Alpu Kavşağı Bizim Market Yanı

 • Adres tarifi:

  ARAÇ İLE ÇEVRE YOLU ALPU KAVŞAĞI DÖNÜŞÜ BİZİM MARKET YANI. TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI İLE 12 -14 -44 23 ŞEHİR HASTANESİNE GİDEN TÜM TOPLU ULAŞIM ARAÇLARI İLE NUMARALI İLE ULAŞIM SAĞLANABİLİR.

 • Haritadaki Konumu

  Larapark Düğün & Davet Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.