Kulüpler/Davet Alanları Eskişehir

Güvenpark Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Güvenpark Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Güvenpark Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Güvenpark Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Güvenpark Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Güvenpark Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Güvenpark Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Güvenpark Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Güvenpark Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Güvenpark Kır Düğünü 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Güvenpark Kır Düğünü Hakkında

Eskişehir’de düğün organize etmek isteyen çiftlerin tercihi 2014 yılından beri Güvenpark Çiftliği oluyor! Hayallerinizdeki düğünü tasarlamak için aradığınız her şey burada! Gelin düğünleriniz için önemli olacak ayrıntılardan bahsedelim:

Profesyonel bir ekiple çalışarak gecenizi kusursuz kılmayı hedefliyoruz. Bunun için organizasyon sorumlumuz yönetiminde bir toplantı düzenliyor ve isteklerinizi öğreniyoruz. Düğün konseptinizi, tercih ettiğiniz renkleri ve davetli sayınızı öğrenmek büyük önem arz ediyor! Aldığımız bilgiler ışığında hazırlıklara başlıyoruz.

Açık alanda düğün organize etmek isteyen çiftler için farklı alternatifler sunuyoruz. Davetli sayınıza göre de karar verdiğimiz davet alanlarında süsleme ve düzenlemeler yapıyoruz. Mesela havuzbaşı düğün alanımızda 10 ila 12 kişilik yuvarlak masalarla 600 kişilik davetlerinize ev sahipliği yapabiliyoruz. Çim alan olarak düzenlenen kır bahçemizde ise 1000 kişilik davetler tasarlayabiliyoruz. Elbette kokteyl tarzı düğün törenleri de tercih edebilirsiniz. Kapalı alanda butik davetlere ne dersiniz? Kış aylarında kapalı salonumuz 200 kişiye kadar konuğunuz için ideal!

Davet alanına göre de belirlenen konseptlerle şık bir gece tasarlıyoruz. Dekorasyonunun zarifliği ve şıklığıyla dikkat çeken davet alanlarında rengârenk süslemeler yapıyoruz. Kişiye özel dokunuşlarla, beyaz masa ve sandalyeler bir anda salonu renk cümbüşüne dönüştürüyor… Gelin yolu, nikâh masası veya kokteyl masaları da beyaz üzerine renkli kumaş ve kurdelelerle stilize ediliyor.

Davet menülerini soracak olursanız, Güvenpark Düğün Salonu Eskişehir mutfağında hazırlık yapıyoruz! Menü tadımlarıyla belirlediğiniz damak tadınıza uygun lezzetleri konuklarınıza sunmak için hazırlıyoruz. İsterseniz uzun bir yemek listesi isterseniz de ikram veya kokteyl menüleri tercih edebilirsiniz. Karar tamamen size ait! Müzik, dans ve eğlence eşliğinde unutulmaz bir gece, ziyafete dönüşürken uzun yıllar konuşulacak bir düğün sizi bekliyor…

Siz de Güvenpark Kır Düğünü ailesiyle tanışmak ve istekleriniz doğrultusunda fiyat teklifleri almak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Keskin Mahallesi, Keskin Yolu No:859, 26563 Tepebaşı/Eskişehir

 • Adres tarifi:

  Bursa istikameti 8. km de sağda keskin sapağından girince 2 km sonra sağda

 • Haritadaki Konumu

  Güvenpark Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.