Larapark Düğün & Davet Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Orkide Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 700
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 700
Kardelen Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 500

Larapark Düğün & Davet Salonları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Larapark Düğün & Davet Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Larapark Düğün & Davet Salonları Sık Sorulan Sorular

Larapark Düğün & Davet Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Larapark Düğün & Davet Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Larapark Düğün & Davet Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Larapark Düğün & Davet Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Larapark Düğün & Davet Salonları 100 kişiden 700 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 700 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Larapark Düğün & Davet Salonları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Larapark Düğün & Davet Salonları düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Larapark Düğün & Davet Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Larapark Düğün & Davet Salonları düğün dışında kına, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, piknik, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Larapark Düğün & Davet Salonları Hakkında

Eskişehir’in en gözde davet mekanlarından biri olarak uzun zamandır çok sayıda çifte organizasyonlarında ev sahipliği yapıyoruz. Lara Park Düğün Salonu olarak sahip olduğumuz teknolojik donanımlar ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız sayesinde sektörün öncü salonlarından biriyiz. Siz de kutlamalarınız için bizi tercih ederseniz, farkımızı anlayacaksınız.

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Önceliğimiz daima çiftlerin memnuniyetini sağlamak olduğu için oldukça seviliyoruz. Yenilikleri yakından takip ediyor, hizmet sektörünün gerektirdiği tüm sorumlulukları başarıyla yerine getiriyoruz.

Farklı nitelik ve kapasitelere sahip birbirinden güzel salonlarımız ile her tarz ve beğeniye sahip çiftlerimize kolaylıkla hitap ediyoruz. Dört ayrı salonumuzda da aynı özen ve titizlik ile sizi ağırlıyor ve düzenleyeceğiniz etkinlik ne olursa olsun sonuçtan memnun kalmanızı sağlıyoruz.

En kalabalık davetleri düzenleyebildiğimiz davet alanımız Büyük Salon. İsmine uygun bir şekilde 1300 kişilik bir kapasiteye sahip. Eğer geniş bir aile ve arkadaş çevresine sahip çiftlerimizdenseniz burayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Diğer salonumuz ise Orkide Salon. Burası 600 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip. Diğer alan ise Kardelen Salon. Davetli ağırlama kapasitesi oturmalı düzende 500’e kadar çıkabiliyor. Lara Salon ise butik çapta organizasyon düzenlemek için biçilmiş bir kaftan. Çünkü 200 kişilik kapasitesi ile düğünler kadar nişan merasimleri ve kına geceleri için de çokça tercih ediliyor. Salonlarımızın tamamı birbirinden bağımsız giriş ve çıkışlara sahip olduğu için asla karmaşa veya zorluk yaşanmadığını da belirtmek isteriz. Aynı anda pek çok etkinliği yapabiliyoruz.

Siz de Eskişehir düğün mekanları arasında özel davet ve kutlamalarınızı yapacak bir yer arıyorsanız Larapark Düğün & Davet Salonları’nda sizi tanışmayı beklediğimizi bilmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Gündoğdu Mh. Azaltın Sk. No:2 Odunpazarı Çevre Yolu Alpu Kavşağı Bizim Market Yanı

 • Nasıl gelinir?

  ARAÇ İLE ÇEVRE YOLU ALPU KAVŞAĞI DÖNÜŞÜ BİZİM MARKET YANI. TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI İLE 12 -14 -44 23 ŞEHİR HASTANESİNE GİDEN TÜM TOPLU ULAŞIM ARAÇLARI İLE NUMARALI İLE ULAŞIM SAĞLANABİLİR.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Larapark Düğün & Davet Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.